setkání všech kage část 3

5. srpna 2008 v 21:36 | kopodon |  Naruto povídky shonen

Trvalo značnou chvíli než se naskytla příležitost, kdy mohli použít toto jutsu. Na Peina zrovna zaútočil Naruto Odoma rasenganem, jenomže se trefil do země. Zemí to zatřáslo natolik, že Pein musel uskočit. Z druhé strany v tom stejném okamžiku použil zrovna Raikage styl rychlého blesku z nebe. Itachi se mu vyhnul a mimoděk odskočil do zadu směrem k Peinovi. Teď byli oba dost blízko u sebe na to, aby mohli na ně použít jutsu. Rychle kolem těch dvou vytvořili kruh a začali vytvářet pečetě.


Itachi se jen usmál a dodal.

,,Myslíte si, že nás dostanete nějakým druhem spoutávacího jutsu?" vysmíval se jeden z posledních členů nejsilnějšího klanu co kdy existoval. Všichni dokončili pečetě ve stejný čas a dali ruce na zem. Vytvořil se kruh kolem Itachiho a Peina, který začal tvořit ještě jeden za zády těch co vytvořili toto jutsu. Pein s Itachim se tomu zasmáli a použili proti tomu kruhu jedno ze slabších jutsu. Když zjistli, že to nefunguje, zkusili o něco silnější. Neustále přidávali silnější a silnější, ale nezabíralo ani jedno. Místo toho se z nich začalo vypařovat obrovské množství čakry směrem ke každému kagemu, který do kruhu posílal veliké množství čakry, aby se kruh udržel.


,,Takže o to vám jde. To je velice chytrej nápad, jenomže my se tak lehce nevzdáme," řekl Itachi a začal zároveň s Peinem měnit svoji barvu čakry z modré na temně černou. Ztravili tak svoji vlastní čakru, aby otrávili ostatní. Černá čakra se začala dostávat do všech členů. Nejprve se nic nedělo, ale netrvalo dlouho a kruh začal slábnout. "Musíme to vydržet," křikla na ostaní Mizukage.


Po značné době byl kruh tak průhledný, že to vypadalo jako by tam vůbec nebyl. Zbývalo jim jen krapet sil než pečeť povolí, když v tom se Pein i Itachi sesuli k zemi a vypadali jako mrtví. Raikage, Tsuchikage a Mizukage se chtěli jít podívat jeslti jsou opravdu mrtví, ale Gaara na ně zavolal.

,,Počkej te, ještě chvíli vydržte ať máme jistotu," netrvalo to ale dlouho a kruh se přerušil, protože nikdo z těch, kdo jej vytvořili už neměli v sobě čakru a navíc byli ještě otrávení z čakry Itachiho a Peina dohromady.


Všichni kdo mohli se zvedli a šli se podívat na to jestli jsou opravdu mrtví. Bohužel účinky otrávené čakry se projevili na všech. Po pár krocích upadli na zem Raikage a Mizukage. Všechny to udivilo, proto se šli na ně podívat. I ostatní přemohla otrávená čakra. Pomalu se jeden po druhém sesuli na zem v bezvědomí. Poslední, kdo zůstal stát, byl Naruto. Ten viděl jak se před jeho očima sesul Gaara k zemi v bězvedomí. V tu chvíli si uvědomil, že nechce být jen jeho kamarád či bratr, ale něco daleko víc. Chce být člověkem, který ho bude milovat do skonání věků. Jenomže v tom okamžiku si uvědomil, že se to nikdy nestane. Jsou na místě o němž skoro nikdo neví. Nikdo s nima nebyl, aby dal vědět medik ninjům. Na tomto místě umřou, všichni, do jednoho. Tito nejlepší ninjové své doby a do jisté míry za to může on, Naruto, ten co vymyslel tuto misi. Poté už nemohl dál přemýšlet, protože jako ostatní padl v bezvědomí k zemi.
Když se Naruto probouzel, pořádně neviděl kde je, krom rozmazaných obrysů.

,,Kde to jsem? Jak jste mě našli? Co tady dělám?"vykládal pomalu do neznáma.

"Naruto, uklidni se, jsi v pořádku. Teď si odpočiň," Naruto ten hlas poznával.

"Sakuro jsi to ty, že?"

" Jo Naruto jsem to já."

" Jak si mě našla? A jak si věděla, že potřebuju pomoct? A kde to vlastně jsem? A kde jsou ostatní?"

"Naruto uklidni se, máš odpočívat, ještě před dvěma dny si byl v ohrožení života tak se šetři."

,,Prosím, odpověz mi na ty otázky," dodal už tichím a unaveným hlasem. Pak si lehl zpět na postel a zavřel svoje unavené oči.

"Na tak dobře Naruto, ale nesmíš zapomenout na to, že když jsme vás našli, už jste byli skoro mrtví. Trvalo to den a půl než vás našla naše nejrychlejší skupina. A to jsme byli ještě docela rychlí, protože skupina mediků z kamené na vaše místo dorazila až za tři dny.


"Jo promiň Naruto. Našli jsme vás díky tomu lektvaru co jsme měli pít. Já jsem si zrovna dala svoji třetí dávku a zhruba za hodinu jsem se vrátila do své původní podoby. Což mě po tak krátké době přišlo divný. A krom toho jsem měla takovej špatnej pocit, že nemůžu dýchat a umírám. K vám jsem se dostala taky díky lektvaru, protože se mě na ruce objevila taková značka podobná šipce a čím jsem byla k vám blíž tím byla světlejší. Zmizela tehdy, až když jsme tě donesli do nemocnice, ošetřili a ty jsi se dostal z ohrožení života. Ostatní lidi jež byli nastrčeni místo kage, měly taky ten stejnej pocit a s tou značku měli to stejný dokud jejich kage nebyl z ohrožení života. Všichni kagové jsou u nás v Konoze. Ty jedninej ses už probudil Mizukage, Raikage a Tsuchikage se dostali z ohrožení života včera tak zatím spí. Ale Gaara je na tom velice špatně. Nejspíš brzy umře, protože ta otrávená čakra se nám nedaří vyloučit z jeho těla. A samo jeho tělo s náma nespolupracuje. Dáváme mu tři dny života, maximálně" dodala smutně Sakura.


To Naruta znovu probralo. Sedl si na postel a otevřel oči. Viděl ještě trochu rozmazaně, ale doázal zaostřit alespoň na velký věci a do jisté míry viděl obrys Sakury. Začal se zvedat, že půjde za Gaarou, ale udělal jen jeden krok a zamotala se mu hlava, udělalo se mu temno před očima a on začal padat na zem. Sakura jej rychle chytila a posadila zpět na postel.

,,Naruto měl by jsi odpočívat jsi ještě hodně zesláblý."

"Nemůžu Sakuro. Prosím tě vem mě za ním nebo tam pujdu sám."

"Ach jo Naruto ty jsi nenapravitelnej. Dobře, ale nesmíš moc spěchat. Dojdu pro vozík a ty se snaž zatím rozkoukat, aby se tvoje zornice zvykly na světlo."
To čekání na Sakuru Naruta přímo ubíjelo. Nemohl nic jinýho, než čekat. Jeho oči už viděli všechny tvary a pomalu viděl jako dřív. Mezitím než dojela se rozhlížel po pokoji a teď si uvědomil, že tady není sám leží tu s ním ještě někdo, ale přes závěs nevěděl kdo to je. Nejspíš to musel být buďto Tsuchikage nebo Raikage. Ti na tom byli podobně jako on. Zbytek musí neustále kontrolovat, aby se jim nic nestalo.
Sakura dojela s vozíkem přímo před Naruta. Pomohla mu se posadit na křeslo a vyvezla z pokoje. Míjeli jeden pokoj za druhým až se dostali k tomu co byl nejblíž medik sálu.
Už nápis Gaarova jména na cedulce mu přišla děsivá. Co teprve když ho uvidí. Ještě chvíli oba čekali před dveřmi než se Naruto odhodlal požádat Sakuru, aby otevřela dveře.Pomalu vjel do pokoje v níž byl pouze Gaara. Byl napojenej na spoustu přístrojů, nemohl sám dýchat a vypadalo to, že každou chvíli má umřít. Jeho tvář prozrazovala nedalekého konce.

,,Gaaro?" zvolal tichým hlasem Naruto. Sakura jej zavezla přímo před postel, kde ležel Gaara.

,,Nech mě s ním o samotě prosím," Sakura odešla za ostatními povinostmi.

,,Osud je krutý. Zrovna když objevím lásku, která by mě mohla doprovázet životem, tak ji ztrácím. Gaaro kéž by jsi se uzdravil," pronesl skrz tichý pokoj v němž se jen ozývalo pípání přístrojů.


Seděl u Gaary sice teprve dvě hodiny, ale protože neměl dost sil znavoval ho spánek. Pomalu se mu zavírali oči, když uslyšel velice tichý hlas. Nejprve si myslel, že se mu to zdálo ,ale když jej uslyšel znovu, podíval na Gaaru. Uviděl jak se na něj dívá svýma očima a přes dýchací přístroj volá jeho jméno.

,,Gaaro?" Naruto nemohl uvěřit tomu co vidí.

,,Ty jsi se probral. Díky bohu, ty žiješ Gaaro," Gaara se snažil sundat si masku, ale moc mu to nešlo, tak mu Naruto musel pomoct.

,,Děkuju ti Naruto."

" Nemáš za co."

"Miluji tě."

"Já tebe taky Gaaro," poté chytl Naruto Gaaru za ruku. Bolelo ho u srdce, když viděl, že má Gaara ještě pohled samotné smrtky.

"Gaaro, promiň mi, že jsem s tebou jednal jako kdybys pro mě byl vzduch, před tím na cestě," Gaara se na něj usmál a dodal, že se nemá za co omlovat. "

Teď by jsi měl, ale ještě odpočívat, aby jsi mohl nabrat síly."

"To ty taky, Naruto."

,, No měl bych odpočívat, ale já nejsem v ohrožení života, tak tě nechci ztratit."

"Prosím lehni si a spi ještě, já tu zůstanu s tebou," Gaara tedy zavřel oči a za chvíli už znovu pravidelně oddechoval, tentokrát bez přístroje. Celou dobu co tam Naruto ztrávil dovolený čas, držel Gaaru za ruku.Čas ubíhal jako voda a tři měsíce po tom, kdy porazili všechny členy Akatsuki seděli Gaara a Naruto vedle sebe. Dívali se spolu na západ slunce nad Konohou.

,,Je tu krásně Naruto a s tebou ještě krásněji." Naruto se podíval Gaarovi do jeho očí a poté ho políbil. Gaaru naplnil pocit štěstí. Lehl si na trávu a hladil svého partnera po zádech.
Konec


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 yaoi-ka yaoi-ka | E-mail | 7. srpna 2008 v 23:50 | Reagovat

Juuuuu krása urco napis pokracko!!!

2 Katty Katty | 12. srpna 2008 v 21:32 | Reagovat

je to strašně super a krásná povídka a já děkuju že jsi ji pro mě napsal. A ještě tak dlouhou. A pokráčko?... Jo to určitě napiš a mohlo by tam bít i menší yaoi.Vždyť mě znáš jsem na tohle úchyl XD

3 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 22. srpna 2008 v 16:24 | Reagovat

Moc super povídka! Tenhle pár sice nemám moc ráda, spíše SasuNaru O:), ale povídky mi až zas tak nevadí (pokud je sama nemusím psát...). Jen mi připadalo zvláštní, že jsi na začátku psal, že Sakura odešla se Sasukem a pak byla normálně v Konoze s Narutem. Jinak se mi povídka moc líbila XD Pokračování určitě napiš, byla by škoda, kdybys nenapsal ;)

4 Broskynka Broskynka | Web | 16. října 2008 v 13:56 | Reagovat

Júúúú..... *nadšene tlieska* to bolo super,na tento pár som si už poriadne dlho nič neprečítala... Zaujímavý námet.... *rozplýva sa* ešte! ešte! ešte na tento pár! *šteňací pohľad*....

5 anonim anonim | 11. září 2009 v 18:56 | Reagovat

good

6 kejt kejt | 6. října 2009 v 18:08 | Reagovat

moc pěkný příběch opracdu působiví

7 yaurin yaurin | 17. dubna 2011 v 12:15 | Reagovat

no samozdřejmě že pokračování,vždyť je tohle úpa super :)tahle dvojíce je kráááááááááásná ;)

8 Rukia-chan Rukia-chan | 21. července 2011 v 11:01 | Reagovat

Bomba moc to na mně pusobi skvěle :) <3

9 MarlaHines33 MarlaHines33 | E-mail | Web | 10. prosince 2011 v 6:51 | Reagovat

Don't you know that this is high time to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a>, which can realize your dreams.

10 via via | 14. října 2012 v 18:43 | Reagovat

super pribeh jen me zarazilo ze na zacatku bylo ze sakura odesla se sasukem pryc a najednou je sakura zpatky v konoze a dokonce byla jako nastrceny hokage..........:DDDDDD

11 Lei Lei | 11. září 2014 v 14:01 | Reagovat

:3 :3 suprove to bolo cele :3

12 gaara gaara | E-mail | 30. října 2016 v 20:55 | Reagovat

omg ja miluju pár Gaara x Naruto napiš pls pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama