Nevšední Naruto-1

25. června 2008 v 12:56 | Kopodon/Neji |  povídky Naruto yaoi


Ahojte všichni, jmenuji se Naruto Uzumaki a dokončuji střední školu. Moje plány do budoucna? Hned po střední chci jít moleningovou cestou. Ikdyž bych Vám nejspíš měl říct, jak to začalo, že ano?

Odehrálo se to na střední před čtyřmi roky. Byla to třída jako každá jiná. Dvacet pět žáků, chtytří, průměrní, horší a nakonec, já. Bohužel, takhle to bylo. Jedna jediná věc kvůli které se mnou nechtěl nikdo bavil. Nemám žádnou vadu. Dislexie, disgrafie nebo tak, možná tak dis-blbie, ale i tak, všem vadilo, já osobně nechápu proč, že snižuju průměr třídy a taky, že když dělám hlouposti, tak to pak schytá celá třída.

Ale osoba, která mi nejvíc dává najevo, že jsem budiž-kničemu, lempl a neschopnej, je její premiant, Sasuke Uchiha. Jak já ho nenávídím. Zakroutil bych mu krkem, kdybych moh. Je totiž nejoblíbenější z celé třídy a holky po něm jenom šílý. Například v tělocviku, když střelí gól, tak se náš učitel Kakashi může zbláznit, jak bravůrně to pan dokonalí střelil, zatím co já, sedím na lavičce. NENÁVIDÍM HO! Je Vám douám jasný, že jsme se nesčetněkrát poprali, třeba když se pan dokonalý vytahuje co zas umí novýho. Já do něj rád rejpnu ať se předvede, vejtaha jeden ukecaná. A když ho pak chci praštit, skoro tedy omilem, samozřejmě, tak na mě použije chvat z karate, jako nesčetněkrát před tím a zasa vyhraje. Ale jednou, to ho porazím. To se teprve bude divit, chlapec.

Kruci gommenne, nechal jsem se unést, zpět k ději.
Jednou odpoledne, když jsem neměl co na práci a moji rodiče byli pryč jako vždy, šel jsem ven podívat se na nějaký oblečení pro sebe. V drtivé většině případů to nesnáším, nenávidím a to chorobně, ale musel jsem si jít koupit boty. Ty na sobě byly úplně roztrhaný a vylízal mně z nich palec. Ale jenom trochu, decentně.

Koupil černých tenisek jako obvikle byla sázka na jistotu. U přepážky na palcení jsem zaslechl, jak z vedlejší haly vyvolávaj, ,,A nyní Sasuke Uchiha. Má na sobě nové, černé dlouhé triko a k nim bílé kalhoty dosahují svoji délkou až k mokasínám béžové barvy, milé dámy a pánové." Když jsem prvně slyšel jméno toho náfuky, tak jsem chtěl jít hned pryč, jenže mi cosi nedalo a šel jsem omrknout co vlastně vyvádí.

Při pohledu na na něj, jak se předvádí nenuceně na mole jsem pochopil, proč ho všechny holky od nás ze třídy zbožňují. Měl v tom triku krásně vypracovaný tělo, jeho svaly na rukách museli snad být potřený olejem, protože se od nich odráželo světlo dopadajících z reflektorů. Navíc nebylo zase tak veliký, aby zakrývalo vše a ukazovalo tak jeho nádherně vypracovaný břicho, který sice neměl natřený olejem, ale šlo vidět, že si rád dopřeje solárka. Když se otočil, udělal pózu a ohlídl se. Normálně by mi to připadalo srandovní, ale teď ne. Páni, ten byl nádhernej a ten jeho zadek i stehna, určitě rád běhal nebo jezdil na kole to na něm šlo vidět. Kdoví jak by vlastně vypadal kdyby neměl to triko na sobě?

Cože? Na co to probůh myslím?Zatřásl jsem hlavou a vyběhl tak rychle, jak jsem jen mohl. Připadalo mi, že se za mnou všichni ohlíží a určitě mě musel vidět i Sasuke. Než se za mnou auto maticky zavřeli dveře, tak jsem slyšel uvaděče jak říká: ,,děkujeme Vám všem. Zítra budeme vystupovat na náměstí poblíž, s naší novou kolekcí a všichni jste zváni. Nashledanou a zatleskejte prosím našim modelům a modelkám.

V tramvaji, po cestě domů jsem myslel na toho náfuku. Teda spíš, jsem z hlavy nemohl dostat. Chová se sice jako grázl, ale dneska mu to slušelo. Hodně. Jeho uhlově černý vlasy, temný oči a to oblečení. Na co to myslím. Dneska už po druhý, ale ne ve spojení, že bych ho měl porazit. A ne a ne z mi z hlavy pryč. Vypadal tam prostě úžasně, že se na něj nedalo zapomenout, to si musím přiznat.

Druhej den ve škole mi to dal Sasuke samozřejmě slíznout. Nemohl si to prostě nechat ujít, šmejd jeden namystrovaně chytrej.
,,Co si dělal včera v obchodě, budižkničemu?" celá třída se pří té poznámce zasmála.
,,Snad ti tvoje mamka nebo táta nedali nějakou tu korunu na oblečení. Nebo, ne ty jsi svoje rodiče oprvdu zahlídnul?"
,, Sasuke!" vykřikl jsem, ale dokázal se udržet a nevrazit mu. Napadlo mne, že tu hru, mohou hrát oba, proto jsem si rejpnout do milovanýho Sasukeho i já.
,,A co jsi tam dělal ty Sasuke? Potřebuješ peníze? Netušil jsem, že máte takovou nouzi o ně. A nebo ti snad tvoje maminečka nebo tatíneček nedal kapesný?" vychrlil jsem na něj výtězoslavně urážku.
,,Tak aby jsi věděl ty blonďatá, natvrdlá kebule, já to dělám proto, protože mě požádala moje holka, Sakura Haruno. A taky za to mám hodně peněz, za který si mohu koupit skoro cokoli, co ty bez toho, aniž bych musel někoho žádát o almužnu, budižkničemu." Z toho jsem byl už vážně úplně vytočenej a vrhl jsem se po něm. Položil mne na zem, jako nesčetněkrát před tím.

Škola ubíhala pomalu jako pokaždé. .Ale na konec vyučování, to je jiná. Na to se vždy strašně těším, zvlášť dnes, kdy mají být doma oba moji rodiče, jak slibovali. Po cestě domů, jsemse nemohl dočkat a přemýšlel, jestli tam opravdu bubou. Byli, ale ne dlouho. Museli, jít udělat cosi do firmy a já byl v domě opět sám. Co naplat, proto jsem vyrazil ven jako každej jinej den. Alespoň zapomenu na všechno ostatní.

Ani nevím jak, ale nohy mne zavedly na ono náměstí ,kde vystupoval Sasuke a ta jeho Sakura Haruno. Posadil jsem se do poslední řady. Během pár vteřin byli obsazený i zbylá místa na sedění. Po nějaké chvíli přišel uvaděč a konečně to vše začalo.
,,Dobrý den dámy a pánové chtěli bychom Vám dnes představit naši kolekci. Doufáme, že se bude líbit a Vy se budete dobře bavit. A nyní už přichází první,představuji Shikamaru Nara." Moc pozornosti jsem mu nevěnoval. Hadry, jsou už takový nebo makový, hadry.

Po dalších asi pěti lidech přišla Sakura Haruno. Měla na sobě dlouhou noční róbu lemovanou třemi okraji červených řetízků. Vypadala skvěle. Teď už jsem chápal, jak to, že náš Sasuke Uchiha může někoho mít. Ona byla jeho opakem. Vypadala mile vyzařovala z ní radost. Nebyla krásná, ona byla přímo nádherná. Poté co Sakura odešla přišel Sasuke. I on vypadal úžasně. Měl na sobě průsvitný býlí triko, přes něj přehozený tmavý svetr jako doplněk. Dlouhý tříčtrvťáky až do půli lýtek v lehce béžové barvě. Vypadal jěště líp než včera, to bylo k vzteku. Po Sasukem přišlo ještě několik lidí, ale těm jsem nevěnoval pozornost vůbec. Myslel jsem jenom na něj, to jak vypadal v tom svým oblečení. Jeho tělo bylo dokonalý, nejenže měl vypracovaný břišní svaly, ale jak mohl dneska vidět taky i typrsní. Viděl dokonce jeho bradavky, který měly tmavou barvu. Co by se s těma dalo všechno dělat. Na co to znova myslím. Proč na něho vlastně myslím? Snad jsem se do něj? Ne to ne. Na to musím zapomenout. Zatím co jsem přemýšlel nevšimnul jsem si, že jsou všichni diváci už pryč a zbyli jen pořadatelka, uvaděč, Sasuke se Sakurou a ještě dva modelvé. A samo sebou si mě všimli. Hlavně Sasuke. Hned měl na jazyku svoji přitroublou připomínku.
,,Co tady děláš? Snad ses nešel na mě podívat? Nechceš rovnou můj autogram?" posměšným tónem mě okřikl. Po Sasukem na mě promluvil ještě někdo. Pořadatelka. Přišla ke mně a poprosila mě jestli bych se neprošel po mole, jakkooli chci. Já na ni koukal a po chvíli hledění na, kdy to vypadalo, že nejspíš nevtipkuje jsem jí odpověděl, pokud jí to udělá radost.

Dvakrát tam a zpět po mole muselo stačit, ještě cosi, vzáleně připomínají otočku, která se kupodivu nepovedla a já sletěl z mola na zem. Pěkně jsem si natlouk a ještě k tomu si mě všichni co to viděli smáli. Nakonec ke mně ta pořadatelka přišla a řekla mi, že pokud si vylepším chůzi a hlavně otočky, mohl bych s něma pracovat, budu.li chtít, protože mám docela hezký tělo, který je i lehce vapracovaný a při chůzi se nekřvm, jak to dělají ostatní muži. Koukal jsem na ni jako opička na banán, ale přijal jsem, protože to evidentně naštvalo Sasukeho.

Podala mě vizitku a řekla mi ať dojdu na adresu, která je na ni zapsaná.
,,Za čtyři dny tam buď a domluvíme se, co a jak dál, samozřejmě taky nám podepíšeš papíry, abys u nás mohl pracovat."
,,Dobře moc vám děkuji paní," uvažoval jsem jak, že se to ta bujná paní říká.
Jmenuju se Tsunade. Tedy tak mně tu aspoň všichni říkají."
,, Moc mě těší já jsem Naruto" zakřenil jsem se na ni, ,, i mě těší, Naruto," podali jsme si ruce a já se vydal zpět domů.

Doma to bylo k nevydržrní. Nemohl jsem přestat myslel na dnešek na Tsunade a zase na Sasukeho. Proč teď tak často na něj vůbec myslím? Ale musím uznat, že dneska vypadal líp než včera. Jeho opálený a vypracovaný tělo. Krásný široký ramena, jeho lýtka byla jak jsem tušil už včera, nádherně vypracovaný, ale až dnes jsem si jimi mohl pokochat. Panečku to byla krása.

Zase myslím na to jak vypadá, dost už. Není to nechutný? Ta otázka mi zněla v hlavě při pomyšlení na něj. Že bych se do něj zamiloval? To ne,t o nenímožný i kdybych se zamiloval do kluka, tak zrovna do tohohle náfuky určitě ne.

Čtyři dny uběhli jako voda a den D byl tu. Sasuke se celou tu dobu navážel, abych toho nechal a podobný věci stejnýho ražení, jen abych mu nebyl naočích i tam. Přišel jsem na zmiňovanou adresu a u recepce jsem se zeptal kam mám jít za paní Tsunade.Odeslali mne na třetí patro, velký dveře s polepenýma růžovýma hvězdička, prý je nepřehlídnu. Dojdu k zmíněným dveřím a musím vám říct, že to byly dveře, vypadali strašně. Zaklepal sem a vztoupil. Byli tam, nečekaně všichni co dělali pro Tsunade. Posadil jsem se před ní ona mě dala podepsat papíry a pak začal celej tem kávomlýnkovej proces. Nevěděl jsem, kam mám dřív skočit. Jediný co jsem snad pochopil, bylo to, že teďka půjdu za někým, kdo mě naučí chodit po mole. Na rychlo jsem se představil všem, ale stihl zapamatoval jsem si kromě Saskeho a Sakury jenom Shikamaru Nara, Kibu Inuzukiho a Temari, takovou blondýnku, kterou by snad nikdo nepřehlídl a kdyby jo tak je na tom špatně.

Kiba mě zavedl za jistým Irukou, kterej jim dělal choreografii.
,,Ahoj můj Kibíčku kohopok mi to vedeš? To je ten novej cumel, kterýho mám naučit chodit jo?Hmm je krásnej, stačí se jen trochu líp oblíkat a jsi úplně k sežrání blonďásku." já nemohl uvěřit vlatním uším. Jasně jsem mu zdůraznil, že moje jmeno je Naruto a ne blonďásek.
,,Nečepýři se hned jako sova a pojď, musíš se učit." Kiba mě ještě potichu varoval, abych se k němu moc neotáčel zády, když tam budu s Irukem sám ,že je prý nevyzpytatelnej. A než zalezl za dveřma, křiknul, že dneska až skončím, po šesté večer mám počkat před hlavním vchodem. Ostatní pro mě mají překvapení.

Ubíhalo to pomalu, zvlášť když po mě chtěl Iruka jakou si sestavu, kterou já ne a ne zvládnout.
,,Božíčku, ty jsi ale nemehlo." Říkal mi snad, každou chvilku Iruka. Celej den tohle poslouchat bylo oživot, pomyslel jsem si. Ve čtvrt na šest bylo konečně padla a Iruka mě pustil do svojí koupelny, s tím, že zítra dá prej zabrat ještě víc. Prý nečekal, že budu až tak natvrdlej, ale snad malý pokroky jsou. Rychlí vlítnutí do koupelny a následný zamknutí, bylo provedeno rychle. Varování Kiby, jsem bral vážně.

V šest hodin před vchodem, kroužím přešlapujíc nedočkavě co se bude dít. Iruka mě pučil nějaký oblečení z minulý kolekce,slušelo mi to. Viděl jsem, jak ke mně přichází Kiba s Shikamarem. Museli jsme ještě počkat ještě na Sasukeho se Sakurou, Temari a dvojici jistýho Gaaru s Hinatou. Kiba mi říkal, že Gaara s Hinatou chodí, tak ať si prej dávam pozor nebo to od něj schytám, když si na Hinatu budu něco dovolovat. Prej to nemám ani zkoušet ona stejně má ráda jen Gaaru a pak ona ani Gaara moc nemluví.

Celou čtvrt hodinu strávenou před vchodem než se všichni slezli. Samozřejmě poslední byl Sasuke. Shikamaru navrhl, že můžeme jít poblíž blízko do restaurace. Byla to taková příjemná kavárnička s ještě příjemnější atmosférou. Sedli jsme si k největšímu stolu a nějak si posedali po dvojicích. Nečekaně Sasuke sedl vedle Sakury. Vedle nich Gaara s Hinatou. Na druhou stranu si sedl Shikamaru s Temari. Když jsem se díval jak se k sobě chovají tak mě bylo hned jasný, že spolu taky dupou. .Nakonec si sedl Kiba a já do rohu. Objednali jsme si všichni pivo. Číšník sice nejspíš nevěřil, že je nám už 18, ale donesl což bylo hlavní. Všichni jsme si přiťukli na to, že jsem oficiálně v partě.

Saske na mě měl zase pár nevrlých slov, ale Sakura ho zpražila ať se takhle ke mně nechová, že jsem novej. To mě potěšiloa schválně nahlas jsem jí poděkoval, aby to všichni slyšeli. Sasuke na mě hodil jeden za svých vražedných pohledů a otočil hlavu jiným směrem. Ne na dlouho, za chvilku ho to přešlo, protože měl na práci důležitější věci. Snažit se vrazit svůj jazyk Sakuře co nejvíc do krku. Asi úspěšně. Když jsem je oba nenápadně pozoroval, bleskla mi v hlavě děsivá myěšlenka. Co kdyby tam místo Sakury byl já? Rychle jsem se snažil na ty dva zapomenout a vnímat ostatní. Bohužel to moc nešlo, jelikož něco podobného spolu prováděli Gaara s Hinatou. Shikamaru s Temari se zatím jen hladili, ale co nevidět se měli přidat k ostatním dvěma. Takže jedinej kdo zbýval na povídání byl Kiba. Začali jsme si navzájem přehazovat takový ty obvyklí věty typu: Kam chodíš na školu? Co děláš o volným čase za sport? Jakej sport máš nejraději a další. Čas příjemně utíkal, všichni se útržkovitě zapojovali do rozhovorů, když neměli zrovna na práci zápasení s jazykem svýho partnera, teda až na Sasukeho se Sakurou. Skoro každých deset minut jsem po něm hodil nenáviděnej pohled. Tohle je oslava pro mě, tak jak to, že to se mnou neslaví.

Když nám s Kibou došli témata tak jsme přešli na vztahy a jak jsme na tom. Kiba začal, protože se mně se až tak moc nechtělo začít. Prý už holku dřív měl, ale teď je zamilovanej do jiný, jenže ta by ho nechtěla, jelikož teď s někým je a je navíc věrná až zahrob.
,,Teď ty Naruto." Přehodil na mě rychle Kiba. Nechtělo se mi, jenže Kiba poznal, že se nějak často dívám po Sasukem a Sakuře, tak měl otázku jestli jsem už měl holku. Já mu po pravdě řekl, že ne. Jen pokýval hlavou a odvětil, že je mu to všechno jasný, ale že bych si měl dávat pozor, je to dost nápadný.


Další díl --> SEMHLE
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 DariLLa DariLLa | Web | 21. listopadu 2009 v 10:52 | Reagovat

Ahojky líbila se mi tvoje první povídka... ale tady u tý sem se zarazila... BROBOHA!!! oprav si to učíha na uchiha... upa mě to vyvedlo z míry a ikdyž sem četla dál tak sem se pořád musela u toho slova zarážet... tak si to pls oprav :) jinak moc pěknej blogís :)

2 Arya Arya | 30. ledna 2010 v 16:40 | Reagovat

pekneee sice ta sakura by taka mila nebola *ale to je moja laska k nej* a hej te učiha je ftipny :P ale sa tesim na dasijuuuu idem hned na nu :P

3 Hey Hey | 18. června 2011 v 21:37 | Reagovat

Líbí se mi,ale prosím tě nevadí,když je tam občas ta chyba,ale třeba SASKE(SASUKE) a UČÍHA (Uchiha).Nebo taky jednou píšeš třetí osobou (ŠEL JSEM) a někdy zase druhou (Naruto šel) tak potom je v tom docela zmatek,ale jinak je to moc hezký.

4 SasuNaru SasuNaru | 23. července 2011 v 14:22 | Reagovat

Bomba Mně se to líbílo i s těmi chybami :D

5 Koari Koari | 9. července 2012 v 16:18 | Reagovat

Je to dobrý ale mě se to špatně čte na tom pozadí:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama