Nevšední Naruto-2

25. června 2008 v 12:57 | Kopodon/Neji |  povídky Naruto yaoi

Naklonil se ke mně a řekl, že Sasuke je sice dobrá partie, ale neví jestli je na kluky. Vytřeštil jsem na něho oči a rychle se odtáhl a zčervenal. Kibu to dobrým způsobem rozesmálo a všichni u stolu seděli potřebovali vědet co. Podívali směřovali na nás dva a já cítil, jak rudnu a raději jsem takticky odešel na záchod.

Při umývání ruk nemohl vejít nikdo jinej než Sasuke. Stoupl si k nejblížší mušli umyvadla a začal vykonávat potřebu. Při mytí ruk, asi v alkoholovém opojení, jsem začal přemýšlet nad tím, jak je na tom v té poslední části těla.

Chtěl jsem už odejít, když v tom se na mě Sasuke otočil a zeptal, ,,Proč na mě dneska furt koukáš?"

Já nevěděl co v tu chvílí říct a napadla mě jen ta nejhloupější věta na světe, ,,Prostě proto," a odešel pryč. U stolu jsem se rozloučil a dodal, že se těším až si opět vyrazíme. Domů jsem to bral sprintem, abych nemusel slyšel Sasukeho, jak se pochlubí s mojí odpovědí.V neděli jsem viděl jenom Kibu, s kterým jsem se pozdravil a šel za úchylem zvaným Iruka.

,,Kde jsi byl, ty moje blonďatý zlatíčko?" To bude zase den. Pomyslel sem si. Naneštěstí to uběhlo rychle a sestavu jsem konečně nacpal do hlavy. Ještě než jsem odešel, mě Iruka pogratuloval, že jsem se oproti včerejšku dost zlepšil a že mám přijít v sobotu, řekneme si co a jak.Zatímco týden ubíhal jako voda, moje situace k Sasukemu se změnila a to rapidně. Už po oslavě v restauraci jsem si uvědomil žebych si měl přestat nalhávat a připustit, že jsem do něj zamilovanej. Je pravda, že Sasuke mě celý týden ani jednou nepopichoval svýma řečima, ikyž na mě házel ty jeho nevrlý obličeje.V sobotu jsem měl to štestí a došel jako poslední k Tsunade. Spropadená doprava ve městě. Musel jsem se jí omlouvat za to, že jsem došel pozdě, má dochvilnost velice ráda.

,,Iruka s každým z Vás nacvičí, co přesně chci. A teď mi věnujte pozornost," zatleskala jako na malý děti Tsunade.

,,Řeknu vám rozpis, jak půjdete po sobě. První bude Gaara po něm Temari, Kiba pujde se Sakurou, po něm Shikamaru a na konec Sasuke s Narutem. A nechci slyšet žádný slovo. Pro dnešek máte ode mě volno a zítra na domluvené adrese.Ani nevím jak a byla už neděle. Byl tam frmol a všichni se připravovali na přehlídku. Já byl oblečen ve stylu mafiána a Sasuke jako můj opak. Ostatní už začali pomalu chodit a já se ještě do upravoval. Konečně přišla řada na nás dva. Vyšli jsme, jak jsme měli, na konec mola, otočili se, udělali pózu a měli jít. Jenže, když jsme se otáčeli, že už jdeme nazpátek, povedlo se mi šlápnout na konec svýho pláště a upadnout na Sasukeh, kterej sltnul na zem.

Oba si tak ležíme na zemi, nebezpečně blízko sebe. Cítíme dýchání toho druhýho, díváme se do očí a mírně se k sobě přibližujem.Uvědomili jsme si, že ležíme uprostřed mola. Trapná chvilka a my rychle vstali stylem, že to bylo plánovaný.V zákulisí na mě Sasuke řval, jaký jsem nemehlo a budižkničemu, ale říkal to jinak než obvikle, skoro jako kdyby se hádat nechtěl, ale musel. Nějak jsem to nechápal to nebyl Sasukeho styl. Ty slova, druh tónu, nesedělo to. Naši přehlídku jsme ukončili v restauraci, kde jsme si připíjeli samozřejmě i na náš pád. Zase jsem se snažil Sasukeho celou dobu neokukovat. Leč nevyšlo mi to ani dnes. Choval se jinak, se Sakurou si dal jen pusu a pak poslouchal všechno ostatní dění kolem. Dokonce se mi zdálo, že se na mě podíval, ale když jsem se na něj obrátil, dělal jako, že nic. Byl docela roztomilej, když se snažil něco maskovat.Dva týdny a já se po tu dobu vídal jenom s Kibou. Sasukemu jsem se snažil vyhýbat, aby si mě nesnažil dobírat, koneckonců stále je byl, je a bude nevyzpytatelnej. Kibovi jsem se nakonec svěřil, že jsem se do Saskeho skutečně zamilovalovanej a nechci si nic nalhávat.

,,To ti to trvalo než ses přiznal," zubyl se Kiba a poplácal mě po rameni. Chvíli jsem se zpamatovával z jeho slov, ale pak jsem ho poprosil, jestli mi nepomůže, protože já s nikým žádnej vztah neměl. Jediný co mi poradil je, že tomu mám dát čas a ono se samo ukáže, jak to bude.Tsunade nám řekla, že příští přehlídka bude až za dva týdny, protože nám zrušili místo, kde jsme měli předvádět. Alespoň jsme opět zašli do naší oblíbené kavárny na naše nejoblíbenější pití. Začínala se z toho stávat tradice. Sasuke se zdál být nějakej divněj, ale teď sjem neměl chuť to řešit. Všichni tam byli už pár hodin a každej byl trochu opilej. Příjemně se všichni bavili a dokonce i Sasuke. Což mě osobně dost překvapilo. Poprvé jsem ho mohl vidět, jak se chová, když je sám sebou. Po nějaké době začali odcházet Temari se Shikamarem po nich Sakura, protože ji volali domů kvůli nemocné sestře a nakonec i Gaara s Hinatou, dokud nezbyl jenom Kiba, já a Sasuke. Během ani ne pěti minut se ke mně Kiba naklonil a říká:

,,Hodně štěstí," nechápavě jsem se na něj podíval. Kiba se rozloučil se Sasukem a doklopítal ke vchodu. Zůstali jsme tam sami dva.Nádhernej pocit, že můžu sedět s tím koho miluju. Když spozoroval, že jej sleduju a divně se při tom pitvořím, začal mě sledovat taky. Díval jsem se na něj snad půl hodiny. Jeho černý vlasy krásně střižený, tmavý oči , v kterých jsem viděl sám sebe, tvář kterou měl krásně mužnou. Při pbdivování krku jsem zahlídnul přívěšek pro štěstí, jež mu ladil nádherně k snědýmu krku. Ramena měl krásně vypracovaná a šlo mu z výstřihu vidět na jeho prsní svaly. Ten pohled, kterej jsem na Sasukeho v tu chvíli měl bych nevyměnil za nic.Začal se mě z toho dělat problém v jistých partiích. Raději jsem ho přestal okukovat a zaplatil za ostatní, protože na nás byla řada. Když jsem viděl Sasukeho, jak těžce zápolí jenom se dvěma schodama, tak jsem mu navrhl, že ho doprovodím domů jestli mu to nebude vadit. Nedokázal se hádat, kívnul, že jo. Což bylo skoro všechno na co se v ten moment zmohl. K jeho domu nebylo těžký dojet posledním autobusem, kterej jsme naštěstí chytli. Před vchodem jsem musel Sasukeho prošacovat, abych našel klíče.

,,Tady jsou,"křikl jsem Sasukemu do ucha. Ten se lekl, zavrávolal a oba jsme znovu leželi na zemi. Vtipná opakující se scéna mě donutila k smíchu a díky zřejmě alkoholu i jeho. Po pokusu několikátém pokusu vztát, kdy se mi to konečně povedlo, jsem natáhl směrem k ležícímu, opilému mladíkovi ruku. Chytil se jí, ale udělal pak něco natolik nečekaného, že nebyl ani čas zareagovat.Shodil mě k sobě na zem, přímo na sebe. Leželi jsme takhle na ulici docela dlouhou chvíli a poslouchali dech toho druhýho. Jeho ještě před chvílí delíriové oči niní neměli ani ty nejmeší známky a zeptal se mne klidným hlasem: ,,Naruto ty jsi do mě zamolovanej, že?" jediný co jsem byl v tu chvíli schopnej udělat, bylo vytřeštění očí. Za boha jsem mu nemohl říct, co promě znamená, jak moc je to důležitá osobo, city s tím spojené. Avšak ještě víc mě dostala slova co mi řekl Sasuke.

,,Já tě totiž miluju Naruto," čekal bych ledacos, že mi vynadá, možná i praští, ale tohle ne.

,,.Já, vlastně taky tě miluju, hodne. Jen jsem se bál říct ti to protože," nemohl jsem doříct, protože jsem byl utišen jeho rty. Bylo to nádherný, plný skrytého citu k milujícímu k člověku. Dávali jsme do něj všechno to, co až do této chvíle nemohlo být řečeno. Sasuke prostupoval do mých úst jazykem a já jej nechal. Naše jazyky se střetli v boji o lásku toho druhého. Smysli se začaly ztrácet, přičemž společná touha nás oba doháněla do jednoho obřího šílenctví. Uslyšely jsme, jak někdo z dálky přichází, proto jsme rychle vstali a oddálili se od sebe. Za což jsme oba dotyčného následně proklínali. Sasuke mi navrhl jestli bych nechtěl k němu, rodiče nejsou doma a dokonce měsíce se nevrátí. Já mu pouze kývnul na souhlas hlavou, jelikož jsem tušil co bude náhoře následovat.Hned za dveřmi, jsem se na sebe opět nalepili, jako kdyby milenci, co se neviděli už pěknou řádku týdnů. Byl opřený o dveře a já na něm. Cítili jsme tělo toho druhého. Tolik intezivních pocitů, jež se drali na povrch. Po odtržení našich úst od sebe, jsme neodolal a sjel jsem jazykem na jeho šíji, kde mu tepala žílá vzrušním, pulzující velké množství krve do mozku. Třásl se vzrušením pod tím, co zrocna prožíval, když jsem se mu snažil jazykem prozkoumat snad každičké místo na krku. V očích se mu zrcadlila touha a chtíč. Slyšel jsem jak se snaží zadržet vzdychání. Ruce měl volně podél těla, musel jsem jej přidržovat, aby mi nespadl. Jeho tiché vzdechy se proměnili v vzteny, které šli slyšet celou halou bytu. Vzal jsem Sasukeho za ruku a dovedl, kde jsem tušil, že bude obyvák a položit na sedačku. Vyslíkl jsem mu jeho triko a začal jsem jazykem sjíždět pomalu k jeho tmavým bradavkám. Nemohl udržet svoje vzušení, už když jsem se dotkl první a rukou se snažil držet před pusou, aby neprobudil ostní nájemníky. Okolo celé bradavky jsem zanechával hřejivé sliné stopy a svou levou rukou si hrál s jeho levou bradavkou. Potom, co jsem se přesunul na druhou bradavku a obdarovával jsem ji stejně jako tu první, jsem vložil svoji levou ruku na temeno šíje a pomalu sjížděl po linii páteře, zatím co pravá ruka byla zaměstnána jeho bradavkou. Sasukeho vyplňovaly celou místnost.Po chvíli se probral i Sasuke z opojení vášně a řekl my:

,,Teď ty," a chopil se iniciativi a dal se do svlékání mého trika, které zahalovalo vrchní. Ještě jsem nebyl úplně vyslečený a Sasuke mě začal zahrnovat polibky na břiše. Kroužil kolem něj jazykem a tvořil tvary o kterých se mi ani nesnilo. Dostával jsem se do extáze a Sasuke při tom postupoval na moje bradavky. Lehce kousal rtem pohrával si s něma. Byl u toho hrubší než já, líbilo se mi to. Pomalu mě začal svlékat i kalhoty, se vším. Vyslíkl se i on a vyndal z blízké poličky olej. Podíval se na mě prosebným tónem a já mu kývnul na souhlas. Své nohy sem lehce pokrčil a dal Saskemu za záda. Nebylo potřeba slov. Vnikl do mne prsty nařenými olejem. Projela mnou lehce vlna bolesti, která pomalu ustopovala a následovala ji vlna vzrušení. Sasuke potřel svůj úd olejem důkladně a začal do mě velice pomalu vnikat. Postupoval tak pomalu, že jsem nic necítil, jen tlak. Po určité chvíli, když ve mně byl celý, začal přirážet velmi malými pohyby. Své pohyby začal zrychlovat a svou rukou mě začal stimulovat v rychlosti jaké přirážel.

Oba jsme vyvrcholili ve stejný čas.Usínali jsme si v náručí a poslední co jsme dokázali učinit bylo políbit se tak, jako kdybychom se viděli poprvé.Ráno jsme se probudili téměř záeoveň. Oba dva jsme se dívali na sebe. A v dalším okamžiku jsmesi pošeptali do ucha: ,,Miluji tě."

Po nasnídali jsme se oblékli a Sasuke čekal rozchod se Sakurou. Nás dva od sebe už nic odrazovalo. Sakura byla ze začátku smutná, že se s ní Sasuke rozešel, ale jistý Kiba Inuzuka ji vyznal svoji lásku. Ona to sním zkusila a přiznala se, že občas Kibovi hodila očkem.Naše výlety do restaurace? Ty jsme zrušili teď chodíme pít buď ke mně nebo k Sasukemu domů. I když slyšel jsem, že si příští týden Gaara s Hinatou kupují byt tak to tam oslavíme u nich. Jo abych nezapomněl Shikamaru a Temari čekají mimčo, nechodí k nám už tak často ,ale když dorazí je vždy čemu se smát.Bohužel jak to tak bývá já a Sasuke jsme se po nějaké době neshodli v pár věcech, tak jsme se rozešli. Vydrželo nám to týden a slíbili jsme si, že se už nikdy nepohádáme a raději to vše vyřešíme kompromisy. Tak teď přes víkend bydlíme u Sasukeho a v týdnu zase u mě. Náš vztah to dost posílilo a vzájemné city se prohloubyli ještě víc. Zrovna teď mám na pilno, protože volala Tsunade, že jsme dostali další nabítku tak máme za ní hned dojít, je po nás docela sháňka. Malá agentura se konečně prodrala do velkého světa.Tak se i vy mějte dobře a nezamomeňte, že vyslovit se je někdy lepší než mlčet. Váš navždy blonďatý a nejen hloupý Naruto.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 10. srpna 2008 v 7:21 | Reagovat

Jé, tuhle už jsem si od tebe četla, je vážně úžasná! Tohle by i chtělo nějaké to pokračování, píšeš úžasně :) Takový originální nápad...xD

2 Glorilian Glorilian | 2. března 2009 v 17:14 | Reagovat

Hm, píšeš dobře ale chtělo by to nějakého betareada, páč ty gramatické (stylistické) chyby jsou někdy úděsný.

3 sayuri-chan sayuri-chan | Web | 16. července 2009 v 21:31 | Reagovat

tahle povídka je nápadně nápaditá ×DD *přemýšlí jak jí to napadlo* Píšeš fakt sQele :)jhen tak dál ;)

4 koneko koneko | 9. února 2010 v 20:53 | Reagovat

moc pěkné ale ten konec v mém případě....moc nevychází...

5 Airien Airien | 3. září 2010 v 21:37 | Reagovat

Krásný ... :)

6 Mia-Mitsuki Mia-Mitsuki | Web | 17. října 2010 v 16:28 | Reagovat

když opominu tu strašnou gramatiku, tak ti yaoi fakt jde :)

7 Hagumi-chan Hagumi-chan | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 14:18 | Reagovat

Moc povedená povídka :))

8 Hanako Hyuuga Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 3. září 2011 v 12:40 | Reagovat

je to super povídka,strašně se mi líbí:-)

9 Rin Rin | Web | 30. listopadu 2012 v 23:18 | Reagovat

Nó, po pravdě sem tu už byla dávno, když sem ještě začínala se čtením yaoi. To bylo takové to období když sem si celá rudá četla někde zašitá nějakou tu povídku a každé dvě sekundy se otáčela za sebe... XDDD A na tuhle povídku sem si teď náhodou vzpomněla a zařekla se, že ji najdu! Byla to jedna z mých prvních, sentimentalita =.= Mám ráda ten děj =3
Jinak, věřím, že už si za ty roky pokročila ve psaní, proto ti tu nebudu nic vyčítat. Ostatní to navíc už řekli, ale co mě teda zaráželo UPLNĚ nejvíc, byla úprava! Uvozovky nikde, odstavce... Ale to je tím, že si nejspíš moc nečetla knížky, což je potřeba, a tak si si nevěděla rady =)
Moc pěkná povídka =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama