Narutova láska-1

25. června 2008 v 12:53 | Kopodon/Neji |  povídky Naruto yaoi
Tenhle Naruto a ostatní postavi mají 17 ,Sasuke neopustil tým 7 a všichni sou jako kdyby žádnej Orochimaru nebyl.,,Krásnej den, asi si dám rámen, už jsem ho dlouho neměl. Mňam, ty báječný nudle. Zeptám se Sakury, jestli se mnou nebude chtít jít taky,"uvažuje nahlas.

,,I když ,nejspíš nebude, teď když chodí se Sasukem,"Znovu nad tím tak zapřemýšlel.

,,No co, když Sakura nepůjde, aspoň zbude víc na mě. Holky si myslí, že když jdou s klukem na jídlo tak musí platit kluk. Jak se pak mám nacpat rámen? To je strašný, hned ráno musím řešit tolik problémů," Lamentoval ještě ve svým pokoji při oblékání podívných částí věcí, vzdáleně připomínajíci už ani špinavý oblečení.


Vydal se zkratkou k Sakuřinýmu domu, aby se vyhnul Tsunade, protože by mu dala jeden z mnoha nesmyslných úkolů co poslední dobou musel plnit kvůli tomu, že si jen spletl před měsícem Rai-kageho oblek s terčem na šipky. Byl to sice trapas ale co, stane se. Nemají vypadat podobně !

Naruto zaklepal na Sakuřiny dveře. Nikdo neotvíral. Zkusil to ještě jednou a použil trochu ví síly. Chvíli trvalo, než konečně slyšel kroky, ale dveře se nakonec otevřeli.

,,Sasuke? A-ahoj co tady děláš?" Sasuke si neuvědomil, že vyšel jenom v Sakuřiným růžovým županu.

,,Byl jsem se Sakurou, Naruto."

,,Aha tak to promiň," Musel se otočit, protože se začal lehce červenat při představě co dělali Sasuke se Sakurou ještě před chvílí, než je vyrušil. Navíc se přidalo i to, že Sasuke pouze v županu a šlo mu vidět jak břicho, tak jeho prsní svaly. Má je pořádně vypracovaný. Obdivola v duchuI Naruto. Břicho měl krásně rovný a s tím jeho struhadlem uprostřed. No teď chápu proč si Sakura vybrala raděj Saskeho místo mě. Já bych se mu v tomhle nemohl ani zdaleka rovnat. V duchu nadával proč on není tak hezkej. Poslední dobou co vznikl pár Sasu-Saku se se Sasukem víc skamarádil tak na sebe nebyli tolik nabroušení jako před rokem, kdy skončili po jejich bitce na týden v nemocnici. Poté si uvědomil, proč vůbec přišel,:

,,Sakura asi nepůjde na ramen, že?"

,,Ne to nepůjde, má zrovna jiný plány," Odpověděl zamyšleně Sasuke pozorujíc oblohu nad Konohou. Naruto na něj hodil nechápavej obličej, co by mohla mít v tuhle dobu tak důležitýho zrovna Sakura.

,,A co ty? Ty můžeš Sasuke?"

,,Ne mám teď na práci jiný věci,"Řekl už s usměvem opřenej o rám dveří Sasuke.

,,No tak nic, pozdravuj Sakuru a uvidíme se zítra na tréninku," zamával a hnal se od dvoupatrového domu v centru zpět, k svýmu rannímu plánu číslo jedna.

Cesta na rámen byla klidná. S nikým žádná potyčka, šarvátka ani nic podobnýho, protože nikomu se nechtělo zřejmě ven. Když vcházel dovnitř, nepostřehnul, že u pultu už někdo sedí.

,,Jé, ahoj Kibo, Akamaru, jak se máte?"

,, Haf, čau Naruto máme s Akamarem skvěle, zrovna jsme trénovali naši novou techniku,"Řekl radostným hlasem a úsměvem od ucha k uchu Kiba.

,,A naučíte mě ji taky Kibo?"Vychrlil na něj Naruto dychtivě s rozzářenýma očima, protože to byla pomalu věčnost, kdy ho zvrhlý poustevník naučil nějakou techniku.

,,Promiň, ale to nejde, nejsi v klanu Inuzuka. Ta technika se předává jenom v našem klanu,"Musel odmítnout natěšeného chlapce.

,,Škoda doufal jsem, že budu umět něco jinýho než klony a rasengan, ale asi zase ne,"Smutně sklopil hlavu a sedl si na svoje obvyklý místo.

,,Až budu mít čas, tak s tebou klidně budu trénovat a zkusím tě naučit, abys byl rychlejší a...,"Řekl dychtivě Kiba, ale nakonec nedořekl co původně chtěl. Otočil se k rámen a jedl dál bez dalších slov. Poslední dobou se v Narutově přítomni takhle choval často, ale Naruto tomu nevěnoval přílišnou pozornost.

Blonďák si objednal rámen a po krátké chvíli čekání, snědl jako vždycky 3 misky. Kruci, ten má hlad, jako kdyby chtěl sníst stůl s celým nátěrem a židlý jako bonus," Uvažoval v duchu nad Narutem jehož tvář byla zahleděná jen do misky. Naruto rychle snědl ramen a zaplatil.

,,Čau Kibo, měj se Akamaru. Už se těším, až mě pomůžeš se zlepšit v rychlosti."

,,Haf , jo jo měj se Naruto," Odpověděl stroze Kiba.,,Vrr haf, haf."

,, Ne Akamaru já mu to říct nemůžu ani nechci, vždyť víš, že nejspíš furt miluje Sakuru a pro nikoho jinýho tam už nebude mít místo,"Posmutněl Kiba ještě víc.

,,Haf haf."

,,Ne Akamuru, ani tam nebude mít místo pro dva takový samotný psy jako jsme my dva," Dál se smutně handrkovali Kiba s Akamarem, po tom co Naruto byl dávno pryč.

Naruto se zatím běžel domů prospat, protože ho zmohl ramen,který do sebe tak rychle naládoval. Doma si lehl a byl téměř v minutě tuhej.Druhej den ráno stál tým 7 na mostě o půl sedmé ráno jak jim sensei řekl. Kakashi došel až v 9.

,,Pomiňte mi žáci, musel jsem dojít pozdě, protože mi utekla myšlenka, kterou jsem ne a ne chytnout."

,,Kakashi-sensei!!" Vykřikly naráz Naruto a Sakura.

,,To je to nejblbější co jsme, kdy slyšely," zhodovali si všchi tři na vzájem.

,,Mám novou misi od Tsunade-sama. Máme odnést kouzelnej předmět do skryté vodopádové vesnice, ale nebude to nic lehkýho, protože se nám to pokusí uloupit jistý kult temných ANBU pro svý účely. Tak se k nám přidá ještě Kiba s Akamaruem."

,, Jupí, jo konečně něco," Začal křičet Naruto na všechny strany, aniž by ostaní věděli proč se tak raduje.

,,Naruto uklidni se a poslouchej ještě."

,, Pardon sensei."

,, Máme sraz za hodinu u hlavní brány tak si teď běžte sbalit věci." Kakashi domluvil a vypařil se v oblaku kouře. I ostatní se rozběhli ke svým domovům.


,,Jsme tady všichni?" Zepatal se Kakashi.

,,Naruto pospěš čeká se na tebe," Křičela na něj už z dálky Sakura.

,,Promiňtě musel jsem se ještě vrátit pro shurikeny."

,, Tak týme 7 a Kibo, vyrážíme směr skrytá vodopádová."Cesta ubíhala pomalu i když běželi všichni jak nejrychleji mohli. Asi po hodině byli za Kakashim Sasuke se Sakurou o několik metrů. Cosi si povídali a furt se usmívali jeden na duhýho. Naruto si řekl, že když je to tak daleko do Vesnice ukryté ve Vodopádu, tak by mohl poprosit Kibu, jestli by ho netrénoval v rychlosti, jak sliboval, až budou mít někde přestávku. Celej den běželi a zastavili až se začalo stmívat. Rozdělali tábor a začali jíst. Po jejich malé, né moc chutné, kdoví co připomínající, pouze vydatné večeři měli ještě čas pro sebe než museli jít spát kvůli brzkému vstávání. Naruto využil situace a šel ke Kibovi, který si zrovna vykládal něco s Akamaruem.

,,Ty Kibo, mohl bys mě prosím teda trénovat, jak jsi slíbil?"

,, Teďka? Vždyť se začíná stmívat tak na sebe neuvidíme."

,, Prosím, Kakashi teď často trénuje Sakukeho a mně moc ne, tak jsem v tréningu trochu zlenivěl."

,, Já nevím Naruto".

,,Prosím tě aspoň na chvilku."

,,No tak dobře Naruto, ale mám podmínku, budeš dělat to co ti řeknu. Jasný?"

,,Josh, na to se spolehni,."zasalutoval Naruto. Potom odešli o kus dál od tábora , aby nebyli ostatním na očích, i když to vlastně ani nebylo moc potřeba, protože Kakashi si začetl do svoji oblíbené knihy a Sasuke měl strašně moc práce vrazit Sakuře jazyk do pusy. Velmi důležitá činost.

Došli na palouk blízko jezírka s malým pramenem. Trénink probíhal normálně, pokyny, povely, postavení těla noh, ruk, až tedy na to, že Naruto zjistil, o kolik je Kiba lepší než tehdy na zkouškách chuunynů a kdyby neměl i kdyby měl opět štěstí, tak by ho asi tam neporazil. A to díky spolíhání se hodně na Lišku, která mu propůjčuje svoji čakru, díky čemuž si nerozšiřuje tu svoji. Kiba to zjistil během pár minut a na to se spolu při výcviku zaměřili.

,,Už mám dost trenére," Oddechoval těžce Naruto ležící na zemi.

,,Máš pravdu už by jsme měli končit, je tma jako v pytli a měli bychom se taky chvíli prospat Naruto."

,, Kibo já se jdu ještě vykoupat tam do toho pramene, abych se trochu osvěžil, nechceš jít taky?" Ukázal na nedalekou vodu. Kiba se chvíli rozmýšlel, ale nakonec svolil, protože se zapotil i on, takže se umýt konec konců potřeboval.Naruto přišel k prameni, svlíknul se do naha a skočil do vody šipku. Poté co vyplaval, podíval se na Kibu jak je celej zkoprněl a pozoruje ho s dost zvláštním pohledem.

,,Kibo pojď taky, je to skvělý."

,, Jo hned jsem tam," Vysoukal ze sebe dost těžce a nepřesvědčivě Kiba. Po asi pěti minutách se Kiba konečně donutil k činu. Svléknul si oblečení a skočil do vody za Narutem. Všechno to kousek dál pozoroval Akamaru a vypadal jako by se při tom usmíval a zároveň pohupoval ocasem z jedné strany na druhou.
Naruta voda opět probrala natolik, že měl dost energie na jeho obvyklý vylomeniny. Začal rukou cákat vodu po Kibovi. Ten si to samozřejmě nenechal líbit a oplácel mu to. Naruto věděl, že to na Kibu moc nezabírá, skočil na něho a snažil se ho potopit, ale jediný co z toho měl, bylo to, že sám díky Kibovi zkončil pod vodou. Ještě takhle chvilku spolu blbli než byli oba unavení i z tohohle. Oba udýchaní se opřeli o kameny na vrcholu jezírka blízko sebe. Naruto odpočíval a jen tak se díval na oblohu. Ovšem Kiba ne. Moc dobře si uvědomoval, že vedle sebe má Naruta úplně nahýho. Nasucho polkl a nenápadně se na Naruta ohlížel. I když neměl tu nejlepší postavu ze všech shinobi tak šlo vidět, že na sobě maká a měl i docela vypracovaný jak prsní svaly ta i ruce. Potom se Narutovi podíval na břicho a pomyslel si. No má ho sice plochý ale má tam lehce náběh na svaly a kdyby se trochu snažil tak by to šlo i velice brzo vidět.

A nahlas omylem řekl,: ,,Jo šlo by to," Naruto se na něj otočil a ptal se ho co by šlo. Kiba zpanikařil, lehce se začervenal a plácl, že přemýšlel nad tím jak urychlit Narutův výcvik.

,,Fakt by to šlo Kibo?"

,, No asi jo Naruto."

,, To je skvělí, dík moc Kibo."Kiba se usmál a pak se raděj rozhodl jít obléct, aby neudělal nějakou větší hloupost. Kiba rychle vyrazil k táboru, aniž by počkal na Naruta. Ten zatím na Kibu nechápavě hleděl a potom a šel do tábora taky.

V táboře už všichni leželi a spali. Naruto vytáhl spacák, lehl si blíž k ohni a usnul. Tři další dny ubíhali úplně stejně. Ráno běžet k vodopádové, pak přestávka na oběd asi dvacet minut, to Naruto trénoval s Kibou, skoro do setmění běželi znovu a nakonec zase trénink s Kibou.

Naruto si začal všímat, že se Kiba chová čím dál tím divněj, když jsou spolu. Když trénují tak je Kiba zabranej do tréninku a chová se stejně. Jenže když netrénují, tak je to pomalu k nevydržení. Buď se Narutovi vyhýbá nebo se na něj snaží nedívat a když už se na něj podívá což bylo za celí ty 3 dny dvakrát tak se červenal, při pohledu z očí do očí.

,,Poslouchejte mě všichni, zítra odpoledne budem ve skryté vodopádové, tam bude náš úkol splněn."

,,Konečně Kakashi-sensei už jsem myslel, že snad nebudu mít nikdy čerstvý rámen," Naruto ty myslíš jenom na jedno, to je strašný,"

Sensei ale já myslím i na trénink," Urazil se Naruto a vyjmečně byl po dlouhé době chvilku potichu.

,,Fajn, fajn, Naruto omlouvám se ti, ale ty pokaždý myslíš jenom na jídlo."

,, Skoro pokaždý sensei."Opravil ho blonďák.

,,Jenže teď myslím víc na trénink abyste věděl."

,, Zmlkni Naruto na chvilku nebo našim nepřátelům prozradíš, kde jsme dřív než dorazíme do cíle,"Sjel ho Sasuke, kterej tuhle hádku nemohl vydržet.

Zbytek dne se nezastavili. Naruto se rozhodl zeptat Kibi co mu je, protože na tom byl Kiba opravdu divně. Večer trénovali tvrději než obvykle, protože se Kiba snažil, aby Naruto zvětšil množství svoji čakry a zároveň rychlost. Po dvou hodinách padly oba vyčerpáním k zemi.

,,Naruto rychle se lepšíš, musím ti pogratulovat."

,, Dík Kibo, bez tebe by to šlo těžko," Poděkoval mu Naruto a potom bylo dlouho ticho. Oba dva leželi asi metr a půl od sebe v trávě a Naruto se ho konečně odhodlal zeptat proč se chová poslední dobou jinak. Kiba napřed strnul a nevěděl co má říct. Poté slyšel jak mu Akamaru něco štěká do ucha.
,,Naruto ty chceš vědět proč sem tak divnej poslední dobou?"

,, Jo. Tak já ti to raděj ukážu, protože říct bych ti to nedokázal říct," Kiba se zvedl a posadil se před Naruta. Naklonil se k němu, přiblížil svoje rty k jeho a políbil ho. Nejmíň deset vteřin trval jejich polibek. Najednou Naruto Kibu od sebe odstrčil, když mu došlo, co to vůbec znamená a šel si lehnout bezeslova do tábora.

,,I kdyby už se mnou neměl nikdy promluvit a ani se se na mě podívat, tak to stálo za to," Mluvil si pro sebe Kiba a prsty si přejížděl přes rty, které měl ještě před chvílí přitisknuté na těch Narutových.

Ráno vyrazili jako vždy směrem k vodopádové. Kiba se občas podíval na Naruta jestli je na něj furt naštvanej. Myslel si, že jo, protože pokaždý, když se na něj podíval tak se Naruto otočil jinam nebo Kibu ignoroval jako kdyby tam vůbec nebyl.Ale Naruto Kibu ignoroval z úplně jinýho důvodu. Ten polibek, co včera dostal a musel nad ním celou noc přemýšlet, se mu líbil. Dokonce by mu nevadilo, že to byl Kiba, kdo mu dal pusu a ne holka, jako třeba Sakura, Hinata či Ino, ale co by řekli všichni kolem? Přijaly by to? Odsoudili by je? Naruto byl na samotu zviklej, ale co Kiba? Ten měl rodinu a kamarády. Co by mu na to řekli, že chodí s klukem a zrovna s Narutem. Uvažoval v duchu. Musel Kibu ignorovat, aby mu dal šanci mít normální život s nějakou krásnou ženou a ne Narutem. Byla to jediná možnost. Nemohl dovolit, aby jeho vlastní sobeckost utlačovala někoho jiného.

Do skryté vodopádové dorazili krátce po poledni jak říkal sensei. Odevzdali svůj úkol starostovi a měli rozchod. Po dvou hodinách se pak měli sejít u hlavní brány na cestu zpět. Sasuke se Sakurou se vydali k vyhřívaným vodopádům ruku v ruce. Kakashi vyrazil do knihkupectví koupit si novej díl své nejoblíbenější knížky. Naruto se vydal na ramen, aby tam neumřel hlady. Jedinej Kiba nevěděl kam jít nebo co dělat .Chtěl jít sice s Narutem na rámen, ale věděl, že je na něj Naruto nakrklej tak se celou dobu jenom procházel po vesnici.

Dvě hodiny uběhli jako voda a už všichni stáli před bránou skryté vodopádové. Vydali se směrem domů do skryté listové vesnice. Cesta ubíhala stejně rychle jako před tím. Atmosféra mezi Kibou a Narutem by se dala krájet. Nartuto pomalu přehrával svoje opovrhování ke Kibovi, ale věděl, že když povolí tak bude mít Kiba problém a Naruto se do něj nejen zamiluje, protože začal ke Kibovi cítit náklonost díky tomu jak se k němu choval, ale taky díky,tomu kdo Kiba je.
,,Snad budem doma dřív, něž když jsme šli do vodopádové, protože to jinak nevydržím tak blízko Kibi aniž bych mu dal znát, že k němu něco začínám cítím," Mluvil si pro sebe polohlasem Naruto, když zastavili na odpočinek a on sám trénoval množství čakry. Mimoděk to zaslech Kakashi-sensei. Běželi celej zbytek dne a zastavili až večer slušnej kus od vodopádové.

,,Naruto můžu s tebou mluvit na chvilku?"Zavolal na něj Kakshi.

,,Jasně sensei co potřebujete?"

,, Chtěl bych si s tebou promluvit, ale pojďme trochu dál abychom měli soukromí," Kakashi se rozhlídl okolo a když neviděl nikoho z týmu tak se posadil na kmen, který byl nejblíž a začal mluvit.
,,Naruto nebudu chodit kolem horké kaše, tak ti to řeknu na rovinu. Slyšel jsem, co sis povídal po cestě. Chápu tvoje obavy, že kdybys byl s Kibou, tak by asi nebyli všichni šťastní, ale určitě by se nestalo, že byste němeli už potom kamarády ty ani Kiba, a pak, rozhodnutí záleží i na Kibovi a ten si už vybral jestli by chtěl moře kamarádů nebo lásku na celej život. Já se k tobě i ke Kibovi budu chovat vždycky stejně ať se děje co chce a řekl bych, že i Sakura se Sasukem taky," Naruto se na svýho senseie díval jako by ho právě zmrazili. Rozhoupal se mluvit až po nějaké chvíli při níž se musel posadit.

,,Děkuju vám sensei, že jste to řekl, nepodíval jsem se na to ze všech stran. Nemáš zač Naruto a teď pojď zpátky ať Kiba není naštvanej, že jsme tady sami tak dlouho," Naruto se usmál a následoval senseie do tábora. Kiba se nenápadně díval po Narutovi a Kakashim. Naruto se usmíval což Kibu trochu rozhodilo, ale nedal to na sobě znát, předstíral dál rozhovor s Akamaruem. Všichni si po náročným dni šli lehnout.

Další den probíhal stejně jako ten minulej.Vztali, zabalili si věci a vyrazili na cestu. Jenomže ještě něvěděli co je bude čekat.. Úplně vepředu běžel Sasuke se Sakurou za nima Kiba, Kakashi a nakonec Naruto.

Kolem Sasukeho prolítl shuriken.

,,Pozor všichni někdo tady je!"zakřičel a aktivoval svůj sharingan. Sakura si natáhla rukavice a připravila se do své bojové pozice. Sasuke použil sharingan, aby zkontroloval okolí, mezitím Kiba použil na Akamara kopírovací džutsu a Naruto projistotu vytvořil 5 klonů. Ze všech stran k nim přistoupilo 8 ANBU. Byly to ti temní co chtěli magickej předmět pro sebe.
,,Zato, že jste nás oblafli a nemáte TO u sebe, tak vás všechny zabijeme."

,, Docela velký slova na takovýho budiž kničemu jako ty," Snažil se ho namíchnou Sasuke, jenže ten velitel měl obrovskou čakru, která z něho vyzařovala.

,,Neprovokujte nás a budete mít rychlou smrt."

,, To tak," Odpověděl Naruto a se svýma klonama zaútočil na dva co byly nejblíž, protože i Naruto si dokázal spočítat, že je to dva na jednoho. Kiba měl největší smůlu protože ten velitel byl zrovna před ním.V tu samou chvíli zaútočil Kiba na velitele Anbu jako Naruto na dva před ním. Sakura jako vždy upřednostňovala pěstní boj tak bouchla vší silou do země. Kakashi použil zemní styl a schoval se pod zem a Sasuke na ně požil svoje katon techniky.


Pro další díl, klikni --> SEMHLE
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Airien Airien | 3. září 2010 v 20:13 | Reagovat

Je to moc pěkné ,ale mohlo by to být rozepsanější a tím pádem více napínavé :) Dál by to chtělo  trošku víc emocí ,ale mě se to moc líbí.Krásný,dokonalý příběh.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama