Voayer

24. prosince 2008 v 11:23 | Kopodon |  povídky Naruto yaoi

,,No tak, Sasuke, pojď si hrát."Řekl laškovným hlasem.

,,Neotravuj Naruto. Musím ještě dopsat výkaz všech nových členů ANBU a napsat pár posudků, protože by to mělo být do zítra hotový."

,,Ty s tím naděláš. Jsou to obyčejný papíry, krom toho, Hokage ti hlavu za to neutrhne, uvidíš." Mrkl na něj.

,,To sice ne, ale víš jaká je Sakura. Souhlasila, že ti bude dělat asistentku a je horší než byla Shizune." Podíval se na něj s přísným výrazem v očích.

,,Ach jo Sasuke, ty jsi strašnej mrzout, víš to vůbec?"

,,Neprovokuj mě Naruto nebo se naštvu a půjdu to dodělat jinam."


,,Tak fajn." Nasupil se blonďák a odešel z místnosti. Ale v hlavě se mu rodil plán jak dostat toho černovlasého krasavce k sobě co nejblíž pro dnešní noc a šíleně se při tom usmíval.


,,Je nějak dlouho klid."Pomyslel si Sasuke po hodině.

,,Tak snadno se on nevzdává." Zamračil se a zvedl se od stolu s papíry. Šel co nejtiššími kroky, aby nedal najevo, že dělá cokoli jiného než to nudné papírování. Přiblížil se těsně ke dveřím, aby slyšel co se děje za něma. Bylo to podivný, nic neslyšel vůbec nic. Pomalu otevřel dveře. Ty zaskřípali a on tiše zaklel.


,,Krucinál, Naruto říkal, že bych je měl promazat. No co teď je to už jedno." Nechal jen tak malý prostor otevřených dveří aby vyděl co se tam děje. Když zahlédl dotyčného pachatele úplně zkoprněl.Naruto ležel na jejich posteli. Měl zaplou jejich lampičku, ale našroubovaný červený světlo, který na jeho tělo házelo překrásný odstín. Byl úplně nahý a ležel na saténové dece světle modré barvy. Kousal se do rtu, aby byl nejspíš ticho a přitom se ukájel. Jednou rukou si přejížděl přes jeho vypracovaná prsa a občas i přes břicho, kde se mu přerývavě objevovalo a mizelo znamení lišky. Druhou rukou si hladil vnitřní část stehen z jedné strany přes svůj úd k druhému stehnu a zpět. Nikdy vlastně neviděl Naruta se ukájet samotnýho, vždycky to bylo jenom přes jejich styk a to většinou ve tmě a velice málokdy to bylo při nějakém světle.Čím víc ho pozoroval, tím víc se mu nechtělo hnout z místa a dodělat práci jež původně zamýšlel. Viděl jak Naruto v sobě drží své vyvrcholení, aby si ještě užil to co dělá. Sasukeho to nenechávalo taky moc dlouho klidný a netrvalo ani moc dlouho a měl ve spodních částech svého šatstva dosti těsno. Svoji pravou rukou přejížděl přes svý našpanovoné rifle, které považoval za domácí oblečení. Uvědomoval si, že zrychleně dýchá a nemůže se uklidnit. Nevydržel to a rozepl si vrchní knoflík kalhot i se zipem. Zajel rukou pod trenky a začal si jej třít. Ucítíl příval rozkošej, jak se ukájel a zároveň sledoval Naruta.Takže se dívá, asi bych měl přidat. Pomyslel si blonďák, když slyšel jak zaskřípěly dveře a mírně se pootevřeli. Dělal, jako že si toho nevšiml, ale opak byl pravdou. Takže Sasuke, ty sis se mnou nechtěl hrát a za to zasloužíš trest. Myslel si a vnitřně se usmíval, protože věděl co to právě s černovlasím mladíkem dělá. Naslinil si dva prsty své ruky a třel v nich svoji bradavku. Naschvál zasténal, aby Sasuke věděl, jak se mu to líbí. Uslyšel jak do stěny něco lehce narazilo. To jej potěšilo, protože moc dobře věděl, kdo to byl. Do druhé ruky si vzal svoji chloubu a začal přejíždět přes celou svoji délku. Aby to nebylo málo tak se do toho začal lehce vrtět, protože ať chtěl či ne opravdu mu to dělalo dobře.


,,Doprkýnka, Naruto proč mi to děláš." Mluvil tiše,a by ho nezaslechl ten z vedlejšího pokoje.


,,Doufám, že mě neslyšel jak jsem kopl do zdi." Pomyslel si a měl už značnou skvrnu na svých díky bohu bílích trenkách. Přidal ke své pravé ruce i levou a zajel s ní pod trenky ke svým oholeným koulím. Oboje pravidelně masíroval a do mozku mu vysílali pravidelné vzrušivě náboje jeho extáze.Takže se ti ještě nechce vylézt? No dobře, tak po tomhle určitě vylezeš a pokud ne, tak uvidíš.Vykul další plán. Naslinil si ukazováček a prostředníček a přejížděl kolem svého břicha, kde měl své mírné blonďaté chloupky. U druhé ruky si naslinil tři prsty a pomalu směřoval přes svůj pyj. Skončil s prsty na místě, kde věděl, že Sasuke rád dělá hříšnosti. Vnikl do sebe dvěma prsty najednou. Prohnul se v zádech ,protože to v něm vyvolalo bolest i rozkoš najednou. Pomalými pohyby je vysunoval a zase zasunoval opět do sebe. Když věděl, že už může, tak přidal i svůj třetí prst a docela nahlas zasténal.


,,Naruto mám takovej dojem,že o mě víš a chceš mě vylákat k sobě." Usmál se.


,,Ale já to vydržím, mě nepřevezeš, ať už budeš chtít nebo ne." Potichu si vyslíkl kalhoty i s trenkama a přidal na rychlosti ruky, která držela jeho úd.Hej Sasuke, co ti je?T o už tě ani nevzrušuju nebo co?Tak já na tebe prdím ty jeden Uchiho. Naštvaně rozmýšlel a nakonec zhodnotil situaci, která pro černovlasého mladíka nebyla asi v budoucnu moc příznivá. Pravou ruku třel svůj pyj dlouhými a docela rychlými pohyby. Svou levou rukou taky zrychloval svoje pohyby sem a tam. Cítil, že už to dlouho nevydrží a brzy vyvrcholí. Začal napřed potichu, ale každou vteřinou víc a víc sténat. Nedokázal to už vydržet. Vyvrcholil, prohnul se a nechal na sebe dopadat bílou tekutinu.,,Naruto ty jsi asi ďábel." Šeptal Sasuke a usmíval se, když se díval jak v ruce lehce roztírá svoji lepkavou tekutinu a rozhlížel se kam by se mohl jít utřít.


Naruto se zvedl a odkráčel do koupelny. Pustil si vodu. Pomalu si lehal do rozehřáté vody. Cítil jak ho zalévá tělo až na konečcích jeho prstů. Horkost jej obklopila. Pomalu ho to hřejivé teplo uspávalo. Zavíral oči, dokud je nezavřel a neusnul.Sasuke se šel podívat co tam tak dlouho dělá.Vyděl jak Naruto pravidelně oddechuje.


,,Ty muj blonďatej bonbonku, já tě prostě miluju." Konstatoval, když ho viděl jak spokojeně leží ve vodě. Vyslíkl si zbytek oblečení a došel k vaně.Pomalu do ní vkráčel jednu nohu po druhé, aby ho neprobudil. Lehce ho odsunul doprostřed vany. On si lehl ke stěně vany a pak. Naruta přitiskl na sebe. Byl to nádherný pocit. Obejmul ho oběma rukama, aby mu nesjel pod vodu při čemž měl jednu na jeho srdci, tak slyšel jak mu pravidelně bije. Chtěl ho políbit, ale věděl, že by ho zaručeně probudil.


Spal asi dvě hodiny. Voda už byla docela studená, když se Naruto probouzel. Pomalu otevřel oči když, zjistil že se zezadu k němu tiskne podřimující osoba.

,,Takže ty si ke mně nakonec přišel Sauke? Tak to zaslouží odměnu." Usmál se a pánví začal dělat krouživé pohyby kolem jeho intimních partií. Chvilku to sním nic nedělalo. Za chvilku Naruto ucítil jak se Sasukeho úd zvětšuje .Ještě chvíli dělal pánví a nakonec přestal,protože Sasukeho pyj ho už dost tlačil až na zádech.

,,No tak ty šmíráku, probuď se vím že nespíš." Neotevřel oči a usmál se.

,,Já chtěl jenom vědět, kam až zajdeš." Konečně se na něj podíval s úsměvem od ucha k uchu.

,,Tobě se nelíbilo to, co jsi viděl v pokoji?"

,,Líbilo a moc."

,,Tak jak to, že si za mnou nepřišel?"


,,Nechtěl jsem zkazit překrásnou scenérii. Nikdy jsem tě pořádně neviděl pod světlem nahýho až do dneška. Bylo to nádherný a moc se mi to líbilo."


Naruto se laškovně usmál.

,,A chtěl bys to někdy zopakovat?"

,,Nemusíš se ani ptát." Dopověděl mu Sasuke a zajel Narutovi rukou do klína, kde mu třel jeho chloubu. Naruto se k němu ze zadu přitiskl, aby měli ještě míň místa a začali se oddávat radovánkám.

,,Musíme si pustit ještě vřelou vodu, abychom tu neumrzli."

,,Naruto, ty máš takovej dojem, že tu budem nečině sedět?" Tázal se ho Sasuke.

,,To ne, ale aby nám bylo teplo." Pak už jen pustili vodu a z vany vylezli až za několik hodin na snídani.
KONEC 

35 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mono Mono | Web | 24. prosince 2008 v 13:31 | Reagovat

Krásný. Jen tak dál.

2 Deny Deny | Web | 26. prosince 2008 v 23:31 | Reagovat

úža...píšeš fakt dobře xD

3 Tamara Tamara | Web | 11. ledna 2009 v 22:02 | Reagovat

tak tohle bylo opravdu neco! :DDD

4 Mephisto Mephisto | 15. ledna 2009 v 18:51 | Reagovat

fakt good

5 Glorilian Glorilian | Web | 2. března 2009 v 17:56 | Reagovat

Hh - jojoj pěkné xD.

6 ********** ********** | 13. dubna 2009 v 17:00 | Reagovat

nej co sem cetla nadherny!!!!!!!!!!!lovuju tuhle povidku
!!!!!!!!!!!!!

7 kiimi kiimi | E-mail | 26. června 2009 v 20:39 | Reagovat

uža skvělí nemám slov

8 neznámý neznámý | 11. července 2009 v 10:56 | Reagovat

good best pribeh aj mi u toho stoupl XD

9 Kee-chan Kee-chan | Web | 22. srpna 2009 v 19:19 | Reagovat

Oh ... goody ^^ Myslím, že změním své pořádí nej yaoi povídek... a tahle bude na prvním místě...

10 Rukia-chan Rukia-chan | 22. července 2011 v 19:01 | Reagovat

Bomba jen tak Dál :) skvěly povídky

11 Caroll - Furïku Caroll - Furïku | E-mail | Web | 4. února 2012 v 14:07 | Reagovat

Kawai :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama