minulost-2

23. září 2008 v 0:04 | kopodon |  povídky Naruto yaoi

,,Zítra máte domluvenou schůzku s vaši starou známou, mám vás k ní zavést."
,,Známou a koho? "
,,Promiňte, ale to vám říct nemohu, je to překvapení. Dobře tedy tak já se zatím prospím, aby mě nebolela tolik hlava."
,,Dobrou noc, hezky se vyspěte," popřála Narutovi a odešla z místnosti sestra. Narutovi sice bylo divný, že tady skoro nikdo není a neotravuje ho s papíry, ale asi ho chtějí nechat prospat. S těmi myšlenkami usnul.

,,Promiňte, že vás budím, ale už bude čas na vaše setkání."
,,Děkuju ti," říkal ji rozespalím hlasem a vstával z lůžka.
,,Kde mám oblečení?" Uvědomil si, když se na sebe podíval.
,,Promiňte, museli jsme vám ho sundat. Máte ho ve skříni. Počkám na vás před dveřmi. Až se oblečete tak za mnou přijďte," poté odešla z místnosti a Naruto se převlíknul. Vyšel za sestřičkou, na kterou se již usmíval.
,,Pojdtě za mnou," následoval ji městem až k restauraci blízko ichi-ichi(rámen).
,,Ahoj Naruto."

Naruto se díval na sedící blondýnku s bujným poprsím a čtverečkem na čele, vedle ní sedí černovláska, jež ji následuje i do pekla, jako její přízrak.
,,Vy, vy jste se vrátila babi?"
,, Naruto posaď se a já ti to všechno vysvětlím," ukazovala mu volnou židli po jejím boku.


,,Nevrátili jsme se, protože ty jsi přišel sem. Jsme v době, kdy právě zvolili čtvrtého hokage. Když se podíváš tam nahoru neuvidíš moji hlavu. Zvolili ho teprve před třemi měsíci. Máme štestí, protože kdybychom se objevili v jiné době, tak nás asi budou vyslíchat a pak nás asi zabijí, protože kdo by věřil nějakým pošukům, co mluví o budoucnosti? Naštěstí jsme jako na první narazili na tehdy ještě ne čtvrtého a on tohle jutsu zkoušel taky. I jemu nešlo. Když jsme si všechno řekli a utvrdili ho v tom, že se stane hokage a on se jím stal, tak nám uvěřil na sto procent. Jsme tady s Shizune už rok a pokoušíme se to jutsu zopakovat a vrátit se zpět ,ale nejde nám to. Tak se tady mezitím zapojujem do běžných prací každého shinobi. Má to jedno pravidlo tady být Nartuto .A to si zapamatuj. Všechno co uděláš nebo řekneš se v budoucnosti projeví. Takže nesmíš nikomu říct o budoucnosti," Tsunade se rozhlédla a přiklonila se k Narutovi, aby to nikdo jinej neslyšel: ,,jako že oni neví, že je napadne liška." Naruto se naní díval s lehce poodevřenou pusou a očima vykulinýma jak baterky. Jediný co v tu chvíli dokázal je jí odkívnout.

,,Saké, dvakrát prosím,"zavolala Tsunade na číšníka. Když měl Naruto v sobě asi půl Saké tak se trochu uklidnil a začal nahlas přemýšlet.
,,Takže, když jmenovali čtvrtého před čtvrt rokem, tak to znamená, že je liška navštíví za rok a půl. Ježíš," vykřikl najednou a všichni v restauraci se na něj ohlédli.
,,Promiňte, on už něco popil," omlouvala se všem Tsunade.
,, Nevzbuzuj zbytečnou pozornost ty hlupáku."
,, Pardon omlouvám se. Ale to znamená, že jsme se dostali o dvacet sedm let zpátky v čase."
,, To je to tak dlouho?" Divila se Shizune, která celou dobu nepromluvila.

,,A Naruto řekni jak si jsem vůbec dostal ty? Vím, že si se stal velice schopným ninjou, ale kdo ti pomáhal s tím jutsu? A už máte dalšího hokage nebo ještě čekáte na mě až se vrátím?" začala ho vyslýchat Tsunade. Naruto se na ni jen podíval, ze široka se usmál a prstem ukázal na sebe. Tsunade to nedošlo hned, proč na sebe tak ukazuje, ale nakonec jí svitlo: ,,Chceš říct, že ty jsi se stal šestým?No pak by si to jutsu mohl doopravdy zvládnout," usmála se na něj Tsunade a dopila poslední kapku sake.
,,Vrchní, prosím ještě saké, slavíme na kageho zdraví," křičela přes celou restauraci.
,,Takže, ty jsi šestej," usmívala se: ,,a jak dlouho vlastně?"
,, Ani ne půl dne jsem byl hokage a jsem tady dva dny."
,, No to je dobrý,"rozesmála se.

Když se den chýlil ke konci, tak si Naruto musel najít místo ke spaní. Jenže, kde když tu nikoho neznal.
,,Babi? Kde vy spíte? Čtvrtý mi dal menší byt v ninja čtvrti se Shizune tam přespáváme. Není to kdo ví jak velkej apartmán, ale obě se vyspíme."
,, Aha a myslíte, že kdybych požádal čtvrtého, dal by byt i mě?"
,,Jistě, ale musím tam s tebou zajít, aby ti věřil vůbec. Shizune ty zatím běž do našeho bytu, já tam zvládnu Naruta zavést sama."

Byl už jen pár kroků před pracovnou kage a Tsunade mu připomínala: ,,nezapomeň Naruto, nesmíš říct nic co by ovlivnilo budoucnost," Naruto jí jen kívnul, protože ho unavovalo ji utvrzovat v tom co slíbil. Zaklepali a poté vešli dovnitř. Bylo tam plno papírů a naštěstí tam čtvrtý byl sám.

,,Dobrý den Minato,"ten se odtrhl od svých poviností a podíval se kdo přišel.
,,Dobrý den Tsunade rád vás vidím. Co ode mě potřebujete? Přišla jsem kvůli záležitosti o byt. Tady Naruto," ukázala na něj: ,,přišel taky z budoucnosti," řekla velice potichu.
,, A on by se potřeboval někde ubytovat. Samozřejmě dokud nevymyslím já, Naruto nebo vy, jak se dostat do naší doby zpět, tak budeme plnit všechny vaše slova jak jsem slíbila," vychrlila na něj všechno Tsunade.
,,To je zajímavé,"usmál se Minato.
,,Vás je tu čím dál víc, to abych začal rozšiřovat konohu ne?" usmíval se dál čtvrtý.
,,Ne to nemusíte Naruto je šestý hokage a on jediný kromě mě a vás to jutsu dokáže zvládnout, proto se nemusíte bát dalších hostů," dořekla Tsunade.
,,Šestý hokage." udivilo ho: ,, No bude to asi rok že. Dobrá tedy," znovu se usmíval Minato.
,,Ale máme tu menší problém, nemáme už žádné volné byty, protože k nám za poslední dobu kvůli válce mlžné, suny a kamenné mezi sebou přišlo mnoho lidí hledat azyl." Zamyslel se na okamžik: ,,no můžeš spát se mnou v mém bytě, mám ho prostorný a jeden pokoj nepoužívaný. Teda pokud ti to nevadí Naruto."
,, Ne vůbec ne jsem rád, že budu mít, kde spát. Ale co vaše žena?"
,, Neboj se, žádnou nemám." Naruto se tomu začal smát. Po chvilce se začal smát i Minato.
,,Tak já vás nechám, už bych potřebovala taky natáhnout nohy na postel."
,, Dobrou babi," ,, Dobrou noc Tsunade."
,,Dobrou kluci." Odešla z místnosti a zabouchla za sebou dveře. Naruto se posadil na veldejší židli a ještě chvíli čekal na Minata, než dodělá práci a pak oba vyšli směrem k jeho bytu.

,,Tak tady bydlíš?" Obdivoval Naruto jeho byt z venku.
,,No není to nic moc, ale mám tam čisto a uklizeno, tak se tam dá spát."
,, Kdyby jsi viděl, jak to vypadá u mě, tak by ses hned otočil a šel zpátky," usmíval se Naruto. Minato otevřel dveře a vešel donitř jako první. Naruto ho následoval do obývacího pokoje. Tady budeš spát Naruto, je to sice obyvák, ale nepoužívá se k tomu. Tam ten druhej pokoj za kychyní je můj. A tady ty poslední dveře co vedou z kuchně do třetí místnosti je koupelna a záchod." Naruto na všechno jen kíval.
,,Naruto posaď se udělám nám něco na jídlo a pak se můžeš jít osprchovat."
,,Děkuju ti moc. Do půl hodiny měl Minato hotovou rýži i zeleninu, kterou servíroval na stůl a oběma nabral.
,,To skvěle voní, netušil jsem že jsi takovej kuchař, já jím většinou jenom instantní rámen." Minato se jen pousmál a popřál mu dobrou chuť. Naruto mu to oplatil a začali jíst.

Jako první byl s jídlem hotovej samozřejmě Naruto. Odložil úhledně hůlky a počkal na Minata. Když byli oba po jídle, Naruto navrhl, že umyje nádobí za to, že mu Minato dovolil u něj být a připravil večeři.
,,Běž se vysprchovat a já zatím všechno umyju, utřu a uklidím."
,,Tak dobře,"neprotestoval ani Minato. Vlezl do sprchy a zavřel za sebou dveře. Pak už Naruto slyšel jenom jak teče voda. Vzal nádobí a umyl ho. Čistou utěrkou, která byla po ruce vše utřel a nakonec naskládal nádobí do správných poliček kam patří, i když to musel hledat. Měl to naplánovaný přesně. Akorát když velezl Minato s ručníkem kolem pasu z koupelny tak zavřel poslední skříňku.
,,Můžeš jít teď ty Naruto, já ti zatím nachystám postel na spaní a nějaký pyžamo." Minato šel do obýváku vytáhl od tam ručník a podal ho Narutovi.
,,Máš tam mýdlo i šampon tak si je pujč jestli chseš, ale pozor omylem jsem pošplíchal zem tak neuklouzni."
,,Děkuju, "odpověděl mu a vplul do koupelny.

Vyslíkl se a pustil na sebe proud vody. Důkladně se umyl a vyšampónoval. Zastavil vodu a chtěl se natáhnout pro ručník. Jenomže na ten nedošáhl tak musel vyjít ze sprch ven mokrej. Zapomněl na to, že je podlaha mokrá a slítnul. Při tom šíleně zařval a pak sebou pleskl. Celej on, pomyslel si.

Hned potom doletěl do koupelny s kunaiem v ruce Minato. Když viděl na zemi nahýho Naruto tak se mu nejdřív divil, ale pak se mu začal smát až mu vyhrkli slzy.
,,Hej Minato, nech toho a pomoz mi."
,,Jo, jo už jdu," odpovídal mu ještě se lehce dusící Minato. Podal Narutovi ruku, ten mu ji chytil a Minato zatáhl k sobě navrch. Velká síla ho vymrštila na nohy, přičemž dokázal pomokřit Minata, tím, že na něj skočil. Byli na sebe nalepení jen chvilku. Naruto od něj hned odskočil, ale i tak byl Minato mokrej.
,,Promiň"omlouval se mu Naruto a začal ho utírat ručníkem. Tohle Minato opravdu nečekal a začal rudnouv obličeji. Ještě nikdy ho nikdo netíral. Pak si uvědomil co dělá: ,,Naruto, to je dobrý, už mě nemusíš utírat, krom toho, teď se nemáš utřít jak ty. Počkej donesu ti ručník." Řekl a šel do obýváku.
,,Na," hodil Narutovi ručník. Naruto se celej osušil. Minato se na něj díval jak se suší a když se dosušil, vzal ho do náruče.
,,Hej co to děláš Minato? Dej mě zase dolů."
,,To nemůžu nebudu se znovu převlíkat a tebe tahat ze země, tak tě raději přenesu," a šel s Narutem přes koupelnu, kuchyň až do obýváku a tam ho postavil na zem. Naruto byl samozřejmě červenej až za ušíma a Minato se tomu děsně culil.
,,Ustlal jsem ti postel a tady máš to pyžamo," ukázal na poskládaný oblečení.
,,Nevěděl jsem co si všechno bereš na spaní, máš to tu vyskládáno vše."
,,Dík, mě budou stačit trenky." Odpověděl mu Naruto. Naruto vzal trenky a začal se oblíkat. Minato mezitím sklidil zbytek oblečení, ale nedalo mu a při sklízení se musel na Naruta podívat, jak se obléká. Pak se otočil, aby to Naruto nepoznal a šel z pokoje.
,,Dobře se vyspi Naruto,"a zavřel za sebou dveře. Naruto slyšel ještě jak jde Minato přes kuchyň a pak zavírá i ty druhý dveře. Šel si lehnout a při usínání se usmíval nad tím jak ten den skončil.


V noci musel na záchod a když se vracel tak za sebou zapomněl zavřít dveře, takže když se ráno probudil, tak první koho viděl, byl Minato, jak se na něj směje a při tom jí snídani.
,,Dobré ráno Naruto"
,,.Dobrý Minato,"odpovídal s ještě rozespalým hlasem.
,,Minato nevadilo by ti kdybych šel do koupelny?"
,,Ne nevadilo, krom toho já už tam byl tak ti zavazet nebudu, ale dávej pozor na podlahu,"začal se na něj šklebit Minato. Naruto se jen lehce usmál a šel do koupelny. Opláchnul si obličej, zuby si propláchnul vodou a vyšel z koupelny.
,,Na postel jsem ti připravil oblečení a několik peněz, aby sis mohl koupit podle svýho vkusu."
,,Dík Minato, ale mohl bych tě poprosit jeslti bys mě nazařadil mezi shinobi, abych si mohl vydělat peníze a dávat z nich něco na jídlo nám oběma?"
,,Jistě Naruto hned jak přijdu do kanceláře, tak se o to postarám."
,,Děkuju ti,"dokončil Naruto rozhovor a šel se převlíct do pokoje.zpět na první díl --> SEMHLE

vpřed na tří díl --> SEMHLE
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zzz zzz | 6. srpna 2010 v 11:12 | Reagovat

:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama