Září 2008

Rande

28. září 2008 v 11:34 | kopodon |  MANGA-yaoi/shonen
Pravidla

28. září 2008 v 11:17 | kopodon/manonan |  MANGA-yaoi/shonen
ahoj všici jelikož na anketu jeslti chcete mangu nebo ne tak jste opověděli kladně, jsem vám ji dám
akorát musíte dodržovat tyto pravidla:

1.Tato managa nesmí být stahována a později dále publikována veřejně
2.Nesmíte nikde používat text jež je v ní použit
3.slitovat se nad hrůzným překladem, teprve začínám
4.nechat po sobě nějaký komentář
5.užít si ji

většinou je první strana mangy napsána od koliti let je tak to sem nepíšu,ale kdyby to tam nebylo tak ji napíšu (kvůli zákonu)
napíšu i co se bude vyskytovat za pár v manze(vím že to sami poznáte),prtože někdo nemusí určitý pár,tak jejvyvaruje ještě před větším znechucením
doufám že se vám bude alespoň některá z nich líbit a omluvíte moje první překlady,jsou občas až doslovný a nenapadlo mě nic jinýho co tam dát,prtože mě na tu situaci nic nenapadlo
děkuji moc
kopodon
(ta první už je v rubrice MANGA)

ninja triatlon-2

24. září 2008 v 22:29 | kopodon/manonan |  povídky Naruto yaoi

V části konohy, kde je klan Inuzuka, vidí Kankuro psi, všude psi. Raději nic nekomentuje a jde do domu, kde bydlí Kiba. Je to největší dům v okolí. Nejspíš musí být z hlavní rodiny, pomyslí si. Vnitřek domu vypadá napůl přepychově a na půl jako bouda pro psi. To Kankura zarazí a zastaví se na místě. Kiba se na něj otočí: ,,nezouvej se a pojď dál."

Kiba jde do svýho pokoje a Kankuro ho následuje. Když dojou dovnitř pokoje, Kankura ohromí jeho velikost. Z venku ten dům vypadá velký, ale ze vnitř je ještě vetší.

,,Pokud chceš, tak už můžeš začít s plánováním Kankuro, ale já se ještě potřebuju vykoupat. Vstával jsem v pět a s Akamarem jsme cvičili až do teď. Posaď se a buď tu jako doma. Tam je kohoutek s vodou a sklenice nebo hned za rohem je lednice a tam si vezmi něco na jídlo," ukázal na konec místnosti Kiba. Zavolal na Akamara a oba šli do vedlejší místnosti. Kankuro se posadil doprostřed místnosti ke stolu a začal si prohlížet mapu. Po chvilce uslyšel téct vodu a následně občasný smích střídající štěkání. Začal být z neustálího čekaní netrpělivej, protože tam Kiba byl už hodinu a zatím nechtěl vůbec vylézt. Musel si dojít pro vodu a vzít si něco malého k snědku.

Po dvou hodiných se Kiba objevil mezi dveřmi. Byl celej vysmátej a šel pomalým krokem ke Kankurovi. Kankuro od něj nemohl odtrhnout oči, jelikož měl Kiba na sobě jen trenky. Viděl, že od té doby co se viděli před čtyřmi roky naposled, Kiba vyrostl a zmužněl. Měl krásně klenutej hrudník vypracovanej každodenní dřinou. I on trénoval poslední dobou hodně, ale šlo poznat, že Kiba je na tom líp jak on, než před čtyřma rokama. Chvilku obdivoval jak má nádhernou postavu a když si uvědomil, že se na něj dívá příliš dlouho, odvrátil oči zpět k papírům, aby si o něm Kiba nemyslel to nejhorší hned první den. Krom toho potřeboval ten týden někde spát.

Kiba došel až ke stolu, kde seděl Kankuro a posadil se těsně vedle něj, aby viděl na mapu.

,,Tak na co jsi přišel?" zeptal se ho, když dosedl.

,,Přidělal jsem tam i druhou polovinu, kudy to povede přes sunu. Místo, kde budou červený praporky jsem označil tečkama," ukázal na mapu Kankuro. Kiba se nahl blíž k mapě, aby viděl všechno co Kankuro označil a zároveň se jemně ramenem otřel o Kankurův hrudník. Ten se slastně nadechl, když ucítil dotek holé kůže.

,,Jsi v pořádku?" ptal se ho Kiba.

,,J, jo jsem neboj se," bylo jediný co ho v tu chvíli napadlo a smál se nuceným smíchem jako blázen. Kiba se na něj podivně podíval, ale nijak to nekomentoval. Znovu se zadíval na tečky, které udělal Kankuro.

Až po chvíli mu došlo, že Kankuro musí být ze suny asi utahanej.

,,Kankuro jestli se chceš jít vykoupat, klidně můžeš. Je to tam ta místnost," ukázal prstem odkud před chvílí vyšel.

,,Jsou tam ručníky poskládaný pod umyvadlem. Jeden si vytáhni a nech si ho celou dobu na místě, který tam najdeš."

,, Díky, já půjdu hned."Zavřel za sebou dveře a pustil si vodu do vany. Vyslíkl se, vlezl do ní a vodu opět zastavil. Příjemně si velebil, když uslyšel zaklepání a pak se dveře opodevřeli.

,,Promiň, že tě ruším, ale zapomněl jsem ti říct, jestli se chceš převlíct do čistýho, tak mám věci v té poslední skříni, vyber si co ti padne." Řekl Kiba pootevřenýmy dveřmi, aby zachoval Kankrovo soukromí.

,,Už tě nebudu rušit,"a začal zavírat dveře. Ale nečekal, že dovnitř vlítne Akamaru, který proletěl přes koupelnu tak rychle, že to nestihl ani jeden zaznamenat. Akamaru vyskočil a skočil přímo vedle Kankura do vany. Samozřejmě při tom ohodil celou koupelnu až ke stropu.

,,Hej Akamaru," rozběhl se za ním Kiba s úmyslem ho vytáhnout. Jenomže Akamaru jež miluje vodu nejvíc na světě se vzpíral a shodil Kibu do vany k nim. Místnost byla celá vytopená z jejich skákání do vody a pokusu vylézt.

,,Promiň Kankuro, že jsme ti překazili koupel," omlouval se mu se psím výrazem ve tváři Kiba. Jediný co v tu chvíli dokázal, bylo mu akorát kívnout, že přijímá omluvu a pak se šíleně rozesmál. Nejdřív to Kibovi přišlo divný, proč se Kankuro směje, ale když se rozhlídl po koupelně uvědomil si proč a přidal se k němu. Akamaru se pro změnu ve vaně, v které bylo sice dost místa i pro čtyři lidi, ale málo pro dva a psa začal točit kolem dokola a vylévat zbylou vodu.

Smáli se snad čtvrt hodiny než museli přestat kvůli tomu, že je bolelo břicho. Oba mladíci vylezli z vody a začali se sušit. Když byli suší, Akamaru vyskočil z vany mezi ně a usušil se po svým.

,,Akamaru já tě dneska asi přetrhnu," řval na něj Kiba. Akamaru se lekl, protože mu bylo jasný, že je končí sranda, vzal nohy na ramena a utekl do vedlejší místnosti. Jak Kankuro tak Kiba byli znovu celí slití a muselo se znova utírat. ,

,Já ti pomůžu, budeme to mítrychleji a aspoň dřív začneme s tou mapou."

Úklid jim zabral šíleně dlouho. Kdyžpoklidili byla už venku tma.

,,Dneska nemá cenu pracovat. Doděláme to zítra, pokud ti to teda nevadí."

,,Ne vůbec ne," usmál se na něj Kankuro.

,,Ty Kankuro, víš že bych tě ani nepoznal bez těch tvých čar na tváři?"

,, Ne? Vždyť vypadám stejně," usmíval se na Kibu.

,,Kankuro běž si sednout ke stolu a já nám zatím udělám něco k večeři, za to že jsi mi pomohl."

Kankuro nečekal ani deset minut a měl před sebou dva ramen.

,,Jak si to stihl tak rychle? Běžel jsem pro to do ichi-raku,"usmál se na něj Kiba.

,,Děkuju a dobrou chuť," popřál Kibovi s úsměvem na tváři Kankuro a pustil se do jídla. Kiba mu taky popřál a vrhl se na svůj díl. V půlce si uvědomil, že nedal nic Akamarovi, ale za dnešní koupelnovou estrádu mu chtěl dát až oni dva dojedí. Po večeři Kiba uklidil věci po ramen a dal najíst už hladově koukajícímu a v rohu choulícímu psovi.

,,Jsem už unavenej tak půjdu spát Kankuro. Jestli nechceš, nemusíš, ale měl bys být na zítra prospanej."

,, Taky už pujdu spát, ale kde si mám lehout? Já spávám opřenej o Akamara a teď v létě se nezakrývám, protože tu je děsný vedro. No a mluvil jsem ve vaně s Akamarem, že ten týden co tu budeš, můžeš být opřenej o něj taky, ale s tou dekou bude problém. Nevím kam je mámá na léto dává tak bych ti pučil dlouhej ručník, pokud to potřebuješ."

,, To je dobrý Kibo, mě stačí to co mám na sobě."

,, Opravdu? V noci tady býva o několik stupňů míň. Já to vydržím, protože s Akamarem spáváme venku ve větších mrazech."


,, Ne, to je dobrý Kibo já to opravdu vydržím," protestoval Kankuro. Kiba to vzdal a lehl si na Akamara, kterej už usl v rohu místnosti. Váhavým krokem došel ke Kibovi a lehl si blízko něj. Za chvilku už všichni tři spali.


V noci se Kankuro vzbudil a samozřejmě mu byla děsná zima. Začal sebou klepat a přemýšlet co má dělat.

,,Kruci, kdybych si nehrál na hrdinu a požádal bych o ten ručník, tak by mě teď nebyla zima. Třepu se tady jako ratlík, i když u nás na poušti sou změny tepla daleko větší," nadával potichu. Kiba sebou začal lehce mlýt. Doufám, že jsem ho neprobudil, pomyslel si Kankuro. Po chvilce Kiba přestal a Kankuro si oddechl. Kiba pootevřel oči a podíval se na Kankura.

,,Promiň, že jsem tě zbudil Kibo." Kiba nic neřekl, přitáhl si rukou Kankura k sobě a objal ho tak, aby se na něj Kankuro částečně lehl a nebyla mu zima. Pak Kiba zavřel oči a spal dál. Kankuro nemohl usnout, protože mu tahle pozice přišla na jednu stranu úžasná a na druhou příšerná, jelikož na sobě cítil jinou kůži a slyšel jak Kibovi pravidelně bije srdce. Usnul až za hodně dlouhou dobu.

Když se ráno probudil, Kiba byl už vzhůru a pozoroval ho.

,,Ty už si vzhůru?"

,, Jo, už dlouho, jsme s Akamarem ranní ptáčci. Nechtěl jsem tě budit, protože tys nejspíš v noci nezamhouřil oči, jak se na tebe dívám," Kankura to vyvedlo z míry, jak rychle to poznal a taky Kibovi muselo dojít proč.

,,Omlouvám se ti, že jsem tě v noci vzbudil," omlouval se Kankuro, kterej si začal sedat.


,,Už ses mi omluvil v noci," odpovídal mu Kiba, kterej se k němu přiblížil až moc blízko. Kankuro nechtěl udělat čeho by za chvíli litoval, proto se vzdálil, co nejdál mohl a šel se do koupelny obléct. Kiba se jen usmál a taky se začal oblékat.


Den jim ubíhal rychle při práci na mapě. Blížilo se odpoledne a oni si ještě nedali ani snídani.

,,Ty Kibo mohl bych si vzít něco k jídlu?"

,, Jo, vem si, říkal jsem, jako doma," Kankuro se zvedl a šel si vzít do ledničky něco k jídlu. ,,Nechceš taky něco donést ?"


,, Jo, kdybys byl tak hodnej, cokoliv co tam najdeš." Usmál se na něj Kiba. Kankuro rychle strčil hlavu do ledničky, aby dělal, že mu něco vybírá, ale musel skrýt výraz toho, že ho začíná divně bolet žaludek pokaždý, když se na něj Kiba usměje nebo se na něj dívá. Najedli se a dál pracovali na mapě.


Zabralo jim to dost dlouho, než si byli jistí, že už budou co nevidět hotový.

,,Už to konečně budeme mít a můžeme to odevzdat Narutovi,"oznamoval Kiba.

,,Ale měli bychom to už dneska zabalit, protože bude jedna hodina."

,, Asi máš pravdu," zívl Kankuro. Kiba se na něj opět usmál. Zabalili mapu a šli si lehnout na Akamara. Opět si lehli kousek od sebe, ale Kiba to nenechal jen tak a chytil Kankura jako včera v noci.

,,Kibo."

,,Dobrou Kankuro,"oznamoval mu Kiba už se zavřenýma očima. Naštěstí byla tma, takže nešlo vidět jak je Kankuro situace vyvedenej z míry na tolik, že zčervenal.V noci se Kankurovi zdály krásný sny. Hned totiž usnul a nebyla mu zima. Ráno se vzbudil a něco dřív než Kiba tak jej mohl pozoroval jak ještě spí. Potichu se posadil a sledoval ho. Když Kiba konečně po delší chvíli otevřel oči, nevypadal ani moc rozespale.

,,Ty už si vzhůru?"

,, Celou dobu co jsi byl ty vzhůru, jsem byl i já. Jen jsem čekal co budeš dělat."

,, Cože, ty víš, že jsem se na tebe?" Ani to nedořekl.

,,Jo vím to celou dobu a taky vím od Naruta, že jsi na kluky."

,,COŽE? A jak to zjistil Naruto? Moje sestra. Až ju uvidím, tak ju zabiju," nadával Kankuro.

,,Pššt nebo probudíš Akamara," řekl Kiba a dal svůj prst na jeho pusu. Přiblížil se ke Kankurovi blíž a objal ho kolem pasu. Přitiskl se k jeho krku a dal mu na něj polibek.

,,Co to děláš Kibo?"


,,Pššt." Utišil ho znovu Kiba a začal si s ním hrát. Jazykem Kankurovi sjížděl po šíji, až ke klíční kosti. Kankuro mu vzdychal do ucha, jak mu Kiba způsoboval rozkoš. Když dojel až ke klíční kosti, lehce se zakousl do kůže. Kankura ta záplava citů naplnila hlavu a začal padat na zem. Kiba ho pohotově chytil, ale pak si jej stejně položil na zem a lehl si ne něj. Začali se líbat. Nejprve něžné polibky, ale pak chtěl Kiba víc a začal se Kankurovi dobývat jazykem do pusy. Kankuro se sice ještě nikdy nelíbal, ale rychle se učil. Oba dva začínali cítit tlak mezi sebou ve spodních částech těla. Kankuro chtěl od Kibi víc, protože věděl, že je do něj zamilvanej až po uši anechtl si dál nic nalhávat. Převrátil Kibu na zem, lehl si na něj a začal prozkoumávat každou část jeho těla. Když byl u uší, kousl Kibu do ušního lalůčku a ten sebou zachvěl, jak jím zamrazilo. Kankuro zjistli, že nejcitlivější část Kibova těla, je břicho. Pomalu mu přes břicho jezdil jazykem, protože věděl, že Kiba má toto místo citlivý a svíjel se pod ním. Nenechal ho ale dlouho a stáhl mu trenky. Poté vyslíkl i svoje a sedl si na teď sedícího Kibu.


Oba těžce oddechovali a leželi vedle sebe.

,,To bylo úžasný," obdivoval Kankuro.

,,Ty si byl úžasnej," odpovídal mu Kiba skrz rty, kterého líbali. Kankuro se na něj jen usmál a daroval mu dlouhý polibek. Když se oba od sebe oddělili, šli se vykoupat a dodělat mapu. Po poledni byla mapa hotová a mohli ji tak zanést Narutovi. Vztoupili dovnitř, nicméně tam nikdo nebyl.

,,Co teď?" ptal se Kankuro Kibi

.,,Počkáme na něj dokud nedojde a zatím se nějak zabavíme," Mrkl na Kankura, přitáhl si ho a začal líbat. Když vešel Naruto do místnosti, Kiba zrovna začal sjíždět rukou Kankurovi pod tričko. Když Kankuro zaznamenal Naruta, odskočil od Kibi co nejdál mohl, ale ten mu to nedovolil, protože ho druhou rukou držel pevně kolem pasu.

,,Ahoj Naruto. Donesli jsme ti hotovou mapu." Oznamoval Kiba jako by se nechumelilo, protože Kankuro nebyl schopen slov.

,,Dík vám oběma o ty červený praporky se postarám," usmíval se na ně Naruto.

,,Máte až do začátku triatlonu volno, můžete si dělat co chcete,"oznamoval oběma.

,,Dík Naruto," Odpověděl Kiba a táhl Kankura z místnosti. Přes konohu oba běželi co nejrychleji mohli. Kiba držel Kankura za ruku a to neušlo několika pohledům. Když dorazili ke Kibovi do pokoje, Kiba se znovu přisál na Kankurovi rty. Kankuro se od něj odtrhl: ,,počkej co to děláš?"

,, No Naruto říkal, že si teď můžeme dělat co chceme, tak to dělám."

,, Ty jsi teda číslo," usmál se na něho Kankuro a začali se líbat.
Čtyři dny jim uběhli jako voda. Stáli před hlavní bránou a dívali se na soutěžící chuunini. Stáli bok po boku a drželi se lehce za ruky, tak aby je nikdo neviděl.

,,Mílí soutěžící pravidla soutěže vám byla zdělena včera. Přeji vám hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší." Oznámil publiku Naruto a hlavně soutěžícím. Pustil velkej plakát ,na kterým se ukázalo červený světlo, oranžový a když uviděli zelený, všichni vyběhli vpřed.

Jakmile už nebyl vidět ani jeden ze soutěžících, tak se začalo publikum rozcházet. Kiba a Kankuro byly mezi posledníma co zůstali. Kiba stiskl Kankura pevně za ruku a táhl ho do lesa.

,,Počkej co to děláš Kibo?"

,, Musíme si tuto chvíli co nejvíc užít, protože se dlouho neuvidíme," posmutněl při těch slovech.

,,Za těch pár dní co jsme se blíž seznámili Kankuro, jsem se do tebe zamiloval a chtěl bych ti být už vždycky na blízku."

,, Ty si hlupák Kibo," ten se na něj nechápavě podíval.

,,Přemýšlej nechtěl by jsi změnit trochu povolání? Máme přeci velice vlivné známe mezi kage ne, tak bychom se u nich mohli přimluvit jestli, bychom mohli společně jezdit po ostatních zemích a mír jež jsme před roky sepsali a utvrdili, tak propagovali i v ostatních zemích," Kiba se na Kankura podíval a objal ho.

,,Hlupáčku, copak si myslíš, že bych si nechal něco tak cenýho jako jsi ty jen tak a odjel daleko do suny? Miluju tě Kibo Inuzuko. Ty, já a Akamaru se staneme slavnými diplomaty. Teda pokud to chceš." Kiba ho ma namísto odpovědi začal líbat a u oči se zaleskly slzy.O dva dny později v suně.

,,Kazekage sama, přišel vám zakódovaný dopis od Hokage." Poslíček ho Gaarovi podal. Gaara jej rozluštil a přečetl si jej:
Náš plán a hlavní důvod stvoření triatlnu vyšel. Vše šlo víc než na 100%. Těším se až dojedu a všechno ti o tom řeknu. Posílám ti pusu a miluju tě Naruto.
Gaara se začal nad dopisem usmívat a pro jistotu, aby nemnohl nikdo nic zjistit, jej pak spálil.

KONEC

ninja triatlon-1

24. září 2008 v 22:29 | kopodon |  povídky Naruto yaoi
příjemný počtení kopodon
--------------------------------------------------------------------------------

,,Ségra , vysvětli mi ještě jednou, proč vlastně musím s tebou? Vždyť to bude strašná nuda, jsou tam jenom samí slaboši," nevrle brebentí devatenáctiletý mladík.
,,Nestěžuj si. Chtěl jsi mít konečně po dlouhé době misi, máš ji nebo ne?" nasupeně odpoví jeho sestra.
,,To je sice pravda, ale proč musel Gaara poslat zrovna do listové mě, abych se s tebou postaral o ninja triatlon z Konohy do Suny. Krom toho, co to vlastně je, ten ninja triatlon? To musel vymyslet nějakej hlupák. Když nad tím přemýšlím, musel to být Uzumaki. Stal se hokagem a má blbější nápady než dřív," řekne si spíš pro sebe, než pro sestru Kankuro. Temari si jen povzdechne.

,,Ach jo Kankuro, ty jsi asi nepochopil, proč závod vůbec vznikl. Na první otázku nemám sama odpověď, ale na tu druhou, proč vznikl a kdo na něj přišel, vím. Vymyslel to Uzumaki, aby se vztahy mezi Konohou a Sunou, jež se za ty roky o mnoho zlepšily, utvrdily daleko víc a byly si navzájem oporou," skončila svůj výklad s vyditelnou radostí a pýchou kunoichi ze suny.
,,Ségra neškleb se prosím tě. Vypadá to, jako kdyby si byla pyšná na to, co jsi právě řekla a ty se přitom nemůžeš dočkat na toho chytrolína, co tě kdysi porazil u chuuninských zkoušek," vrátil ji touto odpovědí její povýšenost.
,,Hej Kankuro,"začala se ihned červenat jeho sestra.
,,To není pravda," začala mu Temari odporovat jako malá holka.
,,Ale je, jsem tvůj bratr, takže mě neoklameš,"usmál se na ni Kankuro.
,,Někdy bych si přála, aby jsi můj bratr nebyl," povzdechne si.
,,Hele, dávej pozor co říkáš, jo?"zajiskřilo ninjovi v očích.
,,Fajn, fajn, omlouvám se ti Kankuro. A co ty, už sis vyhlídl nějakýho kluka u nás v Suně?" začala se ho ptát Temari s úsměvem na tváři.
,,Temari, neříkej to tak nahlas, co když nás někdo uslyší," celý rozrušený se dívá do všech směrů.
,,A kdo by nás tady slyšel? Jsme přeci v lese a široko daleko jsou tak maximálně králíci a ti to nejspíš nikomu neřeknou," šklebila se blonďatá dívka.

,,Že jsem ti to říkal Temari," nadával si Kankuro a při tom mu v hlavě brobleskla myšlenka, kdy jednoho podvečera dotáhl sestru k ne moc používanému východu ze Suny a na tam jí řekl, že se chce svěřit, že není na holky. Odpověď jeho sestry byla ohromující. Že mu teda trvalo. Věděla to už dlouho, ale nechtěla to z něj páčit sama, proto čekala, dokud to sám neřekne.
,,Nezamlouvejme to a odpověz mi Kankuro,"snažila se dostat odpověd ze svého bratra Temari.
,,Ne nenašel jsem si tam žádnýho kluka a ani nikoho nehledám,"naštvaně odpověděl na dotěrnou otázku své sestry.
,, Je pravda, že v Suně moc výběr není, ale jdeme do Konohy a tam si třea vybereš," usmála se na něj Temari a rejpla mu do žeber loktem.
,,Nikoho tam hledat nebudu a ty mě s tím neotravuj,"ohradil se na ni Kankuro a přidal do kroku, aby si s ní na tohle téma nemusel povídat. Temari se ho celou cestu držela za zády a v mysli děkovala Gaarovi, že poslal Kankura s ní. Protože i on věděl o Kankurovi a chtěl, aby byl s někým šťastný.

Cesta do Konohy proběhla bez jakýchkoli potíží. Když dorazili do města, Temari už věděla kam má jít. Vedla Kankura za sebou. Proplétala se uličkami, aby se vyhnula polednímu šrumu
a došla před sídlo hokage dřív. Stoupali po schodek do hlavní haly, prošli dlouhou uličkou směřující k pracovně dokud nezkončili před dveřmi u nichž hlídala ostraha.

,,Dále" ozvalo se z pracovny.
,,Dobrý den hokage. Posílá nás Gaara, abychom vám pomohly s přípravou na blížící se soutěž," odpověděla formálním tónem kunoichi. Naruto zvedl svůj pohled od stolu se svitky a
podíval se na ninji.
,,Ahoj Temari, už jsem ti říkal dávno, že mi nemusíš vykat a ty jsi,"začal přemýšlet Naruto.
,,Ty jsi Gaarův starší bratr, myslím, že se jmenuješ Kankuro nebo ta nějak, že?"snažil se rozpoomenout.
,, Ty jsi si na mě vzpomněl?" udivilo Kankura. Naruto se na něj jen usmál.

,,Mám hodně práce, proto se omlouvám, že na vás nebudu mít až do začátku utkání čas, ale nevím, kde mi hlava stojí. Zrovna mi totiž napsali dvě vesnice, že se doslechly o našem ninja triatlonu a chtějí se zúčastnit. Já jim musím nějak vysvětlit, že to v tuhle chvíli nejde, že máme už jen týden do startu. Ale, že na příště je uvidíme více než rádi, aniž bych je urazil a naše vzájemné vztahy tím ukončily," zatím co jim to Naruto vysvětloval poněkud nezajímavou byrokracii, probíral se ve své haldě papírů, která vypadala až trochu děsivě.
,,Temari, ty bys mohla mít na starost počet hlídačů při závodě z listové do Suny, a kde budou jednotliví shinobi rozmístěni. Samozřejmě to nebudeš dělat sama, přidělil jsem k tobě Shikamara a Shina, ti dva ti pomohou za listovou vybrat naše ninji, kteří jsou pro to nejpovolanější. Ale o shinobech ze Suny toho moc nevím, proto budeš nejspíš muset poslat orla, abys jim dala zprávu, kdo a kde má stát," dokončil svůj monolog Naruto a podával jí tlustou složku ninjů z Listové.
,,Promiň jsou tam jen normální ninjové nespadající do ANBU, protože oni, i když ti pode mne spadají, tak jsem se pohádal s s jejich velitelem ANBU, takže moc velkou pomoc nepočítám," Temari mu kývla na souhlas a pochopení.
,,Kankuro ty máš na starosti vymyslet kudy trať povede. Mám už sice zhruba načrtnutý odhad kudy bych chtěl, aby trasa vedla, ale potřebuji to upřesnit. Přidělil jsem k tobě Kibu, aby ti pomohl to doladit," začal se přehrabovat ve svých papírech Naruto, kvůli důležitému svitku.
,,Á, tady to je," vykřikl najednou, podal Kankurovi mapu země ohně a dvě plný tašky malých červených lístků.
,,Ty lístky jsou na to, že až vy budete vědět kudy se bude běžet, vyšlete naše týmy geninů, aby je umístili po cestě do Suny. Což znamená, že to budete muset stihnout dokončit do tří dnů, aby měli genini čas praporky rozmístit," dokončoval rozhovor. Temari a Kankuro byli překvapeni tím, že úkoly, které jim byly svěřeny nejsou až tak jednoduché a docela logické.
,,Můžu mít dotaz ještě než začneme Naruto?" dodala do ticha tato velice přímá dívka.
,,Ptejte se,"hbitě jí odpověděl Naruto.
,, Já, ani Kankuro vlastně nevíme o co se v tomto závodě jde," ihned šla k věci Temari.
,, Gaara vám nic neřekl?" divil se Naruto.
,,No jo, asi jsem ho tou zapomnětlivostí nakazil," začal se smát Naruto.

,,Do závodu se mohou přihlásit pouze chuunini, protože pro genini je tento závod příliš těžký a na jounini a další speciální ninji moc lehký. Závod je triatlon, tekže se skládá ze tří částí. V první se začína u hlavní brány Listové vesnice během na rychlost bez pomoci přemisťovacího jutsu až k první stanu oddělujícího od další části triatlonu. Tam nahlásí, u jednoho z mnoha shinobi vámi určených, sebe i svého společníka, kterého si ve stanu vyberou z ostatních soutěžících dobíhajících či čekajících. Musí nahlásit, kdo jsou, aby nedošlo k nějakým neshodám nebo omylům, pro jistotu. V druhé části se budou muset schovávat, když budou zahlídnuti a dotyčný,hlídací ninja, jenž bude v určité oblasti na ně čekat, označí barvou, kde stačí jen jednoho z dvojice, vypadávají oba. U druhého stanu rozdělujícího druhou a třetí část závodu se dozví, že nyní budou muset utvořit trojice, ale nesmí být už ve skupině s člověkem, s nímž absolvovali druhou část závodu. Nahlásí se jako skupina a opět utíkají k hlavní bráně v Suně, kde je cíl. Po cestě na ně budou čekat ninjové, jež je mohou napadnout a zdržet jakýmkoliv způsobem. Podmínkou je, že nikdo nesmí zemřít nebo dojít k vážnému úrazu. Spoléhám v tom na tebe Temari. Mohou jít kudy chtějí , ale musí se přibližně držet cesty označené těmi praporky. A v cíli je čeká cena za první, druhé a třetí místo. Tudiž vyhraje devět lidí," dokončil svůj náhled hry Naruto.

,,To bude skvělá hra Naruto," pochválil mu ji Kankuro.
,,Díky, vymysleli jsme ji s Gaarou společně," pochlubil se současný Hokage za svůj nápad.
,,Kdybych nebyl elitní jounin, rád bych se závodu zúčastnil," vykládal napůl hlasu Temari Kankuro. Sestra mu jen souhlasně pokývala hlavou na důkaz souhlasu, že by taky ráda chtěla takový triatlon zkusit.

Někdo zaklepal na dvěře a vztoupil dovnitřl.
,,Ahoj Naruto nejdu pozdě?" ptal se Shikamaru, který zrovna vešel do nyní světlem prosvícené pracovny.
,,Ne vůbec ne jdeš akorát včas. A vidím, že jsi sebou převedl i Kibu, to je skvělí," radoval se Naruto, protože nemusel vysvětlovat Kankurovi, jak se dostat k domu klanu Inuzuka.
,,Temari, můžete jít hned se Shikamarem pracovat na rozmístění shinobi. Ty Kankuro vyraž tady s Kibou hned, aby byl plán cesty hotový co nejdřív a nezapoměň, jenom tři dny. Jo a pokud uvidíte někoho z bývalého týmu Gai, tak je ke mně pošlete, mám pro ně misi. Pokud budete cokoliv potřebovat, dojděte za mnou a já vám pomohu," všichni se dívali na Naruta jako spadlí z višně, protože, svůj výklad vzal velice rychle, jako kdyby při tom zapomněl říct nejmíň půlku důležitých informací, které budou potřebovat.
,,Pokud už nic nepotřebujete, můžete jít," donutil je touto větou odejít z pracovny.

,,Ségra kdyby jsi něco potřebovala vědět ohledně plánované cesty, tak řekni svýmu partnerovi a on určitě bude vědět jak mě najít," mrkl Kankuro na Shikamara a poté zpět na blonďatou kunoichi s úsměvem na tváři.
,,Partnera?" Podivil se Shikamaru.
,,Pojď jdeme, máme hodně práce," řekne Kiba svému nově přidělenému partnerovi a aniž by se ho zeptal, táhne jej za ruku k sobě domů.
,,Pust mě," vysmekne se mu z ruky Kankuro s podrážděným tónem v hlase: ,,umím jít sám."
,,Jo v klidu," omlouval se mu Kiba a oba směřovali k jeho domu.na další díl klikni --> SEMHLE

telefonát

23. září 2008 v 9:52 | kopodon/manonan |  povídky Naruto yaoi
Dávej te prosím pozor. Tato povíkda je trochu víc yaoi. Je o tom když si volá Sasuke s Narutem.
Víc vám řekne obrázek.
děkuju za přečtení a komentáře
kopodon

minulost-3

23. září 2008 v 0:08 | kopodon/manonan |  povídky Naruto yaoi

Dny plynuly, jeden následován druhým a ani jeden z těch tří nevěděl, jak je vrátit zpátky. Naruto a Minato se dělili o byt na půl, každej přispíval penězmi a ve vaření i uklízení se střídali. Trochu, sem tam to u nich vypadalo, jako v pánským bytu, však nic hrozného.Když jednou k večeru přišel Minato domů a Naruto, ještě ne, což nebylo nic zvláštního, dokud se nezačalo stmívat. V noci mu již přišlo podivné, kde tak dlouho může být, jeho práce neměla trvat dlouho a proto se ho vydal hledat ven,zda-li někde není. Nemohl jej nikde najít. Po marném hledání městem ho napdalo, proč by nemohl zajít na nejvyšší bod, z kterého by se rozhlédl, tedy k sochám ostatních hokage. Na vrcholku se začal rozhlížet dolů, jestli tam Naruta nespatří. Nakonec ho zahlídnul o kus dál pod ním, jak leží na hlavě třetímu hokage. Došel až k němu.

,,Co tady děláš Naruto?"

,,Já, myslel jsem, že jsi někde pryč nebo jsi konečně objevil cestu zpátky a vrátil ses domů," Naruto se na něj jen usmál a díval dál se na hvězdy. Nikdy nečekal, že uvidí Naruta smutného. Seskočil k němu a lehl si hned vedle.

,,Naruto co ti je?"

,,Přemýšlel jsem a zjistil jsem, proč jsem až doposud nebyl s žádnou dívkou. To, když kolem tebe chodí všihni v párech a já nic," smutně a potichu mluvil Naruto.

,,A proč?" Zeptal se ho Minato.Ikdyž se mu zprvu nechtělo mluvit o svých ciitech, s pravdou vyjít musel nebo alespoň by měl, není fér.

,,Všchno je to kvůli tomu, no víš, nechce se mi z této doby, zamiloval jsem se," ležící Minato napjatě a dychtivě otočil hlavu: ,,a kdo je ta šťastná?" Zeptal se ho. Konečně Naruta dnes mohlo něco rozezmát a zmočátečního úsměvu se začal smát hlasitě.Jen ležel a koukal dál na noční nebe, které se začalo pomalu zatahovat. Minato, i přesto, že byl docela trpělivý, nevydržel, zvedl se a došel k Narutovi. Tváří zaclonil rozhled na nebe.

,,No tak Naruto ,řekni mi to."

,,Nemužu."

,, Za těch pár týdnů se stal mím hodně dobrým přítelem, prozrať mi, která holka se ti tady líbí.

,,To je ten problém, víš Minato," odpověděl mu Naruto a zavřel oči. Stekla mu slza a dopadla až na zem. Minato pohladil Naruta po tváři a znovu se ho zeptal, kdo ta osoba koho miluje. Další chvíle ticha, Minato viděl, jak se Naruto bojí, vyslovit to jméno, napajé svaly, rychlé dýchání a víčka pevně přivřená k sobě.

,,Tak dobře, já ti to tedy řeknu," mromluvil s přiškrceným hlasem.

,,Osoba do níž jsem se zamiloval a nechci ji opusti,t"poté Naruto přerušil svoji řeč a přiblížil se k Minatovi tak blízko, že nezbyl skoro žádný prostor: ,,jsi ty," polkl ty dvě slova a chtěl od tama co nejrychleji zmizet. Minato se na něj díval jako na přízrak. Naruto se mezitím zvedal a snažil se co nejrychleji od tam utýct, šlo to těžko, původní poloha a to, jak byl Minato blízko, mu nedávala moc možností k ústupu.V poslední vteřině, než se Naruto zvedl a mohl odejít, jej Minato chytil za ruku: ,,počkej."

,, Proč? Nechci, abys na mě křičel, bude mi stačit už jen to, že mě vyhodíš z bytu."

,, Proč si myslíš Naruto ,že na tebe budu křičet?" Řekl s ledovým klidem Minato. Naruto se na něj otočil s překvapením ve tváři.

,,Ty na mě křičet nebudeš?"

,,Ne, nebudu. Já k tobě cítím to stejné, jenom jsem ti to nechtěl říct, protože jsem si myslel, že to bude snažší."Naruto si uvědomil, že se drží oba za ruku. Trhl s Minatem, aby ho postavil zpět na nohy. Minato nečekal takovou sílu a skočil na Naruta, jako on tehdy ve sprše na něj.Pomalu se k sobě přibližovali rty. Když si měli dát svoji první pusu, naschvál se rozpršelo, jako z konve. Oba dva od sebe odskočili. ,,Musíme rychle běžet ke mně, než promoknem na kost," řekl Minato a rozběhl se. Naruto mu nestihl ani odpovědět, proto běžel hned za ním. Po cestě potkali pár lidí, jež zastihl déšť nepřipravené stejně jako je. Dorazili do bytu samozřejmě durch mokří.

,,To spraví jenom sprcha a horkej čaj." Řekl Naruto.

,,Jdi se vysprchovat, já zatím připravím horkej čaj." Minato neprotestoval, protože mu byla taková zima, že sprchu uvítal. V koupelně ze sebe shodil na zem oblečení a vlezl si pod horkou sprchu.Na zádech ucítil cizý ruce.

,,Naruto, říkal jsi, že připravíš čaj. Už je hotovej, mě byla strašná zima a nechtělo se mi čekat," usmíval se na Minata.

,,Já tě namydlím, jestli ti to nevadí Minato." nečekal na odpověd, vzal mýdlo a začal od jeho zad. Pomalu je mydlil od vrchu dolů, prozkoumával tím Minatovo tělo a moc se mu to líbilo. Když dokončil očistu záda, začal přejíždět mýdlem po přední části. Nejprve ramena, potom se dostal k rukám, po dlaních až k prstům. Následovaly prsní svaly. Rozpůlil mýdlo a do každé ruky si vložil jednu část. Přejížděl mu přes každou zvlášť, aby si vyhrál s jeho bradavkami. Slyšel jak Minato těžce oddechuje a chvíli jej takto slastně mučil. Začal pomalu sjíždět po břichu, kde mu jezdil jak kolem pupíku, tak přes vypracované břišní svaly. Nakonec se dostal jednou rukou níž a začal mu omývat úd, zatím co druhou rukou mu myl hýždě. Začal cítit jak to Minata vzrušuje. Ještě chvíli jej trápil tím umýváním a pak pustli půlku mýsla na zem a začal Minata uspokojovat jen rukou. Ten byl ve stavu úplné blaženosti a rozechvění. Nedokázal se pomalu udřžet na nohách. Opřel se zády o Naruta.

Minato se nerad probral z blažené eufórie a řekl Narutovi ať přestane. Otočil se k němu čelem, vzal mu jeden kus mýdla a druhej si podal ze země. Oplácel Narutovi stejnou měrou jako on jemu dokud neviděl na Narutově tváři nepřítomný výraz z jeho vzrušení. Naruto se svíjel v proudech vášně, jež se mu vlévaly do všech částí těla. Musel se opřít o roh sprchového koutu, protože věděl, že by to neustál. Minato se musel pousmát.Hrál si jazykem a sjížděl níž. Zaplavoval polibky jeho břicho. Kroužil kolem něj jazykem. Slyšel, jak Naruto velice zhluboka dýchá. Pomalu sjel k jeho mužství. Políbil jej a slyšel, jak Naruto slastně vydechl. Opatrně si jej vzal do pusy a začal ho uspokojovat. Netrvalo dlouho a Naruta dohnal k vrcholu.

,,To bylo úžasné,"dodal Naruto. Chvíli se jen objímali a líbali. Naruto mezitím nabíral síly, dokud se k Minatovi neotočil zady a podíval se na něj.

,,Jsi si jistý Naruto?" ptal se Minato. Neodpověděl, jen přikývl na souhlas. Minato se k Narutovi přiblížil a opatrně do něj vnikl. Naruto trochu sykl bolestí, Minato se už dál nehýbal. Naruta to za chvíli bolet přestalo a začal proti Minatovi přirážet sám. Minato se přidal a odpovídal na pravidelné rytmické pohyby pod tekoucí vodou. Když začal Minato přicházet k vrcholu, začal zrychlovat svoje pohyby. Jednou rukou uchopil Narutův úd a druhou jej držel za bok. Zrychloval přírazy dokud nepřišel k vrcholu. Zároveň uspokojil ve stejný čas i Naruta. Oba se sesuly na zem sprchy a těžce oddechovali. Museli počkat než naberou síly a potom vylezli z koupelny.Došli do kuchyně a posadili se k čaji: ,,Naruto ty jsi dělal studenej čaj?"

,, Ne horkej, ale asi jsme byli ve sprše dlouho, proto vystydnul. Ale jestli ti je zima Minato, tak vím o způsobu jak se zahřejeme." Díval se na něj se šibalským úsměvem Naruto.

,,Mělo by se vyzkoušet všechno. Půjdeme ke mně do ložnice. Mám větší postel." Naruto se na něj usmál, vzal ho za ruku a šli do jeho ložnice.V posteli prováděli stejné hříchy, jako ve sprše, až na to, že se Naruto prohodil s Minatem ve slastném mučení tuho druhého. Dny ubíhali rychle. Plnění lehkých misí, společné večery, rána, sprchy a další.Uběhlo už šest týdnů od doby co sem Naruto přišel. Ráno se Naruto probudil sám bez Minata od té doby co si řekli co k sobě cítí. Uvědomil si něco důležitýho a letěl hned do kuchyně.Vytáhl papír, tužku a rychle psal. Za půl hodiny měl napsaný co chtěl, vložil papír do obálky, na kterou napsal tučným písmem Minato.Vyletěl z bytu a šel hledat Tsunade s Shizune. Našel je v restauraci u saké jako vždycky, když neměli misi.

,,Tsunde, už vím jak se dostat do naší doby." Vykřikl na ní.

"To je skvělí. Tak mi prozraď jak a já přenu sebou i Shizuneů

,,.To nebude potřeba, pojďte se mnou na tréninkovou louku tady v konoze a já nás přenesu všechny tři."

,,Dobře, tak se aspoň rozloučím se čtvrtým."

,,To je dobrý, já Minatovi napsal dopis, kterej všechno vysvětluje a za všechno mu děkuje."

Dobře, v tom případě hurá domů," všichni tři vyrazili na louku. Nikde nikdo. Naruto začal dělat pečetě a soustředit se na to nejdůležitější proto, aby se mohly vrátit zpět a to jsou emoce. V tomto případě, láska. Vykřikl jméno toho jutsu, zablesklo se a po Shizune, Narutovi a Tsunade nezbyli ani stopy.Minato přišel domů a uviděl dopis. Sedl si rozbalil jej a začal číst. Tušil co v něm je, ale přečíst si to musel :
,,Minato omlouvám se ti, že jsem odešel bez rozloučení. Přišel jsem na to, jak se dostat zpět. Ta poslední věc, která chyběla do pečetě byla láska. Naše láska Minato. Miluji tě nadevše na světě a obětoval bych pro tebe život. Nemohl jsem se s tebou rozloučit osobně, protože by to pak nefungovalo. Děkujeme ti za všechno. Prosím, snaž se smít všechny stopy toho, že jsme tam kdy byly a tebe i ostatní nějak ovlivnili. Najdi si spřízněnou duši jež tě bude milovat tak, jako já miluji tebe.
S bohem navždy, Naruto
Miluji tě


,,Nikdy na tebe nezapomenu Naruto, taky tě miluju a až do smrti tě budu milovat,"řekl Minato a poté mu začli na list papíru stékat slzy.,,Jsme konečně doma Tsunade, Shizune," řekl Naruto hlasem jen tak tak zadržující pláč.

,,Naruto ty jsi to opravdu zvládl," řekli obě naráz: ,,jsi nejlepší shinobi téhle doby. Odstupuji z titulu hokage a nechám to vše na tobě."

,, Děkuji Tsunade-sama,"odpověděl Naruto tichým hlasem.
,,Nyní se můžeme vydat k našemu domovu."řekli všichni společně a vykročili k sídlu hokage.


KONEC

minulost-2

23. září 2008 v 0:04 | kopodon |  povídky Naruto yaoi

,,Zítra máte domluvenou schůzku s vaši starou známou, mám vás k ní zavést."
,,Známou a koho? "
,,Promiňte, ale to vám říct nemohu, je to překvapení. Dobře tedy tak já se zatím prospím, aby mě nebolela tolik hlava."
,,Dobrou noc, hezky se vyspěte," popřála Narutovi a odešla z místnosti sestra. Narutovi sice bylo divný, že tady skoro nikdo není a neotravuje ho s papíry, ale asi ho chtějí nechat prospat. S těmi myšlenkami usnul.

,,Promiňte, že vás budím, ale už bude čas na vaše setkání."
,,Děkuju ti," říkal ji rozespalím hlasem a vstával z lůžka.
,,Kde mám oblečení?" Uvědomil si, když se na sebe podíval.
,,Promiňte, museli jsme vám ho sundat. Máte ho ve skříni. Počkám na vás před dveřmi. Až se oblečete tak za mnou přijďte," poté odešla z místnosti a Naruto se převlíknul. Vyšel za sestřičkou, na kterou se již usmíval.
,,Pojdtě za mnou," následoval ji městem až k restauraci blízko ichi-ichi(rámen).
,,Ahoj Naruto."

Naruto se díval na sedící blondýnku s bujným poprsím a čtverečkem na čele, vedle ní sedí černovláska, jež ji následuje i do pekla, jako její přízrak.
,,Vy, vy jste se vrátila babi?"
,, Naruto posaď se a já ti to všechno vysvětlím," ukazovala mu volnou židli po jejím boku.


,,Nevrátili jsme se, protože ty jsi přišel sem. Jsme v době, kdy právě zvolili čtvrtého hokage. Když se podíváš tam nahoru neuvidíš moji hlavu. Zvolili ho teprve před třemi měsíci. Máme štestí, protože kdybychom se objevili v jiné době, tak nás asi budou vyslíchat a pak nás asi zabijí, protože kdo by věřil nějakým pošukům, co mluví o budoucnosti? Naštěstí jsme jako na první narazili na tehdy ještě ne čtvrtého a on tohle jutsu zkoušel taky. I jemu nešlo. Když jsme si všechno řekli a utvrdili ho v tom, že se stane hokage a on se jím stal, tak nám uvěřil na sto procent. Jsme tady s Shizune už rok a pokoušíme se to jutsu zopakovat a vrátit se zpět ,ale nejde nám to. Tak se tady mezitím zapojujem do běžných prací každého shinobi. Má to jedno pravidlo tady být Nartuto .A to si zapamatuj. Všechno co uděláš nebo řekneš se v budoucnosti projeví. Takže nesmíš nikomu říct o budoucnosti," Tsunade se rozhlédla a přiklonila se k Narutovi, aby to nikdo jinej neslyšel: ,,jako že oni neví, že je napadne liška." Naruto se naní díval s lehce poodevřenou pusou a očima vykulinýma jak baterky. Jediný co v tu chvíli dokázal je jí odkívnout.

,,Saké, dvakrát prosím,"zavolala Tsunade na číšníka. Když měl Naruto v sobě asi půl Saké tak se trochu uklidnil a začal nahlas přemýšlet.
,,Takže, když jmenovali čtvrtého před čtvrt rokem, tak to znamená, že je liška navštíví za rok a půl. Ježíš," vykřikl najednou a všichni v restauraci se na něj ohlédli.
,,Promiňte, on už něco popil," omlouvala se všem Tsunade.
,, Nevzbuzuj zbytečnou pozornost ty hlupáku."
,, Pardon omlouvám se. Ale to znamená, že jsme se dostali o dvacet sedm let zpátky v čase."
,, To je to tak dlouho?" Divila se Shizune, která celou dobu nepromluvila.

,,A Naruto řekni jak si jsem vůbec dostal ty? Vím, že si se stal velice schopným ninjou, ale kdo ti pomáhal s tím jutsu? A už máte dalšího hokage nebo ještě čekáte na mě až se vrátím?" začala ho vyslýchat Tsunade. Naruto se na ni jen podíval, ze široka se usmál a prstem ukázal na sebe. Tsunade to nedošlo hned, proč na sebe tak ukazuje, ale nakonec jí svitlo: ,,Chceš říct, že ty jsi se stal šestým?No pak by si to jutsu mohl doopravdy zvládnout," usmála se na něj Tsunade a dopila poslední kapku sake.
,,Vrchní, prosím ještě saké, slavíme na kageho zdraví," křičela přes celou restauraci.
,,Takže, ty jsi šestej," usmívala se: ,,a jak dlouho vlastně?"
,, Ani ne půl dne jsem byl hokage a jsem tady dva dny."
,, No to je dobrý,"rozesmála se.

Když se den chýlil ke konci, tak si Naruto musel najít místo ke spaní. Jenže, kde když tu nikoho neznal.
,,Babi? Kde vy spíte? Čtvrtý mi dal menší byt v ninja čtvrti se Shizune tam přespáváme. Není to kdo ví jak velkej apartmán, ale obě se vyspíme."
,, Aha a myslíte, že kdybych požádal čtvrtého, dal by byt i mě?"
,,Jistě, ale musím tam s tebou zajít, aby ti věřil vůbec. Shizune ty zatím běž do našeho bytu, já tam zvládnu Naruta zavést sama."

Byl už jen pár kroků před pracovnou kage a Tsunade mu připomínala: ,,nezapomeň Naruto, nesmíš říct nic co by ovlivnilo budoucnost," Naruto jí jen kívnul, protože ho unavovalo ji utvrzovat v tom co slíbil. Zaklepali a poté vešli dovnitř. Bylo tam plno papírů a naštěstí tam čtvrtý byl sám.

,,Dobrý den Minato,"ten se odtrhl od svých poviností a podíval se kdo přišel.
,,Dobrý den Tsunade rád vás vidím. Co ode mě potřebujete? Přišla jsem kvůli záležitosti o byt. Tady Naruto," ukázala na něj: ,,přišel taky z budoucnosti," řekla velice potichu.
,, A on by se potřeboval někde ubytovat. Samozřejmě dokud nevymyslím já, Naruto nebo vy, jak se dostat do naší doby zpět, tak budeme plnit všechny vaše slova jak jsem slíbila," vychrlila na něj všechno Tsunade.
,,To je zajímavé,"usmál se Minato.
,,Vás je tu čím dál víc, to abych začal rozšiřovat konohu ne?" usmíval se dál čtvrtý.
,,Ne to nemusíte Naruto je šestý hokage a on jediný kromě mě a vás to jutsu dokáže zvládnout, proto se nemusíte bát dalších hostů," dořekla Tsunade.
,,Šestý hokage." udivilo ho: ,, No bude to asi rok že. Dobrá tedy," znovu se usmíval Minato.
,,Ale máme tu menší problém, nemáme už žádné volné byty, protože k nám za poslední dobu kvůli válce mlžné, suny a kamenné mezi sebou přišlo mnoho lidí hledat azyl." Zamyslel se na okamžik: ,,no můžeš spát se mnou v mém bytě, mám ho prostorný a jeden pokoj nepoužívaný. Teda pokud ti to nevadí Naruto."
,, Ne vůbec ne jsem rád, že budu mít, kde spát. Ale co vaše žena?"
,, Neboj se, žádnou nemám." Naruto se tomu začal smát. Po chvilce se začal smát i Minato.
,,Tak já vás nechám, už bych potřebovala taky natáhnout nohy na postel."
,, Dobrou babi," ,, Dobrou noc Tsunade."
,,Dobrou kluci." Odešla z místnosti a zabouchla za sebou dveře. Naruto se posadil na veldejší židli a ještě chvíli čekal na Minata, než dodělá práci a pak oba vyšli směrem k jeho bytu.

,,Tak tady bydlíš?" Obdivoval Naruto jeho byt z venku.
,,No není to nic moc, ale mám tam čisto a uklizeno, tak se tam dá spát."
,, Kdyby jsi viděl, jak to vypadá u mě, tak by ses hned otočil a šel zpátky," usmíval se Naruto. Minato otevřel dveře a vešel donitř jako první. Naruto ho následoval do obývacího pokoje. Tady budeš spát Naruto, je to sice obyvák, ale nepoužívá se k tomu. Tam ten druhej pokoj za kychyní je můj. A tady ty poslední dveře co vedou z kuchně do třetí místnosti je koupelna a záchod." Naruto na všechno jen kíval.
,,Naruto posaď se udělám nám něco na jídlo a pak se můžeš jít osprchovat."
,,Děkuju ti moc. Do půl hodiny měl Minato hotovou rýži i zeleninu, kterou servíroval na stůl a oběma nabral.
,,To skvěle voní, netušil jsem že jsi takovej kuchař, já jím většinou jenom instantní rámen." Minato se jen pousmál a popřál mu dobrou chuť. Naruto mu to oplatil a začali jíst.

Jako první byl s jídlem hotovej samozřejmě Naruto. Odložil úhledně hůlky a počkal na Minata. Když byli oba po jídle, Naruto navrhl, že umyje nádobí za to, že mu Minato dovolil u něj být a připravil večeři.
,,Běž se vysprchovat a já zatím všechno umyju, utřu a uklidím."
,,Tak dobře,"neprotestoval ani Minato. Vlezl do sprchy a zavřel za sebou dveře. Pak už Naruto slyšel jenom jak teče voda. Vzal nádobí a umyl ho. Čistou utěrkou, která byla po ruce vše utřel a nakonec naskládal nádobí do správných poliček kam patří, i když to musel hledat. Měl to naplánovaný přesně. Akorát když velezl Minato s ručníkem kolem pasu z koupelny tak zavřel poslední skříňku.
,,Můžeš jít teď ty Naruto, já ti zatím nachystám postel na spaní a nějaký pyžamo." Minato šel do obýváku vytáhl od tam ručník a podal ho Narutovi.
,,Máš tam mýdlo i šampon tak si je pujč jestli chseš, ale pozor omylem jsem pošplíchal zem tak neuklouzni."
,,Děkuju, "odpověděl mu a vplul do koupelny.

Vyslíkl se a pustil na sebe proud vody. Důkladně se umyl a vyšampónoval. Zastavil vodu a chtěl se natáhnout pro ručník. Jenomže na ten nedošáhl tak musel vyjít ze sprch ven mokrej. Zapomněl na to, že je podlaha mokrá a slítnul. Při tom šíleně zařval a pak sebou pleskl. Celej on, pomyslel si.

Hned potom doletěl do koupelny s kunaiem v ruce Minato. Když viděl na zemi nahýho Naruto tak se mu nejdřív divil, ale pak se mu začal smát až mu vyhrkli slzy.
,,Hej Minato, nech toho a pomoz mi."
,,Jo, jo už jdu," odpovídal mu ještě se lehce dusící Minato. Podal Narutovi ruku, ten mu ji chytil a Minato zatáhl k sobě navrch. Velká síla ho vymrštila na nohy, přičemž dokázal pomokřit Minata, tím, že na něj skočil. Byli na sebe nalepení jen chvilku. Naruto od něj hned odskočil, ale i tak byl Minato mokrej.
,,Promiň"omlouval se mu Naruto a začal ho utírat ručníkem. Tohle Minato opravdu nečekal a začal rudnouv obličeji. Ještě nikdy ho nikdo netíral. Pak si uvědomil co dělá: ,,Naruto, to je dobrý, už mě nemusíš utírat, krom toho, teď se nemáš utřít jak ty. Počkej donesu ti ručník." Řekl a šel do obýváku.
,,Na," hodil Narutovi ručník. Naruto se celej osušil. Minato se na něj díval jak se suší a když se dosušil, vzal ho do náruče.
,,Hej co to děláš Minato? Dej mě zase dolů."
,,To nemůžu nebudu se znovu převlíkat a tebe tahat ze země, tak tě raději přenesu," a šel s Narutem přes koupelnu, kuchyň až do obýváku a tam ho postavil na zem. Naruto byl samozřejmě červenej až za ušíma a Minato se tomu děsně culil.
,,Ustlal jsem ti postel a tady máš to pyžamo," ukázal na poskládaný oblečení.
,,Nevěděl jsem co si všechno bereš na spaní, máš to tu vyskládáno vše."
,,Dík, mě budou stačit trenky." Odpověděl mu Naruto. Naruto vzal trenky a začal se oblíkat. Minato mezitím sklidil zbytek oblečení, ale nedalo mu a při sklízení se musel na Naruta podívat, jak se obléká. Pak se otočil, aby to Naruto nepoznal a šel z pokoje.
,,Dobře se vyspi Naruto,"a zavřel za sebou dveře. Naruto slyšel ještě jak jde Minato přes kuchyň a pak zavírá i ty druhý dveře. Šel si lehnout a při usínání se usmíval nad tím jak ten den skončil.


V noci musel na záchod a když se vracel tak za sebou zapomněl zavřít dveře, takže když se ráno probudil, tak první koho viděl, byl Minato, jak se na něj směje a při tom jí snídani.
,,Dobré ráno Naruto"
,,.Dobrý Minato,"odpovídal s ještě rozespalým hlasem.
,,Minato nevadilo by ti kdybych šel do koupelny?"
,,Ne nevadilo, krom toho já už tam byl tak ti zavazet nebudu, ale dávej pozor na podlahu,"začal se na něj šklebit Minato. Naruto se jen lehce usmál a šel do koupelny. Opláchnul si obličej, zuby si propláchnul vodou a vyšel z koupelny.
,,Na postel jsem ti připravil oblečení a několik peněz, aby sis mohl koupit podle svýho vkusu."
,,Dík Minato, ale mohl bych tě poprosit jeslti bys mě nazařadil mezi shinobi, abych si mohl vydělat peníze a dávat z nich něco na jídlo nám oběma?"
,,Jistě Naruto hned jak přijdu do kanceláře, tak se o to postarám."
,,Děkuju ti,"dokončil Naruto rozhovor a šel se převlíct do pokoje.zpět na první díl --> SEMHLE

vpřed na tří díl --> SEMHLE

minulost-1

23. září 2008 v 0:00 | kopodon |  povídky Naruto yaoi
Napsal jsem o něco delší povídku někomu se to může zdát proti srsti, tak ji nečtěte ne ? ! :-D
Podotýkám, že je to psáno v době, kdy se nevědělo, že Minato, je Narutův Táta.
Díky za případné komenty kopodon

černá jeskyně

21. září 2008 v 18:48 | kopodon/neji |  povídky Naruto yaoi,,Kakashi-sensei zase jdete pozdě."
,, Promiňte mi, musel jsem jít oklikou, protože jsem viděl na cestě slupku od banánu a nechtěl jsem na ni stoupnout. Ta mojepověrčivost."
,, My vám to nezbaštíme sensei," řekl s trochu naštvaným hlasem Naruto.
,,No jo no, ale teď se ztište, chci vám oznámit důležitou zprávu,"
,, Máme konečně misi sensei? Už se totiž strašně nudím,"doufal Naruto.
,,Máš štestí. Ty, Sasuke, Neji a Kiba máte velice důležitou misi. Tak teď běžte k Tsunade-sama a ta vám řekne ohledně té misi víc. Já tu ze Sakurou proberu náš tréninkový plán.

Na cestě k Hokage Naruto básnil, jak je to skvělí, že mají konečně po dlouhé době misi ,dokud ho Sasuke nezpražil svým obvyklým Uchihovským šarmem.
,,Naruto ty ubožáku ,zmlkni už konečně," ulevil si. To ho naštvalo a kupodivu i utichl a celou dobu co šli k Hogage už nepromluvil.

,,Vítám vás tu. Konečně jste všichni. Přejdu ihned k věci. Velitelem vaší skupiny je Neji. Vaše mise bude vkrást sedo země zvuku a od jednoho překupníka vzít svitek, který obsahuje pokročilou pečeť 5 elementů, aby jej nezískal Orochimaru. Máte na to týden, aby jste toho překupníka našli .Jinak ten svitek předá Orochimarovi a ten nás pak zničí sám během velmi malé chvilky. Vyražte co nejdřív a snažte se ať vás neodhalí. Jo a Naruto, nedělej blbosti."
,,Já? Proč bych měl zrovna já?" nasupil se Naruto.
,,A co ostatní,ti nic?!"začal ztrácet trpělivost.
,,Ticho Naruto! Hodně štěstí vy čtyři, doufám, že tenhle úkol splníte,"
Neji jim oznámil, že mají 30 minut na sbalení si toho co potřebují a pak se sejdou před hlavní branou. Půl hodiny uběhlo jako voda a všichni čtyři shinobiové stáli před hlavní branou.

,,Vyrážíme do země zvuku!" zavelel Naruto.
,,Sklidni se, náš velitel je Neji ,"oznamoval mu Kiba.
,,No jo furt, ale říct jsem si to mohl," mluvil si pro sebe Naruto.
,,První pujdu já, za mnou pak jde Naruto, Kiba a Sasuke jde poslední. Ha Sasuke jde jako poslední," rejpnul si Naruto.
,,Sasuke jde jako poslední proto, protože on jako první odrazí útok, když nás bude někdo sledovat a pak by nás chtěl překvapit. Kiba jde před ním, jelikož jeho Gatsuga nám pomůže, pokud nás bude sledovat víc lidí na ráz. Já jdu první, protože se pokusím najít tu nejsnažší cestu do země zvuku. A ty, no ty musíš jít hned za mnou a před těma dvěma, protože je to nejbezpečnější místo ve skupině," Kiba a Sasuke se tomu začali smát. Naruto to nečekal a začal se červenat. Pro sebe si ještě dodal.
,,Však já vám ještě ukážu," a poté už celá skupina vyrazila směr do zvučně země, což jim trvalo skoro celé tři dny, než dorazili na její hranice.

,,Teď musíme být velice opatrní, protože máme už jenom 4 dny na to, abychom našli kupce a sami nevíme, kde přesně jsme, jenom máme přibližnou mapu. Kiba se vrátil z hlídky, kde zrovna zastavili.
,,Je to tu čistý, nikde nikdo, ale na odpočinek jsem objevil poblíž jeskyni, v které by bylo jednoduší přenocovat,"navrhl Kiba.
,,Veď nás do té jeskyně,"zavelel Neji

,,Průchod je sice menší, ale tady nás zaručeně nikdo nenajde." Oznámil všem Kiba, když už byli vevnitř.
,,Sasuke rozdělej tady v prostřed oheň prosím tě. Naruto a Kibo najděte něco na co si budeme moct lehnout a já donesu něco k jídlu i s vodou," uběhlo ani ne 20 minut a všichni seděli u ohně na provizorních postelích z mechu a listí a k tomu opékali králíka.
,,Po těch třech dnech polehávání na stromech bychom se měli dneska pořádně prospat," řekl do ticha Neji. Poté se otočil kus od ohně a začal usínat. Jakmile i ostatní dojedli a dokonce šli spát. Bohužel se jim stalo to co nikdo předpovídal.

V noci začalo pršet a všechna voda a hlavně ta z hor tekla do řeky. Řeka se začala naplňovat a k ránu jí bylo tolik, že zatarasila vchod do jeskyně. Jako první se ráno probudil Kiba.
,,Hej kluci, vstávejte máme problém,"budil je.
,,Hm co je,"ozval se jako první, ještě rozespalým hlasem Naruto.
,,Vchod z jeskyně je zatopenej. A přeplavat řeku nemůžem, protože by nás ztrhnul proud," Neji se rychle probral, začal se dívat kolem sebe a snažil se najít tu nejlepší variantu.
,,Půjdem tím tunelem. Je to naše jediná možnost, protože pokud zůstaneme na tomhle místě tak jediný co tady můžeme dělat je čekat než opadne voda, ale když se vydáme tunelem, tak se můžeme pokusit najít další vchod do jeskyně. Kibo, Naruto najděte pár klacků, dostatečně dlouhých aby jsme z nich mohly udělat louče, Sasuke ty je pak prosím zapal svým katonem," a tak se stalo.

Po deseti minutách měl každý člen toho týmu svoji zapálenou pochodeň a mířili temnou cestou tunelem směrem do neznáma. Šli už nejmíň čtyři hodiny a každý cítil tíhu zodpovědností jež měli na sobě. Pomalu jim začali dohořívat pochodně a jako první se ozval Naruto.
,,Tak a teď to teprve začne, co budeme dělat?"
,, Uklidni se Naruto, ty, Kiba a Sasuke zatím zhasněte svoje pohodně. Já tu svoji nechám hořet dál a postupně se to tak prostřídá. Díky tomu by jsme měli ještě chvíli mít světlo," řekl velitelským hlasem Neji.

Opět šli temnou jeskyní směrem do neznáma. Naruto začal sýčkovat po několika desítkách minut, protože jim zbývala jedna pochodeň.
,,Dostaneme se ještě ven a splníme nakonec náš úkol? Nestal jsem se ještě Hokage,"
,,A je to tu znovu,"zanaříkal si Sasuke. Naruto to mimoděk zaslechl, ukončil svoje pesimistický naříkání a zastavil se.
,,Všem vám tady slibuji, že dokud nevyjdeme ven, tak si na nic stěžovat nebudu a nepromluvím pokud to nebude potřeba," ostatní tři společníci se na něj s úžasem podívali a dokonce věřili tomu, že to splní, protože už jen to co Naruto řekl, bylo pro ně šokující.

Čas ubíhal pomalu, ani nevěděli kolik, že je hodin. Pomalu začali být unavení, když došli ke konci průchodu, uviděli další jeskyni. Nebyl zde východ , ale na konci bylo malé jezírko, které vydávalo lehce namodralé světlo.
,,Asi jsme došli na konec," konstatoval suše Kiba. Ale potom se nabídl, že do ní vleze a zkusí jí proplavat. Nenamáhal se ani vyslíct a skočil do jezírka. Tím ohodil všechny ostatní chladnou vodou. Jen se usmál a pak se nadechl a potopil. Ostatní společníci tiše stáli poblíž jezírka a napjatě čekali. Po deseti minutách se Kiba vynořil a jen tak tak se chytil okraje jezírka. Byl totiž vyčerpaný a težce oddechochoval.
,,Proplaval jsem tou průrvou do další jeskyně a ta nejspíš vede dál. Má to jeden problém, musíme se potopit všichni a plavat za sebou, protože nebudu mít už sílu vracet se. Je tu totiž hodně podvodních tunelů a vy byste se tady nejspíš ztratili," všichni tedy skočili do jezírka. Bylo tam
velice těsno.
,,Až řeknu teď tak se nadechnete a poplave po jednom za mnou. Připravit, nadechnout, teď!" Celým tunelem proplavali bez větších problémů. Vynořili se na druhém konci vodních přepážek. Těžce oddechovali a problémy jim dělalo už
jenom to, vylézt z jezírka. Nejhůř z nich na tom byl Kiba, ten musel zadržet dech třikrát tolik. Hned jak se vynořil a chytl se okraje jezírka opadl do bezvědomí. Ostatní se vyškrábali z vody a pomohli Kibovi ven.

,,Hej Kibo, probuď se, no tak hej Kibo!" lehce ho propleskával Naruto, aby se probral.
,,Konečně se probírá," zaradoval se Naruto.
,,Ale co teď ,cesta z tohoto místa nevede, byl to jen oční klam,"řekl ostaním Sasuke s lehce drkotajícími zuby. Ostatní tři společníci se na něj podívali a začali se smát. Znělo to strašně srandovně, když při tom drkotal zimou. Ale šlo jim to těžce, protože i jim byla zima. Sasuke se na ně podíval stylem můžete mě políbit šos a otočil se k nim zády.
,,Sasuke má pravdu, oheň na zahřátí tady není, cesta do předu nevede a na cestu zpátky nemáme všichni dost sil,"drkotal s modrými rty Neji.
,,Tak se vyslečeme do trenek a půjdeme k sobě blíž, aby nám bylo teplo než naše oblečení uschne," narhl Naruto, který kromě modré pusy začal ztrácet barvu v obličeji.
,,Co tě to napadlo za blbost teďka?" zeptal se s dost podivným výrazem Sasuke.
,,No mě to připadne jako dobrej nápad, už jsem o tom slyšel a prej to funguje," dodal Kiba a začal se svlíkat. Neji se rozmýšlel jen chvíli a začal ze sebe shazovat oblečení taky. Nakonec jako jedinej zůstal oblečenej Sasuke a tomu se nechtělo svlíkat vůbec. Až ho nakonec Neji musel rýpavě pobídnout: ,,no tak se vysleč konečně, my tě neokoukáme," při tom, když se Sasuke svlékal cítil na sobě pohledy ostatních. Neviděl jim do obličeje, ale přišlo mu to příjemný, nic samozřejmě neřekl.
,,Sedneme si k sobě zády ať se teda ohřejeme ne?" řekl do ticha Kiba. Společníci si sedli blízko vody na zem a utvořili tak čtverec. Stačila chvilka tohoto sedění a přestali drkotat zuby. Nebylo to sice kdoví jak zásadní teplo, ale už nebyli tak prochladlí.
,,Měli bychom si na chvíli odpočinout, potom vymyslíme co a jak dál," zavelel jako jasnou věc Neji. Kibovi trvalo než usne, proto přemýšlel jak z téhle situace. Zároveň poslouchal jak ostatní pravidelně oddechují a tudíž spí. Dokud ho z přemýšlení nevytrhl Naruto.

,,Dík, že jsi podpořil můj návrh," Kiba se toho až lekl a lehce sebou škubl.
,,Nemáš zač," řekl Narutovi, ale ten místo aby dál spal se odvážil se k něčemu co by za normálních okolností nikdy neudělal. Dal svoji ruku na stehno Kibovi.
,,C co to děláš?" Štěkl Kiba potichu na Naruta.
,,Ticho nebo je vzbudíš,"usmál se Nartuto a začal rukou přejíždět výš.
,,Říkám ti přestaň Naruto,"víc už ale nestihl, protože mu Naruto ucpal pusu tou jeho a začal se do něj dobývat jazykem. Kiba jej zpočátku odstrkoval, ale začalo se mu to líbit a začal se Narutovým polibkům poddávat. Dívali se navzájem do očí a navzájem se snažili převládnout nad tím druhým. Kiba nebyl ještě na sto procent přesvědčenej co to dělá, ale pomalu si lehal a na něj i Nartuto. Nečekal, že to bude zrovna s ním. Jednou už přemýšlel nad tím, jaké by to bylo s klukem, ale že zrovna Naruto? Nebyl zase tak špatnej. Když se na Naruta podíval tak bez toho jeho oblečení měl docela hezký tělo, měl mezi břichem a trenkama krásnej pruh chloupků co Kibu lehce vzrušovalo. Čelenku neměl tak mu vlasy spadaly až do očí,vypadalo to skvěle. Oba se plně oddávali jeden druhému. Naruto Kibovi hladil jeho velice vyrýsované prsní svali. Kiba zavzdychal skrz polibky, protože nečekal tolik vášně. Naruto na to šel o něco rychleji. Začal svoji rukou sjíždět níž dokud nezůstal na Kibovích trankách, které přejížděl neustále dokola. Mezitím se pomalu vzdalovali od spícího Sasukeho a Nejiho. I Kiba nechtěl zahálet, tak oplácel Narutovi stejnou mincí. Pomalu přejížděl Narutovi trenky. Naruta to rozpálilo na hranici kontrolovatelnosti a začal pomalu svlékat Kibovi trenky. Pokračoval by i dál kdyby nebyl vyrušen cizí osobou.
,,Co to tady děláte?" ptal se znechuceným tónem Sasuke. Oba dva se najednou otočil směrem k tomu co řekl tahle slova a nevěděli co mu mají odpovědět. Bylo ticho oba pozorovali Sasukeho temně černé oči a za ním stojícího Nejiho. Všichni čtyři se navzájem prohlíželi a nikdo nechtěl prolomit to ticho, které každou vteřinou narůstalo. Pak se stalo něco nečekanýho.

Neji šel směrem k ležící dvojici pomalím krokem ,když šel kolem Sasukeho tak se na něj podíval očima, ale hlavou nepohl. Nakonec došel k dvojici, poklekl a políbil Kibu.
,,Můžu se k vám přidat ?" všichni tři byli zaskočeni tím co Neji řekl. Jako první se vzpamatoval Naruto: ,,No můžeš se k nám přidat, ale musí s tím souhlasit i Kiba." Ten byl, ale z této situace tolik nervózní, že ze sebe nedokázal vysoukat jediné slovo. Kývl jen hlavou na souhlas, že může. Sasuke se z toho všeho probral a skrz zuby procedil: ,,jste nechutní. Víte vůbec co děláte? Vždyť jste kluci tohle se nesmí, krom toho je to nechutný."
,, Už zmlkni, tohle už si jednou říkal. Krom toho pokud ti to vadí tak si běž lehnout na druhej konec jeskyně, kde na nás neuvidíš, teda pokud se k nám nechceš přidat a říkáš to jen proto, aby jsme tě nelákaly." Rejpnul si do něj Naruto.
,,Já a přidat se k vám? Takovou nechutnost bych nikdy neudělal,"Jenže v Sasukeho slovech nebylo moc rozhodnosti jako prvně. Nejimu došlo jako prvnímu co to znamená a tak si s Narutem a Kibou něco domlouvali co Sasuke neslyšel. Poté se ti tři zvedly a došly k překvapenému Sasukemu a ztrhli k sobě na zem.
,,Hej co to děláte, já to fakt nechcu,"Zaprotestoval naposledy Sasuke, protože už víc nemohl. Kiba ho začal líbat a rukou mu vjel do vlasů. Vůbec se nebránil. Naruto měl pravdu. Všichni čtyři se hladili, dávali si polibky a proplétali rukama.

Spali spolu vedle sebe na zemi. Byli z toho všeho vyčerpaní tak tvrdě, že usnuli. Po dvou hodinách se jako první probudil Neji. Měl na tváři sice šťastný usměv, ale musel přemýšlet, jak z tohoto místa. Ostatní se začali taky probouzet. Vzali si na sebe už uschlé šaty a snažili se hromadně přemýšlet, jak se odtamtud dostat.
,,Rozdělíme se, každej půjde na jednu stranu konce jeskyně a pokusí se najít cokoliv co by nám pomohlo. Jako třeba průrvu nebo místo, kde by se to dalo prorazit ven. Rozešli se a začali hledat. Naruto zaslechl jak Kiba hašteří, že je to děsný v týhle tmě hledat. Neji zase uslyšel Saukeho jak si pro sebe povídá, že cestu najde jako první on. Jako první objevil něco důležitýho Neji. Snažil se je tichým hlasem svolat k sobě.

Když k němu doběhli, hned jej chtěli zavalovat otázkama.
,,Tak co? Máš něco? Už víš kudy odtud ven?"
,, Psst stište se a poslouchejte. Uslyšely několik hlasů jak mezi sebou diskutují a domlouvají se na něčem. Mezi těmi hlasy uslyšeli i jeden docela známej.
,,Ten svitej je sice vzácnej, ale my ho získat musíme, krom toho jen já vím, kde je místo setkání. Půjde vás tam pro jistotu dvacet.T ady máte mapu a hned vyražte."dokončil rozhovor velitel. Poté se nidžové vydali jedním a jejich velitel druhým směrem.
,,To byl Kabuto ten zrádce," procedil skrz zuby a zaťatou pěst Naruto.
,,Uklidni se Naruto,"snažil se Kiba.
,,Ješte chvíli počkáme a pak se vydáme za nima, s mojim byakuganem to nebude problém je sledovat. Když si byli jistí, že tam nikdo není, Kiba prorazil stěnu a vylezli ven. Vydáme se za nima v původní formaci a budeme je sledovat dokud tam nedojdou. Dva dny sledovali tým zvučné než dorazili na místo. Byl to most mezi zvučnou zemí a zemí písku.
,,Máme ještě dvě hodiny tak co budem tak dlouho dělat?"
,,Uklidni se. Jestli tahle mise skončí špatně, tak nás Kabuto-san popraví."
,,Co by se prosím tě mohlo stát,"začli se mezi sebou dohadovat shinobi.
,,Naruto dokážeš udělat dvacet klonů a pak je transformovat do těch ninjů?"ptal se Neji.
,,Samozřejmě copak si myslíš že jsem nějaká třasořitka nebo co?"
,,Ne tak jsem to nemyslel. Podívej, já, Kiba a Sasuke zaútočíme na ty ninji a vyřídíme je. Ty zatím nastřádáš maximum svojí čakry a vytvoříš klony a přeměníš je na ty ninji, aby jsme je zmátli,"řekl svůj plán Neji. Musíme je vyřídit rychle a ani jeden nesmí uprchnout.

Připravte se Kibo a Sasuke, pozor teď!" zařval nahlas Neji a všichni tři se rozutíkali proti ninjům. Kiba použil Gatsugu a smetl tři naráz. Sasuke aktivoval sharingan a ohnivým jutsu jich smetl šest. Neji zase aktivoval byakugan a svýma šedesáti čtyřmi hmaty ochromil pět a dorazil je kunaiji. Teď jich tam zbylo jenom šest a všichni chtěli vzít nohy na ramena, ale nestihli to, protože na každýho z nich skočil jeden Narutův klon a zabil ho.
,,Jak si dovolujete mě nevzít do boje,"začal protestovat Naruto. Ostatní se na něho podívali a začali se smát .
,,Co je?" nechápavě se na ně díval.
,,Ale nic, jen jsme tě chtěli ušetřit, aby jsi neplýtval zbytečně čakrou." Odklidili a schovali těla a Naruto vytvořil klony, který pak přetvořil na ninji.

Blížila se hodina setkání. Jak Neji, Kiba a Sasuke, kteří byli schnovaní tak Naruto, kterej byl schovanej mezi klonama svým henge, byli nervózní. Přesně v daný čas se před něma objevil muž velice známí. Černý oblek s červenými mráčky. Jeden ze sedmy šeřmířů, Hoshigaki Kisame. Naruto si vzpomněl na to jak ho tehdy chtěli s Itachim zajmout.
,,Sasuke, že je to Itačiho partner. Neji jak bojovali celý tým proti němu, když se vydali pomoct Suně. Jedinej, kdo ho znal jen z knihy bingo byl Kiba.
,,Kde je tvůj partner?"zeptal se Naruto v podobě velitele ninjů.
,,Tenhle úkol zvládnu sám, krom toho on má na starostí chytáni jednoho jinchuuriki."
,, Máš pravdu to je fuk máš svitek?"
,, Jo a máš ty na čem jsme se domluvili?"
,,Peníze mám, neboj se."
,,Dobře, jen si to chci zkontrovat."
,, A já si chci zkontrolovat ten svitek." řekl Naruto a ještě se chvíli s Kisamem takle hrál. Mezitím dal ostatním znamení, že mají zaútočit.
Neji, Kiba a Sasuke se objevili ze tří stran a Naruto odstranil klony a zatarasil mu stranu poslední.
,,Takže past ,to jsem mohl čekat, ale není to trochu nefér, vůči vám ?"
,,Nevytahuj se," zakřičel Sasuke, aktivoval svůj sharingan a zaútočil na něj. Kisame se tomu ladně vyhnul a navíc Sasukeho mrštil na Kibu. Neji aktivoval byakugan a snažil se zasáhnout jeho proudy chakry, ale nešlo mu to. Když to viděl Naruto jak je Kisame dobrej a ještě k tomu si vzpomněl na poslední setkání, tak se naštval a vytvořil stovku klonů.

Každej druhej klon udělal tomu prvnímu v ruce rasengan.
,,Uhněte kluci,"stihl zakřičet a pak se padesát rasenganů řítilo proti Kisamemu. Byla to obrovská rána. Vznikl z toho docela velkej kráter.
,,To nebylo špatný,"snažil se mluvit normalním hlasem Kisame .Ale moc mu to nešlo, protože těžce oddechoval, měl utrženou pravou nohu a z pravý ruky mu valila krev.
,,On ještě stojí?" Divil se Naruto a pak spadl v bezvědomí na zem. Kiba, Neji a Sasuke se rozběhli proti němu a snažili se ho zabít. Sasuke proti němu používal ohnivý útoky na střídačku spolu s chidory, Kiba se přeměnil do své obří psí formy používal na něj obří gatsugu. Neji na něj vrhal velkou rychlostí šurikeny a pak na něj použil šedesát čtyři trigramů.

Kisame do pěti minut prohrál, protože ani on s jeho obrovským množství chakry, mečem samehadou a člen Akatsuki, proti tolika útokům naráz. Když viděli že Kisame leží a nehýbá, přiblížili se k němu.Vzali mu svitek a rychle utíkali k Narutovi.
,,Má strašně málo čakry v těle, ale díky lišce by to měl přežít"s oddechem domluvil Neji. Sasuke vzal Naruta na záda, Neji tělo Kisame a všishni se vydali do Konohy, která byla vzdálená čtyři dny cesty. Nikdo se nezastavoval. Po třech dnech cesty už byli unavení z neustálého běhu tak se k večeru utábořili. Rozdělali oheň našli něco k večeři a vodu na pití.

Když se ukládali k spánku tak se probudil i čtvrtý člen týmu.
,,Ahoj Naruto, čau ty spáči, to je dost, že si se probral" mluvili jeden přes druhýho Neji, Kiba a Sasuke.
,,Taky vás rád vidím kluci. Porazili jste Kisameho?"
,,Podívej se tam," ukázal směrem k ležícímu tělu Neji.
,,Jste dobří"pochválil je Naruto.
,,Ale bez tebe by to bylo o dost těžší," vracel mu jeho slova Neji.
,,Kdyby si neudělal tolik rasenganů a vážně nezranil Kisameho tak by jsme tam bojovali možná ještě teď," dokončoval myšlenku Kiba. Naruto se jen usmál a vztal z místa, kde zrovna ležel. Kiba, Neji a Sasuke seděli blízko sebe skoro naproti němu. Vydal se přímo k nim. Obešel je, chytl kolem ramen a přitáhl je k sobě.
,,Kluci co budeme dělat? Mělo by se to nějak oslavit ne?" Naznačoval Naruto, když je všechny držel. Ostatní věděli kam Naruto svýma narážkama směřuje a udiveně naněj hleděli.
,,Vy to chcete taky, vím to.To nezakrejete máte to v očích," mluvil teď už s širokým úsměvem Naruto.
,,No asi si nás prohlídl Naruto,ale jestli si myslíš,že vždycky s tímhle začneš jako první tak se mýlíš"dodal Sasuke.Poté si Naruta přítáhl k sobě a začal ho vášnivě líbat. Naruto se lekl a lehce sebou škubl, když ho Sasuke přitohoval a shodil Nejiho na Kibu. Kiba pohotově zareagoval chytil Nejiho do náruče. Neji to nečekal a lehce se začervenal, protože mu tahle situace připadala zvláštně erotická. Kiba se jen usmál a začal ho líbat. Po nějaké době se mezi sebou prostřídali a líbali se navzájem. U ohně a taky díky situaci jim bylo teplo, začínali se zbavat oblečení. Všechno nakonec skončilo jako v jeskyni.

Brzy ráno se společníci probudili vedle sebe. Uhasili poslední doutnající dřevo a vyrazili do Konohy, která byla vzdálená jen tři hodiny cesty. Už viděli hlavní bránu Konohy tak zpomalili. Neji měl na zádech Kisameho tělo, Kiba jeho meč a krokem šli k bráně. Minuli hlídače a pozdravili je. Zrovna vycházeli schody k hokage, když Naruto přidal do kroku, poté se otočil a zaterasil jim cestu.
,,Dneska mám večer ještě něco na vyřízení, ale zítra večer nic nemám, krom toho mám velkou postel"domluvil Naruto s úsměvem od ucha k uchu, otočil se a vyrazil k jijich cíli. Neviděl už jak na sebe ostatní tři kívli a na tvářích měli taky lehce úsměvy.

,,Dále.Dobrý den hokage-sama,ahoj babi."
,,Vy ste tady, zvládli ste to? Neboj babi, tady máš ten svitek. A jako bonus jsme zabili jednoho Akatsuki," řekl s úsměvem Naruto. Neji přišel blíž k pracovnímu stolu a dal na zem Kisameho tělo. Vedle něj položili jeho meč.
,,Splnili jste úkol a navíc nás zbavili jedno z ninjů třídy S. Máte ode mě týdení volno. Děkujeme Hokage-sama"řekl Neji.
,,Proč se všichni usmíváte? To máte z toho, jak ste zplnili misi takovou radost? Jo, jo babi, "rejpnul si Naruto
.,,Neříkej mi babi!"
,,Dobře my už musíme, ahoj babi," poté Naruto vyletěl z místnosti jako namydlenej blesk. Ostatní ho následovali svýmy obvyklýmy kroky.

U Narutových dveří další den, zvoní nově příchozí.
,,No konečně, Kibo čeká se jen na tebe," otevíral mu Naruto dveře s doširoka se křenícím úsměvem. Kiba vcházel dovnitř.
,,Naruto co si musel včera zařídit tak důležitýho? No koupit obří postel ne," dodal Naruto a zabouchl za sebou dveře.


Konec