ninja triatlon-2

24. září 2008 v 22:29 | kopodon/manonan |  povídky Naruto yaoi

V části konohy, kde je klan Inuzuka, vidí Kankuro psi, všude psi. Raději nic nekomentuje a jde do domu, kde bydlí Kiba. Je to největší dům v okolí. Nejspíš musí být z hlavní rodiny, pomyslí si. Vnitřek domu vypadá napůl přepychově a na půl jako bouda pro psi. To Kankura zarazí a zastaví se na místě. Kiba se na něj otočí: ,,nezouvej se a pojď dál."

Kiba jde do svýho pokoje a Kankuro ho následuje. Když dojou dovnitř pokoje, Kankura ohromí jeho velikost. Z venku ten dům vypadá velký, ale ze vnitř je ještě vetší.

,,Pokud chceš, tak už můžeš začít s plánováním Kankuro, ale já se ještě potřebuju vykoupat. Vstával jsem v pět a s Akamarem jsme cvičili až do teď. Posaď se a buď tu jako doma. Tam je kohoutek s vodou a sklenice nebo hned za rohem je lednice a tam si vezmi něco na jídlo," ukázal na konec místnosti Kiba. Zavolal na Akamara a oba šli do vedlejší místnosti. Kankuro se posadil doprostřed místnosti ke stolu a začal si prohlížet mapu. Po chvilce uslyšel téct vodu a následně občasný smích střídající štěkání. Začal být z neustálího čekaní netrpělivej, protože tam Kiba byl už hodinu a zatím nechtěl vůbec vylézt. Musel si dojít pro vodu a vzít si něco malého k snědku.

Po dvou hodiných se Kiba objevil mezi dveřmi. Byl celej vysmátej a šel pomalým krokem ke Kankurovi. Kankuro od něj nemohl odtrhnout oči, jelikož měl Kiba na sobě jen trenky. Viděl, že od té doby co se viděli před čtyřmi roky naposled, Kiba vyrostl a zmužněl. Měl krásně klenutej hrudník vypracovanej každodenní dřinou. I on trénoval poslední dobou hodně, ale šlo poznat, že Kiba je na tom líp jak on, než před čtyřma rokama. Chvilku obdivoval jak má nádhernou postavu a když si uvědomil, že se na něj dívá příliš dlouho, odvrátil oči zpět k papírům, aby si o něm Kiba nemyslel to nejhorší hned první den. Krom toho potřeboval ten týden někde spát.

Kiba došel až ke stolu, kde seděl Kankuro a posadil se těsně vedle něj, aby viděl na mapu.

,,Tak na co jsi přišel?" zeptal se ho, když dosedl.

,,Přidělal jsem tam i druhou polovinu, kudy to povede přes sunu. Místo, kde budou červený praporky jsem označil tečkama," ukázal na mapu Kankuro. Kiba se nahl blíž k mapě, aby viděl všechno co Kankuro označil a zároveň se jemně ramenem otřel o Kankurův hrudník. Ten se slastně nadechl, když ucítil dotek holé kůže.

,,Jsi v pořádku?" ptal se ho Kiba.

,,J, jo jsem neboj se," bylo jediný co ho v tu chvíli napadlo a smál se nuceným smíchem jako blázen. Kiba se na něj podivně podíval, ale nijak to nekomentoval. Znovu se zadíval na tečky, které udělal Kankuro.

Až po chvíli mu došlo, že Kankuro musí být ze suny asi utahanej.

,,Kankuro jestli se chceš jít vykoupat, klidně můžeš. Je to tam ta místnost," ukázal prstem odkud před chvílí vyšel.

,,Jsou tam ručníky poskládaný pod umyvadlem. Jeden si vytáhni a nech si ho celou dobu na místě, který tam najdeš."

,, Díky, já půjdu hned."Zavřel za sebou dveře a pustil si vodu do vany. Vyslíkl se, vlezl do ní a vodu opět zastavil. Příjemně si velebil, když uslyšel zaklepání a pak se dveře opodevřeli.

,,Promiň, že tě ruším, ale zapomněl jsem ti říct, jestli se chceš převlíct do čistýho, tak mám věci v té poslední skříni, vyber si co ti padne." Řekl Kiba pootevřenýmy dveřmi, aby zachoval Kankrovo soukromí.

,,Už tě nebudu rušit,"a začal zavírat dveře. Ale nečekal, že dovnitř vlítne Akamaru, který proletěl přes koupelnu tak rychle, že to nestihl ani jeden zaznamenat. Akamaru vyskočil a skočil přímo vedle Kankura do vany. Samozřejmě při tom ohodil celou koupelnu až ke stropu.

,,Hej Akamaru," rozběhl se za ním Kiba s úmyslem ho vytáhnout. Jenomže Akamaru jež miluje vodu nejvíc na světě se vzpíral a shodil Kibu do vany k nim. Místnost byla celá vytopená z jejich skákání do vody a pokusu vylézt.

,,Promiň Kankuro, že jsme ti překazili koupel," omlouval se mu se psím výrazem ve tváři Kiba. Jediný co v tu chvíli dokázal, bylo mu akorát kívnout, že přijímá omluvu a pak se šíleně rozesmál. Nejdřív to Kibovi přišlo divný, proč se Kankuro směje, ale když se rozhlídl po koupelně uvědomil si proč a přidal se k němu. Akamaru se pro změnu ve vaně, v které bylo sice dost místa i pro čtyři lidi, ale málo pro dva a psa začal točit kolem dokola a vylévat zbylou vodu.

Smáli se snad čtvrt hodiny než museli přestat kvůli tomu, že je bolelo břicho. Oba mladíci vylezli z vody a začali se sušit. Když byli suší, Akamaru vyskočil z vany mezi ně a usušil se po svým.

,,Akamaru já tě dneska asi přetrhnu," řval na něj Kiba. Akamaru se lekl, protože mu bylo jasný, že je končí sranda, vzal nohy na ramena a utekl do vedlejší místnosti. Jak Kankuro tak Kiba byli znovu celí slití a muselo se znova utírat. ,

,Já ti pomůžu, budeme to mítrychleji a aspoň dřív začneme s tou mapou."

Úklid jim zabral šíleně dlouho. Kdyžpoklidili byla už venku tma.

,,Dneska nemá cenu pracovat. Doděláme to zítra, pokud ti to teda nevadí."

,,Ne vůbec ne," usmál se na něj Kankuro.

,,Ty Kankuro, víš že bych tě ani nepoznal bez těch tvých čar na tváři?"

,, Ne? Vždyť vypadám stejně," usmíval se na Kibu.

,,Kankuro běž si sednout ke stolu a já nám zatím udělám něco k večeři, za to že jsi mi pomohl."

Kankuro nečekal ani deset minut a měl před sebou dva ramen.

,,Jak si to stihl tak rychle? Běžel jsem pro to do ichi-raku,"usmál se na něj Kiba.

,,Děkuju a dobrou chuť," popřál Kibovi s úsměvem na tváři Kankuro a pustil se do jídla. Kiba mu taky popřál a vrhl se na svůj díl. V půlce si uvědomil, že nedal nic Akamarovi, ale za dnešní koupelnovou estrádu mu chtěl dát až oni dva dojedí. Po večeři Kiba uklidil věci po ramen a dal najíst už hladově koukajícímu a v rohu choulícímu psovi.

,,Jsem už unavenej tak půjdu spát Kankuro. Jestli nechceš, nemusíš, ale měl bys být na zítra prospanej."

,, Taky už pujdu spát, ale kde si mám lehout? Já spávám opřenej o Akamara a teď v létě se nezakrývám, protože tu je děsný vedro. No a mluvil jsem ve vaně s Akamarem, že ten týden co tu budeš, můžeš být opřenej o něj taky, ale s tou dekou bude problém. Nevím kam je mámá na léto dává tak bych ti pučil dlouhej ručník, pokud to potřebuješ."

,, To je dobrý Kibo, mě stačí to co mám na sobě."

,, Opravdu? V noci tady býva o několik stupňů míň. Já to vydržím, protože s Akamarem spáváme venku ve větších mrazech."


,, Ne, to je dobrý Kibo já to opravdu vydržím," protestoval Kankuro. Kiba to vzdal a lehl si na Akamara, kterej už usl v rohu místnosti. Váhavým krokem došel ke Kibovi a lehl si blízko něj. Za chvilku už všichni tři spali.


V noci se Kankuro vzbudil a samozřejmě mu byla děsná zima. Začal sebou klepat a přemýšlet co má dělat.

,,Kruci, kdybych si nehrál na hrdinu a požádal bych o ten ručník, tak by mě teď nebyla zima. Třepu se tady jako ratlík, i když u nás na poušti sou změny tepla daleko větší," nadával potichu. Kiba sebou začal lehce mlýt. Doufám, že jsem ho neprobudil, pomyslel si Kankuro. Po chvilce Kiba přestal a Kankuro si oddechl. Kiba pootevřel oči a podíval se na Kankura.

,,Promiň, že jsem tě zbudil Kibo." Kiba nic neřekl, přitáhl si rukou Kankura k sobě a objal ho tak, aby se na něj Kankuro částečně lehl a nebyla mu zima. Pak Kiba zavřel oči a spal dál. Kankuro nemohl usnout, protože mu tahle pozice přišla na jednu stranu úžasná a na druhou příšerná, jelikož na sobě cítil jinou kůži a slyšel jak Kibovi pravidelně bije srdce. Usnul až za hodně dlouhou dobu.

Když se ráno probudil, Kiba byl už vzhůru a pozoroval ho.

,,Ty už si vzhůru?"

,, Jo, už dlouho, jsme s Akamarem ranní ptáčci. Nechtěl jsem tě budit, protože tys nejspíš v noci nezamhouřil oči, jak se na tebe dívám," Kankura to vyvedlo z míry, jak rychle to poznal a taky Kibovi muselo dojít proč.

,,Omlouvám se ti, že jsem tě v noci vzbudil," omlouval se Kankuro, kterej si začal sedat.


,,Už ses mi omluvil v noci," odpovídal mu Kiba, kterej se k němu přiblížil až moc blízko. Kankuro nechtěl udělat čeho by za chvíli litoval, proto se vzdálil, co nejdál mohl a šel se do koupelny obléct. Kiba se jen usmál a taky se začal oblékat.


Den jim ubíhal rychle při práci na mapě. Blížilo se odpoledne a oni si ještě nedali ani snídani.

,,Ty Kibo mohl bych si vzít něco k jídlu?"

,, Jo, vem si, říkal jsem, jako doma," Kankuro se zvedl a šel si vzít do ledničky něco k jídlu. ,,Nechceš taky něco donést ?"


,, Jo, kdybys byl tak hodnej, cokoliv co tam najdeš." Usmál se na něj Kiba. Kankuro rychle strčil hlavu do ledničky, aby dělal, že mu něco vybírá, ale musel skrýt výraz toho, že ho začíná divně bolet žaludek pokaždý, když se na něj Kiba usměje nebo se na něj dívá. Najedli se a dál pracovali na mapě.


Zabralo jim to dost dlouho, než si byli jistí, že už budou co nevidět hotový.

,,Už to konečně budeme mít a můžeme to odevzdat Narutovi,"oznamoval Kiba.

,,Ale měli bychom to už dneska zabalit, protože bude jedna hodina."

,, Asi máš pravdu," zívl Kankuro. Kiba se na něj opět usmál. Zabalili mapu a šli si lehnout na Akamara. Opět si lehli kousek od sebe, ale Kiba to nenechal jen tak a chytil Kankura jako včera v noci.

,,Kibo."

,,Dobrou Kankuro,"oznamoval mu Kiba už se zavřenýma očima. Naštěstí byla tma, takže nešlo vidět jak je Kankuro situace vyvedenej z míry na tolik, že zčervenal.V noci se Kankurovi zdály krásný sny. Hned totiž usnul a nebyla mu zima. Ráno se vzbudil a něco dřív než Kiba tak jej mohl pozoroval jak ještě spí. Potichu se posadil a sledoval ho. Když Kiba konečně po delší chvíli otevřel oči, nevypadal ani moc rozespale.

,,Ty už si vzhůru?"

,, Celou dobu co jsi byl ty vzhůru, jsem byl i já. Jen jsem čekal co budeš dělat."

,, Cože, ty víš, že jsem se na tebe?" Ani to nedořekl.

,,Jo vím to celou dobu a taky vím od Naruta, že jsi na kluky."

,,COŽE? A jak to zjistil Naruto? Moje sestra. Až ju uvidím, tak ju zabiju," nadával Kankuro.

,,Pššt nebo probudíš Akamara," řekl Kiba a dal svůj prst na jeho pusu. Přiblížil se ke Kankurovi blíž a objal ho kolem pasu. Přitiskl se k jeho krku a dal mu na něj polibek.

,,Co to děláš Kibo?"


,,Pššt." Utišil ho znovu Kiba a začal si s ním hrát. Jazykem Kankurovi sjížděl po šíji, až ke klíční kosti. Kankuro mu vzdychal do ucha, jak mu Kiba způsoboval rozkoš. Když dojel až ke klíční kosti, lehce se zakousl do kůže. Kankura ta záplava citů naplnila hlavu a začal padat na zem. Kiba ho pohotově chytil, ale pak si jej stejně položil na zem a lehl si ne něj. Začali se líbat. Nejprve něžné polibky, ale pak chtěl Kiba víc a začal se Kankurovi dobývat jazykem do pusy. Kankuro se sice ještě nikdy nelíbal, ale rychle se učil. Oba dva začínali cítit tlak mezi sebou ve spodních částech těla. Kankuro chtěl od Kibi víc, protože věděl, že je do něj zamilvanej až po uši anechtl si dál nic nalhávat. Převrátil Kibu na zem, lehl si na něj a začal prozkoumávat každou část jeho těla. Když byl u uší, kousl Kibu do ušního lalůčku a ten sebou zachvěl, jak jím zamrazilo. Kankuro zjistli, že nejcitlivější část Kibova těla, je břicho. Pomalu mu přes břicho jezdil jazykem, protože věděl, že Kiba má toto místo citlivý a svíjel se pod ním. Nenechal ho ale dlouho a stáhl mu trenky. Poté vyslíkl i svoje a sedl si na teď sedícího Kibu.


Oba těžce oddechovali a leželi vedle sebe.

,,To bylo úžasný," obdivoval Kankuro.

,,Ty si byl úžasnej," odpovídal mu Kiba skrz rty, kterého líbali. Kankuro se na něj jen usmál a daroval mu dlouhý polibek. Když se oba od sebe oddělili, šli se vykoupat a dodělat mapu. Po poledni byla mapa hotová a mohli ji tak zanést Narutovi. Vztoupili dovnitř, nicméně tam nikdo nebyl.

,,Co teď?" ptal se Kankuro Kibi

.,,Počkáme na něj dokud nedojde a zatím se nějak zabavíme," Mrkl na Kankura, přitáhl si ho a začal líbat. Když vešel Naruto do místnosti, Kiba zrovna začal sjíždět rukou Kankurovi pod tričko. Když Kankuro zaznamenal Naruta, odskočil od Kibi co nejdál mohl, ale ten mu to nedovolil, protože ho druhou rukou držel pevně kolem pasu.

,,Ahoj Naruto. Donesli jsme ti hotovou mapu." Oznamoval Kiba jako by se nechumelilo, protože Kankuro nebyl schopen slov.

,,Dík vám oběma o ty červený praporky se postarám," usmíval se na ně Naruto.

,,Máte až do začátku triatlonu volno, můžete si dělat co chcete,"oznamoval oběma.

,,Dík Naruto," Odpověděl Kiba a táhl Kankura z místnosti. Přes konohu oba běželi co nejrychleji mohli. Kiba držel Kankura za ruku a to neušlo několika pohledům. Když dorazili ke Kibovi do pokoje, Kiba se znovu přisál na Kankurovi rty. Kankuro se od něj odtrhl: ,,počkej co to děláš?"

,, No Naruto říkal, že si teď můžeme dělat co chceme, tak to dělám."

,, Ty jsi teda číslo," usmál se na něho Kankuro a začali se líbat.
Čtyři dny jim uběhli jako voda. Stáli před hlavní bránou a dívali se na soutěžící chuunini. Stáli bok po boku a drželi se lehce za ruky, tak aby je nikdo neviděl.

,,Mílí soutěžící pravidla soutěže vám byla zdělena včera. Přeji vám hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší." Oznámil publiku Naruto a hlavně soutěžícím. Pustil velkej plakát ,na kterým se ukázalo červený světlo, oranžový a když uviděli zelený, všichni vyběhli vpřed.

Jakmile už nebyl vidět ani jeden ze soutěžících, tak se začalo publikum rozcházet. Kiba a Kankuro byly mezi posledníma co zůstali. Kiba stiskl Kankura pevně za ruku a táhl ho do lesa.

,,Počkej co to děláš Kibo?"

,, Musíme si tuto chvíli co nejvíc užít, protože se dlouho neuvidíme," posmutněl při těch slovech.

,,Za těch pár dní co jsme se blíž seznámili Kankuro, jsem se do tebe zamiloval a chtěl bych ti být už vždycky na blízku."

,, Ty si hlupák Kibo," ten se na něj nechápavě podíval.

,,Přemýšlej nechtěl by jsi změnit trochu povolání? Máme přeci velice vlivné známe mezi kage ne, tak bychom se u nich mohli přimluvit jestli, bychom mohli společně jezdit po ostatních zemích a mír jež jsme před roky sepsali a utvrdili, tak propagovali i v ostatních zemích," Kiba se na Kankura podíval a objal ho.

,,Hlupáčku, copak si myslíš, že bych si nechal něco tak cenýho jako jsi ty jen tak a odjel daleko do suny? Miluju tě Kibo Inuzuko. Ty, já a Akamaru se staneme slavnými diplomaty. Teda pokud to chceš." Kiba ho ma namísto odpovědi začal líbat a u oči se zaleskly slzy.O dva dny později v suně.

,,Kazekage sama, přišel vám zakódovaný dopis od Hokage." Poslíček ho Gaarovi podal. Gaara jej rozluštil a přečetl si jej:
Náš plán a hlavní důvod stvoření triatlnu vyšel. Vše šlo víc než na 100%. Těším se až dojedu a všechno ti o tom řeknu. Posílám ti pusu a miluju tě Naruto.
Gaara se začal nad dopisem usmívat a pro jistotu, aby nemnohl nikdo nic zjistit, jej pak spálil.

KONEC
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 26. září 2008 v 18:07 | Reagovat

o.O Teda...Tak tenhle pár by mě ani náhodou nenapadl...Sice Kankura nemusím, ale takhle jsem se na něj nedívala tak shora xD Nechápu, jak dokážeš to yaoi tak popsat, abych pravdu řekla, já jsem yaoi nikdy příliš nepopisovala XDD Asi sis všiml...Těším se na tvé další povídky, čím nás ještě překvapíš!

Děkuju za mail :)

2 Katty Katty | 27. září 2008 v 10:26 | Reagovat

Fíha... To je teda super povídka. Jak už jsem říkala ty jsi expert na neobyčejný páry ale Kiba a Kankuro?? To je síla. Hele mám novou stránku tak se kdyžtak někdy zastav. Je sice ještě ne moc zaběhlá a teprve ji zaplňuji ale i tak budu ráda když tě tam uvidím : alter-ego.estranky.cz

3 Natali Natali | 27. září 2008 v 20:24 | Reagovat

Ty jsi fakt expert na neobičejný páry. :D

4 haru haru | Web | 29. září 2008 v 20:36 | Reagovat

to bolo úžasné :) upa super...pre mňa nie sú až takým neobvyklím párom...ale to je jedno, proste to bolo skvele...ten koniec ma dostal (aj keď som to vlastne čakala) xD

5 yaoi-ka yaoi-ka | E-mail | 30. září 2008 v 16:55 | Reagovat

mno co dodat uzasne!!! mas napisane aj pokracko??? hodilo by sa

6 Mono Mono | Web | 21. prosince 2008 v 20:09 | Reagovat

Máš super povídky, jen by to chtělo trochu zlepšit pravopisnou stránku, hlavně to s těma uvozovkama.

7 Aoirono no tatsu Aoirono no tatsu | 18. května 2009 v 19:46 | Reagovat

ten konec, z toho podpisu jsem nemohla...tyhlety dva páry by mě ve snu nenapadly...xD

8 Parrody Parrody | 14. května 2011 v 19:13 | Reagovat

Boží povídka :D Plán triatlonu vyšel :DD Gaara a Naruto jsou teda mazaní :D Moc pěkné paleček nahoru ;)

9 Isilmee Isilmee | 9. června 2011 v 9:53 | Reagovat

Um... nečte se to špatně, ale co takhle zapracovat i na češtině, což... strašně to totiž kazí dojem.

10 Juuri Juuri | 17. prosince 2011 v 19:57 | Reagovat

No tywole :D Krutý :D A hlavně dopis pro Gaaru xDDD Sem nečekala xD!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama