setkáni všech kage část 2

5. srpna 2008 v 21:30 | kopodon/manonan |  Naruto povídky shonen

Šli pomalu na Gaaro tajné místo. Když Gaara zporoval, že Slunce brzy zapadne, chytil Naruta za ruku a zavolal rychle: ,,pojďme," a táhl ho na to místo. Jakmile dorazili, měli výhled nejen na zapadající slunce, ale taky na Zemi písku, jež slunce svými zlatými paprsky ozařovalo.


Gaara si uvědomil, že stále drží svojí rokou tu Narutovu a ihned ji pustil. Oba se posadili na zem a pozorovali slunce dokud úplně nezapadlo a jen zbitky odražených slunečních paprsků neosvětlovalo zemi.


Naruto se otočil na Gaaru a s lehce povytáhlím obočím mu tímto způsobem naznačoval, že by rád věděl, proč ho na toto místo vzal.

,,Naruto, prosím nespěchej na mě, já ti řeknu celou pravdu, sice nevím, jak ji přijmeš, ale já ti to říct musím," Naruto jen lehce kývl, aby dal znát, že pochopil, a aby ho nepřerušoval.


,,Chtěl bych ti poděkovat, za to, že jsem tě poznal, protože jenom díky tobě jsem jiný člověk. Ty jsi změnil můj pohled na svět. Ukázal jsi mi, že existuje přátelství. Ale poslední dobou, díky tobě, znám i něco jiného krom přátelství. Já jsem se totiž do někoho zamiloval."

"Tak to je skvělí Gaaro a kdo je ta šťastná?"

"Naruto prosím nepřerušuj mě. Krom toho mluvíš z cesty, raději poslouchej."

"Promiň mi Gaaro."

"No jak jsem říkal, díky tobě jsem se do někoho zamiloval. Ta osoba mě v každé situaci pomohla a podržela, když jsem potřeboval. Ta osoba mě nikdy s ničím neodmítla a postetupem času jsem si k ní vytvořil z přátelství, lásku. Naruto ty mě považuješ za svého bratra, protože nás toho tolik spojuje, ale já tě jako kamaráda, natožpak jako svého bratra nepovažuju.To proto, protože já, já tebe Naruto, miluju," vyslovil tiše poslední slovo Gaara. Nicméně Naruto slyšel všechno. Nevěděl co na to má říct. Jediný čeho byl schopen, říct, že ho má rád jako bratra. Poté se zvedl a odešel zpět do svého pokoje a nechal Gaaru na místě, kam ho zavedli po jeho příchodu do Suny.


,,Co jsem si myslel? Teď se mnou určitě nepromluví, bude mě za to odsuzovat. Opět budu sám, ztráním osobu na světě pro mě nejdražší," konstatoval smutně, poté si lehl na již studenou zem a nechal na sebe dopadat měsíční světlo.


Naruto mezitím šel po temné ulici v Gaarově zemi. Přemýšlel nahlas nad tím co mu Gaara řekl. A taky, co se teď kvůli tomu změní.

,,Je jako můj bratr, ale mohl by být víc než to? To asi ne, jak by to mezi náma probíhalo?" a se spoustou dalších myšlenek došel do pokoje. Avšak nedokázal usnout a neustále si opakoval to co si vyslechl.


Gaara došel do svého domu velice pozdě. Na ulicích v tu dobu nebylo ani živáčka krom hlídkujících ninjů. Nevěděl co bude dělat až se s Narutem opět uvidí, jenže musel načerpat síly na budoucí misi, aby dokázal vyhrát.


Dny ubíhaly pomalu, nicméně nakonec nadešel den, kdy museli pěšky vyrazit, aby na místo dorazili včas. Gaara byl ve své pracovně a čekal na Kankura. Když Kankuro vztoupil do místnosti, tak mu Gaara naznačil, aby si sedl. Vysvětlil mu situaci a podal bedínku s lahvičkama.

,,Kankuro prosím tě běž za Narutem a řekni mu, že jej čekám v tvé podobě u vchodu, potom se napij lektvaru. A nezapomeň, každej týden. Poté se Gaara už v přestrojení za Kankura vydal k východu ze své země. Čekal půl hodiny, když uviděl uviděl nynějšího Hokage.
Dva dny na cestě a ani jeden z nich nepromluvil. Na pohled vypadali docela zábavně, hodili se k sobě, protože vypadali jako skvělej pár, bohužel jenom tak vypadali. Večer se oba utábořili bez jediného slova. Až když seděli před ohněm a oba jedli co si zrovna ulovili, Gaara se odhodlal promluvit.

,,Naruto já chápu, že se mnou kvůli tomu co jsem ti řekl nechceš moc bavit, ale naše mise závisí na každém z nás, takže až budeme s ostatníma, budeme spolu alespoň trochu vycházet, ano?" Naruto jen kývl a dál nic neudělal, jedl. Gaara to nijak nekomentoval, měl už po jídle proto se otočil a snažil se usnout a nevidět tak Naruta. Naruto jej pozoroval a díval se jak Gaara vypadá. Změnil se od té doby co jsme se viděli poprvé. Tehdy vypadal jako dítě a měl veliké kruhy pod očima, teď už je z něj muž a ty kruhy už nemá. To co ho trápilo mi řekl. Jenže jak se zachovám po tom co mi řekl? Dokázal bych něco k němu cítit? otočil se a začal usínat.


Druhé ráno šli na domluvené místo. Bylo už skoro poledne a oni byly téměř na místě.

,,Naruto zavěs se mi na ruku, ať vypadáme věrohodněji." Narutovi se prve nechtělo, ale nakonec udělal co po něm Gaara chtěl. Gaara sice nedával nic znát, ale byl štěstím bez sebe. Vyrazili směr jejich cíl. Netrvalo ani půl hodiny a byly na místě. Už tu byla jedna mladá černovlasá dívka, jeden muž co by potřeboval pořádně vykoupat a chlap co vypadal jako velice statný dčevorubec.


Když dorazili na místo, uslyšeli větu. "Svoboda je pro ty co věří," a Gaara jim na to odpověděl: "nesouhlasím, svoboda," a zbytek dořekl Naruto: ,,je pro všechny," poté se všichni dotyční proměnili. Černovláska-Raikage, dřevorubec-Tsuchikage, bezdomovec- Mizukage," Když už byli všichni připraveni, mohli vyrazit ve svých přeměnách směrem k úkrytu Akatsuiki. Naruto je vedl směrem po hranicíh písešné a travnaté.
Když by se na tuto skupinu podíval kdokoliv, kdokoli kdo by na ně jen tak narazil, pomyslel by si, že to jsou nějací klauni nebo blázni ,co se sešly pohromadě. Oni ale takhle museli jít, protože to byl ten nejlepší převlek, který je nezdržoval v plnění jejich mise.


"Měli by jsme být co nejvíc opatrní, protože jsme už velice blízko jejich úkrytu," řekl Naruto ostatním.

"A jak to víš?" ptal se ho Gaara.

"Nechal jsem si od Shizune udělal lektvar, kterej mně díky zbytkové chakře akatsuki k nim dovede," na to se Gaara lehce pousmál a už víc nic neřekl.


"Dnes se utáboříme tady, protože už zítra dorazíme do sídla Akatsuki. Tam svedeme boj o naše země a budoucnost všech," nikdo nechtěl prolomit ticho tak si sedli kolem ohně a začali jíst zbývající zásoby. Poté si lehli a začali usínat, jen aby měli co nejvíc sil na den jež rozhodne o minulosti, přítomnosti a budoucnosti.


Všichni až na Gaaru spali, proto se rozhodl projít se blízkém okolí krajinou. Byla už tma, tudíž se mu šlo trochu hůř. Našel nedaleko lesní studánku na níž svítil měsíc. Posadil se k ní a obdivoval jak příroda dokáže stvořit takovou krásu. Ani neslyšel jak se k němu ze zadu blíží další postava. Gaara se lekl, až když se přímo vedle něj posadil posadila.

,,N, Naruto? Co tady děláš?" jenomže Naruto se na něj ani nepodíval a dál sledoval studánku před sebou, jako kdyby tam Gaara nebyl.

,,Naruto slyšíš mě?" ale ani potom se neotočil.Gaara to vzdal a také se začal otáčet směrem k studánce před sebou, aby mohl pozorovat její krásu, když v tom najednou Naruto chytil Gaarovu tvář, otočil ji k sobě a políbil.
Gaara to nečekal. Ucukl a lehce se zarděl. Naruto lehce zdvihl obočí a udiveně se ptal proč uhl, když ho miluje, myslel, že to chce.

,,Miluju tě Naruto, ale když ke mě přijdeš, posadíš se vedle mě ignoruješ mě a pak mě z čista jasna políbíš, tak se nemůžeš divit, že ti uhnu."

"Asi, máš pravdu," poté se k němu znovu přiblížil, ale pomaleji, aby Gaara věděl co chce Naruto právě udělat. Přitiskl svoje rty na Gaarovi a nechal ho ať si zvykne. Když Gaara začínal zavírat oči, lehce se prohnul a dal tim sognál Narutovi ať pokračuje. Začal ho zavalovat polibky. Nejdřiv pomalu, následně dravěji. Nakonec se snažil dobýt skrze jeho rty jazykem. Po chvíli se mu to podařilo a tak začala hra citů. Gaara se začal pomalu opírat o strom za ním a Naruto si na něj pomalu lehal.
Vzbudili se brzy ráno. Museli se vrátit k ostatním, aby nevzbudili mezi ostatníma nějaký podezření. Gaara se cítil jako nejšťastnější člověk na světě, ale Naruto na tom byl hůř než před tím, protože nevěděl, co si myslet. Domníval se, že když se zkusí přiblížit ke Gaarovi, tak se alespoň změní jeho postoj k němu, ale nezměnil se. Jenomže co by mu řekl, že to udělal jen proto, aby si byl jistý že Gaaru nemiluje? To by s Gaarou udělalo něco strašného. Nejspíš by ho změnil zpátky na toho starýho zabijáka bez přátel. Jediný co v tuto chvíli může udělat, je počkat, protože jenom čas ukáže jestli se do něj zamiluje či jen bratrsky ho bude dál chránit.


Velice brzy dorazili do tábora a vzbudili ostatní. Museli totiž vyrazit a překvapit protivníka. Všichni ninjové co tam byli vypadali dosti nervózně. Byly to sice nejlepší shinobi ve své zemi, jejich umění v jutsu bylo na té nejlepší úrovni, ale přesto si nebyli jisti jestli proti tak silnému protivníkovi ustojí všechnu sílu. Cítili napětí, které se každým krokem vytvářelo a sílilo.Do ticha jež prolamovaly kroky najednou tichým hlasem řekl Naruto.

,,Už jsme blízko, dávejte si pozor na pasti a ninji, kteří by je mohli varovat."

"Měli by jsme si tu udělat bojoví plán." Navrhl Raikage.

" A co navrhuješ?" Zeptal se ho Tsuchikage. No nejprve se musíme vypořádat s těma co nemají žádného démona, pak ty slabší a nakonec ty nejsilnější." Dokončil svoji větu Raikage.

"A jak víš, kterej je z nich nejslabší?" Přidal se Mizukage.
"Od našeho vězně jsem zjistil ještě pár informací," vložil se do rozhovoru Naruto. Jsou dva co nemají démona a to Konan, žena s modrými vlasy a Zetsu, muž co vypadá jako rostlina. Tito dva by neměli být problém jsou to ti nejjednodušší z nich. Potom jsou tu ti co už démona mají, ale po pár desítkachách minut by je nemělo být problém zničit. Je tam Kisame, který vypadá jako žraločí muž, Tobi, muž jež má masku na obličeji a má také sharingan, Daidera blonďatý muž s uměním vytvářet výbušné sochy, Hidan, ten vypadá jako smrtka a taky si na něj dávejte pozor, protože se o něm říká že je nesmrtelný, Kakuzu je postava zahalená v šátku a jdou mu vidět jenom jeho šedé oči a Sasori loutkoví mistr, jež se sám přetvořil na loutku. Avšak problém dělají dva muži jejichž síla se vyrovná dvoum z nás a to jsou velitel této skupiny Pein ,což je muž propíchanej piercingama a má oranžový vlasy a ten druhý je Uchiha Itachi. Tito dva nám budou dělat největší problém," skončil svůj popis Naruto. Všichni přítomní na něj hleděli jak to, že toho o nich dokázal zjistit tolik.
,,Pokud tedy nemáte další otázky, tak bychom měli jít ve dvojicích několik metrů, přičemž lichý bude uprostřed."
Šli asi jenom pět minut a došli na konec cesty, po které mohli jít.

"Tak co teď?"ozval se jeden z týmu.

"Teď zemřete," řekl Kisame, kterej se před něma zrovna objevil spolu s Hidanem, Kazuzu, Sasori, Daiderou a Konan.

"Co tu chce? Nevypadáte na to co si hrajete," mluvila s dosti posměšným tónem Konan.

"Ukažte jak doopravdy vypadáte nebo se bojíte, že by se vám potom něco stalo?" dodal k tomu všemu Hidan.

"My vám ukážeme svoje pravý tváře, když tolik naléháte," a najednou se před Akatsuki objevili nejsilnější shinobi jejich bývalých zemí.


Sasori se lehce podivil, ale potom začal vyjmenovávat všechny kdo před nima stál.

"Hokage ze země ukryté v listí, Mizukage ze země ukryté v dešti, Raikage ze země ukryté v blesku, Kazekage ze země ukryté v písku, Tsuchikage ze země kamene. To je mi ale výtaná společnost. Další loutky do zbírky."
Kisame už se svým dlouhým mečem Samehadou v ruce skočil před Naruta, proti Gaarovi se postavil Hidan, proti Tsuchikagemu Kazuzu, proti Raikage Daidera a Konan proti Mizukage.


Po pár minutách se boj začal obracet na stranu silnějších. Mizukage bojovala s jasnou převahou nad Konan. Ta se sice dokázala bránit, ale věděla, že už to dlouho nevydrží. Raikage, Tsuchigake a Gaara na tom byli stejně. Každej pomalu získával převahu nad svým protivníkem, i když oni měli v sobě démona. Stačilo jim ještě pár minut a taky měli výhru jasnou. Zatím nerozhodnou bitvu měl Naruto.V boji byl sice lepší než jeho soupeř, ale nedokázal mu uštědřit ránu jež by znamenala výhodu.


"Ano," vykřikla Mizukage, protože právě porazila Konan. Ta zrovna padala mrtvá k zemi s pěti shurikenama zapíchnutýma v životně důležitých orgánech. Hned poté se přidala k Raikagemu, aby jejich boj netrval dlouho. Gaara zrovna se snažil nahromadit svoji čakru k písečné rakvi, jednomu ze svých nejsilnějších útoků. Tsuchikage na tom byl podobně. Jeho techniky prachu neměli konkurenci a stačilo mu udeřit jen jednou do Kazuza a byl by mrtvej nebo alespoň by na nějakej čas nemohl bojovat. Raikage ještě potřeboval asi tak dvě minuty a byl se soupeřem taky hotovej. Naruto konečně získal převahu a snažil se ho rasenganem tlačit dál, ale i tak to dalo docela zabrat.


Po deseti minutách už bylo skoro jasný, kdo vyhraje. Na jedné straně stály všichni kage a na druhé jenom Kisame a Daidera s jednou rukou. Ti dva z Akatsuki vypadli hodně zřízeně. Těžce oddechovali a Bylo jasné, že proti tak těžkým soupeřům sami nevyhrají. Najednou se, ale u nich objevil zbytek týmu Akatsuki, jež byli do této doby kdesi schovaní.
Byli tam i ti dva nejsilnější Itachi a Pein, potom Tobi, Zetsui a oslabení Kisame a Daidera. Nejprve si myslely, že mají vyhráno, když jich tu tak málo a polovina z nich je strašně slabá takže stačí chvilka a bude po nich, jenomže, když ucítili to množství čakry, který v sobě měli Pein a Itachi, musel vzít svoje slova zpět. Dohodli se tedy na tom, že proti Itachimu se postaví Raikage a Mizukage ,proti Peinovy Gaara a Tsuchikage a Naruto si vezme Kisameho s Daiderou a až je zničí tak klony jež aspoň na chvíli zaměstnají Zetsa a Tobiho, pak vypořádá osobně.;


Teď pro změnu zaútočili první kage. Vrhli se na ně v rozvrženém plánu. Jenomže síla těch dvou nejsilnějších byla obrovská. Potřebovali nějakou pomoct od někoho. Ten někdo měl být Naruto. Jenomže mu to trvalo příliš dlouho. Už sice zabil Kisameho, ale problémy mu furt dělal Daidera, když už si myslel, že je po něm tak se smrtelnému útoku vždy vyhnul.


"Musím to nějak skončit," Pomylslel si Naruto. Už vím. Zaradoval se v duchu. Napadlo ho, že mohl Daideru vlákat d slepé uličky a pak mu zasadí poslední ránu. Dotlačil svýma útokama Daideru ke skále. Připravoval si svůj rasengan a když zaútočil na protivníka, který neměl kam uhnout, zabil ho. Pote zrušil klony a šel proti Tobimu ,kterej mu dělal velký problémy, ikdyž Zetsui už byl dávno pod kytičkama. Útočil rychle a velkým množství výpadů. Tobi sice použil svůj sharingan, a le už bylo příliš pozdě dostal kritickou ránu od Naruta do levé ruky a nemohl s ní pohnout. To nečekal a stáhl se. Hodil kunai, jež pomocí klonů rozmnožil. Ty Tobiho konečně smrtelně zranilo. Jen se sesul k zemi a po pár vteřinách vykrvácel.


Když už měl tyto dva boje vyhraný, přidali se ke dvojici, jež bojovali proti těm dvěma obávaným. Naruto se přidal ke Gaarovi a Tsuchikagemu. Bylo na čase, jelikož všem docházeli síly a soupeř jako by se ještě ani nespotil.

,,Naruto," usmál se na něj Gaara. Naruto opětoval úsměv.

"Co budeme dělat?" Zauvažoval nahlas Naruto. Musíme ho nejprve unavit, pak je zaženeme do kouta a pošleme na ně svoje nejlepší jutsu. Gaara i Tsuchikage na něj kývli a vydali se proti Peinovi. Podobný postup měli i druhá skupina proti Itachimu.


Boj už trval snad dvě hodiny a soupeři měli stále hodně čakry. "

Kdyby jsme napřed bojovali s těmahle dvěma a až potom s těma jejich poskokama tak by jsme vyhráli hned," utrousil ironickou poznámhu Mizukage.

"Mám nápad," Ozval se Gaara .

,,V naší vesnici vymysleli nový jutsu, který spočívá v tom že skupinka ninjů utvoří kruh kolem oběti nebo obětí a proudem své čakry uvězní chakru toho, co je v kruhu a poté ji předá těm co kruh vytvořili."

"To je skvělí jutsu," podotkl Raikage.

"To je, jenomže to má jednu slabinu, musí na to být potřaba alespoň dvacet ninjů ve skvělé formě, kvůli obrovskýmu množství čakry."

"Máme my to ale štěstí, protože my jsme ti nejlepší shinobi, tak by jsme měli mýt relativně dost čakry." Poté jim vysvětlil jaký znaky mají vytvořit a pak se snažili dostat Peina a Itachi co nejblíž k sobě, aby mohli vytvořit kruh.

další díl --> SEMHLE
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 haru haru | Web | 29. září 2008 v 19:53 | Reagovat

hmm...fakt good, vážne sa mi to páči a to moooc...ty ale neni Sasori náhodou chlap?? xD asi len preklep

2 Gaara Gaara | 22. prosince 2010 v 19:51 | Reagovat

džutsu? ._. není to jutsu?

3 Rukia-chan Rukia-chan | 21. července 2011 v 10:50 | Reagovat

Bomba nevadí mi že jsu tam chybí myslím si že je to perfekntni :) <3 :D

4 Bernard Bernard | E-mail | Web | 28. září 2011 v 23:08 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama