Flaška

10. ledna 2009 v 20:17 | Kopodon |  povídky Naruto yaoi
Naruto prochází Konohou. Nemá cíl, jen se loudá směrem k cvičišti. Míjí několik řad domů, když před sebou zahlédne známou siluetu postavy. Zaměří svůj pohled na ni a zrychlí v tempu chůze. Tiše se k němu blíží, aby dotyčnou osobu mohl překvapit.,.Čau Shikamaru!" Zařve mu až téměř u ucha. Dotyčný se natolik lekne, protože nevěděl se k němu blíží, vyskočí půl metru do vzduch a poté spadne na prašnou zem.

,,Ty seš ale debil,Naruto." Začne mu nadávat dotyčný mladík. Jenže ten tomu nevěnuje vůbec pozornost a se drží za břicho díky ohromnému přívalu radosti jež způsobil. Lidi co šli okolo se po něm dívali, jelikož se smál už úctihodnou chvíli a společník jež vedle něho nyní stál mu přestal už dávno nadávat a nyní jej pozoroval.

,,Už by ses měl konečně sklidnit, jinak si o tobě budu myslet, že si větší pako než doteď" Tahle slova začala mladíka uklidňovat do normálního stavu. Konečně se přestal smát, otřel si slzy a omlouval se: .,,Shikamaru, sorry já jsem myslel, že mě uslyšíš." Měl znova úsměv od ucha k uchu.

,,Jo, chápu, už to neudělám."Díval se mu do očí ,když se mu omlouval.Teda ospoň ne hned. Myslel si v duchu.

,,Jdeš večer na tu akci co pořádá Ino?"

,, Pokud myslíš, tu Ino, která je se mnou v týmu, tak určitě. Nechti ani přemýšlel nad tím, co by mi udělal, kdybych se tam neukázal." Krotil hlavou mladík při představě, co by mu mohla dívka provést, mu přejel mráz po zádech.

,,A co ty, půjdeš tam nebo budeš sedět doma jako každou sobotu?"

,,Jo dneska tam jdu. A docela se na to i těším." Pousmál se v duchu, protože si koupil nový oblečení a chtěl tak ulovit víc než jeden polibek od nějaké holky.

,,Tak se zatím měj a uvidíme se tam, já mám ještě něco na vyřizování ohledně našeho domu." Křičel na něj z dálky Shikamaru, protože se mladík zasnil na místě a druhý měl jinou cestu než on.


,,Měj se!" Zavolal na něj a zamával mu na rozloučenou. Poté se vydal svým plánovaným směrem a nikoho už nepotkal.


,,Co bych měl asi dneska trénovat?" Uvažoval nahlas, když se rozhlížel po obrovské parcele cvičiště.

,,Co třeba výdrž?" Zeptal se ho kdosi, kdo se mu zrovna objevil za zády. Naruto se prudce otočil aby si dotyčnýho mohl prohlídnout.

,,Sasuke?"Vylítla jako první odpověť, když spatřil svého týmovýho parťáka a stejně starýho vrstevníka.

,,Tak co, budeš cvičit tu výdrž nebo ne?" Tázal se ho s lehce zdvyvežým obočím a v tónu nekonkrétním hlase. Místo odpovědi jen kývl na souhlas a aniž by nechal Sasukeho se připravit, tak vyrazil proti němu. S kunaiem v ruce.Ten to odrazil bez nemenšího zaváhání a odskočil od něj pár metrů.Po pár hodinách byli už oba zpocení a docela udýchaní.

,,Tak co Sasuke, tohle si nečekal že?" Ptal se ho blonďatý mladík, který nepravidelně oddechoval, aby mohl nabrat vzduch do plic.

,,Zlepšil jsi se." Odpovídal mu druhý kluk, který se pokoušel o to aby to vyznělo normálním hlasem. Bohužel se to moc nepovedlo, protože známky nevelké energie co v něm zůstávala, bylo znát.V yrazil proti němu a jednou ranou jej odzbrojil. Jenže díky tomu, že byl unavený, nevychytal velikost vložené energie, kterou vynaložil na odzbrojení Naruta, povalil ho na zem.

,,Fajn, přiznávám se, jsi lepší než já, ale jenom prozatím."Vzdával se blonďák s udýchaným hlasem, ležící na zemi.Oba dva jen polehávali, dívali se na oblohu a sbírali síly.

,,Jdeš večer na tu Ininu zábavu?" Sasuke se na něho otočil a prohlížel si ho s nedůvěrou, protože Naruto musel vědět, že chodí na každou akci pořádanou v Konoze.

,,Tak co, jo nebo ne?"

,,Jo, proč se ptáš?"

,,Ále,jenom tak." Dodal nesmyslnou odpověď.

,,Nechceš těmi otázkami naznačit, že tam jdeš taky, co?"Docvaklo rychle Sasukemu.

,,Jo dneska tam budu,"usmál se.

,,Fakt a to jako vylezeš z toho tvýho brlohu někam?" Začal si ho v úžasu dopírat.

,,Copak, bojíš se, že bych ti mohl přebrat jednu z tvých konkubín v harému?"

,,Budu jenom rád." Usmál se nad absurditou toho co řekl. Potom se zvedl a měl se k odchodu.

,,Ty už nechceš trénovat?"

,,Chtěl bych, ale už zbývají jenom tři hodiny do začátku akce a já se chci připravit. Krom toho, ty bys měl taky, abys tam zapůsobil." Oznamoval mu, když si Naruta prohlížel.


,,O to se nemusíš vůbec bát." Vyhrkl na něj blonďák, poté rychle vyskočil na nohy a utíkal ke svýmu bytu, přičemž nechal černovlasého chlapce stát zkoprněle na cvičišti.


Zabouchl za sebou dveře, vyrazil do ložnice a vytrhl ze skříně svoje nový oblečení. Očima si ho znovu celé prohlédl, jako už nesčetněkrát a odešel s ním do koupelny. Pověsil ho za kliku u dveří a vyslíkl si svoje nynější oblečení, který hodil do koše na prádlo. Vlezl si pod sprchu a pustil si co nejteplejší vodu,j ehož tělo sneslo. Byl to úžasný pocit. Jeho svaly povolily a nebyly tolik namožené z tréninku, jež před malou chvílí absolvoval. Kapky vody dopadali na Narutovy vlasy, z nichž ztékaly po jeho těle k nohám až na zem,odkud tekla pryč. Vzal do ruky tubu se šamponem a vymáčkl si značnou část do ruky. Zavřel ji, odložil a v rukách ji protřel. Celou si ji nandal na vlasy a pořádně si je vydrhl. Pěna mu ztékala po větší kouscích po kůži na zem, kde se u odpadní roury shromažďovala ve větší armádu bublin. Když si byl dostatečně jistý, že jeho hlava dostala náležitou péči, smyl všechnu pěnu velkým přívalem vody. Automaticky si vzal do ruky druhou lahvičku. Vyprskl na houbičku značnou část jejího obsahu a houbu protřel. Umyl si s ní každou část těla velice důkladně, aby se připravil na následující večírek. Pořádně pustil kohoutek sprchy a nechal na sebe dopadat její velký proud. Pak vypnul uzávěr, natáhl se pro ručník a ještě ve sprše se osušil. Ručník ovázal kolem pasu a přesunul se k zrcadlu, jež bylo zamlženo horkou párou. Rukou otřel vzniklou mlhu a zahleděl se do svého portrétu. Musel uznal, že vypadal rozkošně, jen v županu a zrovna umytý. Vzal na sebe čistý prádlo a oblíkl si svoje nový a už připravený oblečení na večírek a znova se přesunul k zrcadlu. Otevřel jeho levou část a vyndal hřeben s tubou gelu číslo šest.


,,Snad aspoň tohle bude držet." Dodal když se díval na nejvyšší možný číslo, který v obchodě sehnal. Docela slušnou vrstvu nanesl na hlavu a začal si ji modelovat podle vzoru, jež si našel včera v časopisu.Slušnou tři čtvrtě hodiny mu trvalo než docílil požadovaných výsledků. Nakonec se to podařilo. Oddechl si a šel se podívat do ložnice, kde měl svoje největší zrcadlo, aby se tak mohl zhodnotit. Došel k němu a nemohl uvěřit jak vypadá. Sám se totiž nemohl poznat, jak mu to sluší.


Měl černý kalhoty, který rýsovaly jeho prý hezkej zadek jak jednou omylem zaslechl, když se holky bavily. Dlouhej, světlej pásek s velkým nápisem, kterýmu Naruto moc nerozuměl, vprostřed kalhot. Tmavý tričko a na něm světlou mikinu s kapucí a potiskem křídel uprostřed se srdcem v bíle barvě ozdobený několika štrasy. Vlasy měl uhlazený po bocích rovně, aby mu přikrývali uši.Ve předu je měl vyzdvyžený do kohouta po celým vršku hlavy, až skoro k temeni. Jenom pár nechal schválně spadat na čelo. Celej se znova prohlídl, otočil dokola, aby se na svoji změnu podíval a vyrazil k vchodovým dveřím, kde zastavil vzal si bílej náramek na krk i na ruku, obul si černobílí boty a vyrazil.Šel rychlým tempem, protože novej, společnej byt Iny a Sakury byl skoro přes celou Konohu. Před dům dorazil akorát včas. Vidělz dálky jak dovnitř vcházejí Kiba a Ten Ten. Musel se rozběhnout, protože věděl, že jde jako poslední. Zmáčkl zvonek, ale nebyl si jistý, že ho v tom množství zvuků uvnitř někdo uslyší. Raději i klepal, aby si byl jistej, že jeho dnešní snažení v koupelně nevyšlo vniveč.Konečně se po pěti minutách otevřeli dveře. Stála v nich Sakura a nemohla uvěřit tomu co vidí.

,,Ahoj,můžu dál?" Pozdravil ji, ale nedočkal se žádné odpovědi.

,,Sakuro,můžu dál?"Musel zopakovat svoji předešlou otázku. Ta jen na sucho polkla a ustoupila mu z cesty, aby mohl projít. Když kolem ní procházel, nasála jeho jemně vonící parfém a sledovala jeho kroky dovnitř. Nikdo si ho nevšímal,proto se přidal k nejbližší skupince, kterou tvořil Neji, Kiba a Hinata. O něčem se usilovně dohadovali dokud je nepřerušil Naruto.

,,Ahoj všici." Pozdravil je s úsměvem na tváři.

,,Naruto-kun ahoj, jak," Chtěla něco doříct Hinata, ale když ho uviděla, úplně zkoprněla. Ostatní se podívali tím směrem co hleděla Hin a s lehce pootevřenou pusou pozdravili blonďáka.

,,Tvůj novej styl vypadá dobře." Pochválil ho Kiba. Neji mu to odkýval, jediná Hinata byla tak vedle, že se potřebovala vypařit na dámský záchody. Začal se o něčem debatovat, když uviděl toho koho potřeboval, Sasukeho. Omluvil se klukům a vydal se za ním. Byl samozřejmě v obležení asi pěti holek s nimiž se zrovna bavil. Naruto k nim došel a všechny je pozdravil. Sasukeho se chytil kolem krku a začal si s nimi povídat jako, kdyby se znali už nějakou dobu a ne asi pět vteřin. Dvě z nich nemohly z Naruta z pustit oči a ten si toho všiml. Naklonil se k černovlasému mladíkovi.


,,Vidíš, já ti říkal, že ti přeberu nějaký holky z tvýho harému." Šeptl mu do ucha a hned potom od nich odešel a jen jim lehce mávl rukou. Zbytek večera se tančilo, pilo a všichni do jednoho se dobře bavili.Čím pozdější hodina byla tím víc ubývalo lidí ztřízlivých. Opilci pomalu odcházeli až kolem druhé ráno tam zbylo jen dvanáct lidí. Rytmus hudby se zpomalil a Sakura vytáhla odněkud flašku. Všichni věděli co mají dělat. Sakura rozhodla, že prvních šest lidí co bude jenom ve spodním prádle vypadává, protože je jich moc. Posedali si do kruhu a Sakura vložila doprostřed velkou prázdnou lahev od honě drahýho pití a roztočila. Flaška držela celou dobu vprostřed a když začala ztácet rychlost, začínalo to lidi pomalu děsit. Ukazovala na Sasukeho,vedle něj sedící Hinatu, Kibu, Ten Ten, Shinamara, Sakuru, Nejiho, Inu, Naruta, Jedno holku z akademi co byla ještě geninem, která se jmenovala Ajumi, Rock Lee a tichá, hezká blondýnka, která Naruta pozorovala, protože se jí líbil. Zastavilo se to u Sasukeho. Ani nemrkl a měl ze sebe svoje tmavý triko, který zahalovalo jeho úžasně vyrýsovanou postavu.


Po hodině už zbyli jenom Sakura, Ino, Hinata, Kiba, Naruto a Sasuke. Všichni ostatní už odešli domů, protože bylo zbytečný tam zůstávat.

,,Teď už rozhodujeme o tom co se bude dít dál." Ušklíbla se Sakura


.,,Dotyčnej rozhodne co se má dělat a pak dvakrát zatočí, aby věděl kdo s kým.A pak motá ten druhej na kterýho flaška ukázala. Ten první bude mít hold smůlu." Znova se usmála a v hlavě se jí rodil ďábelskej plán.,,Dotyční se spolu budou muset líbat, ale ne normálně ale s jazykem." Dodala a roztočila láhev. Jako první ukázala na Hinatu, která okamžitě zrudla. Na druhou osobu ukázala Inu. Ina neměla problém udělat cokoliv. Zvedla se a šla k Hin, ta se od ní, pomalu odsouvala,ale měla to marný. Ina ji chytla za hlavu a přitáhla k sobě. Začala ji líbat a do pusy jí vloudila svůj jazyk. Pak se posadila na svoje místo jakoby nic a roztočila láhev. První ukázala na Naruta a pak opět na Hinatu. Naruto sice nečekal, že přijde tak brzy na řadu, ale nechtěl se před ostatníma ztrapnit, že se bojí tak přistoupil k Hin. Ta byla červenější víc než prvně, ale na rozdíl od předešlího líbání teď necouvala. Naruto přiložil její rty na svoje a začal se s ní kousat, neohrabaně jí vložil jazyk do pusy a chvíli se v její puse pohyboval. Odtáhl se od ní a sedl si na svoje místo. Pak už se prostřídali asi všechny normální možnosti jako Sasu-Saku, Ino-Sasu, Saku-Naru, Ino-Naru, Kiba-Saku, Hin-Sasu a ostatní. Až když se zastavila flaška u Naruta a pak u Sasukeho, tak všichni chtěli vidět, jestli se to stane nebo ne. Sasuke bez toho, aniž by dal vědět co si myslí přistoupil k Narutovi. Přitáhl si ho k sobě a chtěl ho políbit. Ten ucukl, protože nechtěl. Musel ho chytit oběma rukama za hlavu a přitiskl svoje rty k jeho. Dlouho se nic nedělo, ale nakonec se začal dobývat jazykem do Narutových úst. Pro toho to bylo něco jinýho, úžásnýho, protože líbal nejlíp ze všech. Nehal se od něj líbat a cítil, že se díky Sasukeho vášnivým polibkům vznáší. Nevědomky tak zavřel oči a oddával se tomu úžasnýmu, co prožívali. Najednou to skončilo. Když Naruto otevřel oči. Sasuke už seděl na svým místě s pohledem naznačující obrovský nic, jako vždy. Sakuru to sice bavilo, ale díky tomu, že měla v sobě víc než větší množství alkoholu dostala další nápad.


,,Kdo nechce tak se nemusí účastnit a může jít už domů, protože je docela dost hodin, ale ti kdo zůstanou budou dělat trochu drsnější věci," Naznačila Sakura, přičemž se jí zablesklo v očích.

,,Jak to myslíš."Nechápavě se ptal Kiba a jako ostatní na ní udiveně hleděl.


,,No, když se flaška na někoho ukáže, tak ten dotyčnej řekne, co by asi udělal s osobu, kdyby byli sami, pak zatočí a na koho to padne tak na tom to provede," všichni na ni hleděli jako na chlípnou a uchýlnou deviantku. Většina se zvedla a odešla. Zbyli tam jen Sasuke, Naruto, Ina a Sakura, která v tuto společnost doufal, protože ti dva byli dnes přímo k nakousnutí.


,,Dobře, já začnu." Oznámila růžovo-vlasá holka.

,,Kdybych teď s někým byla o samotě, tak bych se k němu přisála a věnovala té osobě vášnivou pusu a pak bych jí líbala na krk a ukončila to jemným hryznutím." Ukončila svoje snění roztočila láhev. Zastavila se naproti Narutovi.T en v duchu jásal blahem, protože chtěl vždycky se Sakurou dělat nějaký nepravosti. Přiblížila se k němu a dala mu pusu. Přidala do něj víc chtíče a společně s Narutem vložila víc rozkoše. Přešla k jeho krku a cítila z něj ten úžasný parfém. Věnovalu mu mnoho polibků a slyšela jak Naruto lehce syčkmul, že se mu to líbí. Ukončila to kousnutím do jeho šíje a Narutovím blaženým dýcháním, z něhož se nemohl dlouhou dobu probrat.Na řadě byl Naruto.


,,Kdybych byl sám s onou osobou, tak bych," začal přemýšlet: ,,tak bych té osobě sjížděl po šíjí nahoru a dolu jazykem a pak bych sjel na prsa, který bych jemně vložil do svých úst a začal laskat." Roztočil láhev. Dlouho se motala až nakonec skončila před Sasukem. Naruto se zhrozil, ale nechtěl před nima vypadat jako srab. Přiblížil se k němu a přisál k jeho šíji, Sasuke ani nemukl a zdálo se, že ho to nechává ledově klidným a bez hnutí. Pomalu jazykem sjížděl nahoru a dolu, pořád dokola. Když ho to přestalo bavit, vyhrnul jeho triko a pomalu sjížděl k bradavce. Obkroužil a vzal do pusy. Jazykem, kroužil kolem bradavky a cítil, jak v jeho puse tvrdne. Ještě chvíli jej trápil pak se od něj odtáhl na svoje místo. Černovlasý mladík sice nic neříkal, ale jeho zastřený pohled a napůl těsné místo v jeho černých trenkách mluvili za vše.


Sasuke uchopil láhev do ruky.

,,S osobou jež bych byl o samotě bych něžně líbal, pak přidal jazyk a nakonec bych zahrnoval polibky břicho dotyčné osoby." Roztočil flašku, která se zastavila před Inou. Ta svoje nadšení vůbec neskrývala a dokonce vypískla radostí. Sasuke se k ní bez okolků přiblížil a začal jí líbat. Vnikl do ní jazykem a Ina byla v sedmém nebi. Skončil s polibky a položil si Inu na zem. K jejímu břichu položil ústa a začal ho zahrnovat polibky, tak něžnými, že začala Ino vzdychat. Netrvalo to dlouho a Sasuke se od ní odtáhl na svoje místo.S úsměvem na tváři měla Ino velice zajímavý nápad.

,,Sama s osobou v místnosti bych chtěla velice zajímavý věci." Uchychtla se a lehce sebou na místě ošila.


,,Přiblížila bych se k té osobě a líbala ji. Rukou bych jí přes spodní prádlo přejížděla tak dlouho dokud bych neslyšela, že se jí to líbí a dokud by nezavdychala rozkoší." To nenechalo nikoho klidným a ostatní tři se na ní dívali s tázavým výrazem v očích a na mysly s dosti pokřivenou urážkou na její účet. Roztočila láhev. Ta ukázala na Sakuru, která to zřejmě nečekala a zčervenala.I no sice chtěla Sasukeho, popřípadě Naruta, ale když je to hra. Přiblížila se k Sakuře. Ta od ní couvla s červenající barvou ve tváři.I no přitiskla svoje rty na Sakuřiny. Začala prohlubovat polibek a rukou jí sjížděla čím dál tím víc níž až skončila u místa, v který Sakura doufala, že bude co nejdřív za ní. Svou vahou Sakuru donutila lehnout a pomalu přejížděla, přes vnější stranu kalhotek. Stále ji hladila na oněch místech a zároveň líbala, dokud Sakura nezasténala v přívalu vášně. Ino však nepřestávala a dál Sakuru uspokojovala. Naruto na to celé hleděl s otevřenou pusou a nemohl uvěřit tomu co se před ním děje. Nevšiml si že Sasuke ,který byl před ještě před chvílí na svém místě už je v tuto chvíli úplně někde jinde.


Byl za Narutem. Objal ho, a začal líbat ze zadu na krku.

,,Sa-Sasuke? Co to děláš?" Nevěřícně na něho vychrlil Naruto a chtěl se od něj odtáhnout. Avšak nemohl, protože ho Sasuke držel. Přitiskl se k němu ještě víc a naruto cítil jak je Sasuke vzrušenej a zahrnuje ho polibky na zádech, krku i na vlasech.

,,Sasuke tohle není hra měli bychom." Chtěl doříct Naruto, ale už nemohl, protože ho Sasuke zadržel polibkem. Dával do něj všechno. Naruto se začal tomu všemu poddávat, Jeho hlazení, polibkům, tělu jež bylo tak neodolatelné a tisklo se k němu. Nechával se líbat a vniknout jazykem do své pusy. Zavzdychal Sasukemu do úst a ten věděl, že je Naruto jeho. Rukou mu sjížděl kolem pasu a zároveň mu sundával trenky. Pomalu, aby ho nevyděsil si na něj lehal a hladil přes celou délku jeho údu.Oba leželi vedle sebe udýchaní a teď s vystřízlivěnou hlavou nemohly uvěřit tomu, že si je oba. Oni to odělali. .Hleděli si do očí a pozorovali reakce toho druhého.

,,Naruto?" Tiše na něj mluvil černovlasý mladík.

,,No?"

,,To co se stalo." Odmlčel se.

,,Poslouchám tě." Naznačil, aby mluvil dál

.,,Nechci se omlouvat, za to co se teďka, stalo, líbilo se mi to"Dodal nakonec.


,,Sasuke?"Nemohl uvěřit co slyší. Chvíli mu to všechno, co se na téhle akci stalo kolovalo v hlavě, ale nakonec se přitulil k Sasukemu, objal ho rukama kolem pasu a usnul. Druhý mladík se ještě podíval po druhém páru dnešní noci, ale obě holky už tvrdě spaly, taktéž v náručí. Objal si svého partnera a vydal se do říše snů za ním.


Naruto se probudil jako první. Oblíknul si svoje věci, který byli rozházený po pokoji a chtěl odejít.

,,A to se ani nerozloučíš?" Zaznělo mu v uších, když byl u dveří. Otočil se viděl jak ho pozorují černé oči rozkošného nahého mladíka. Došel až k němu, sklonil se před něj a políbil ho.

,,Jaký loučení, večer nemám nic v plánu, tak tě čekám v osm před rámen a pak, kdo ví." Usmál se a odešel. Nechal tam černovlasého chlapce přemýšlet nad vším. Dvě dívky všechno slyšeli a nenápadně pozorovali to, co se mezi těma dvěma stalo a obě se usmívaly.

KONEC
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mephisto Mephisto | 11. ledna 2009 v 10:04 | Reagovat

super :D

2 haru haru | Web | 11. ledna 2009 v 13:06 | Reagovat

fakt skvelý nápad, kawaii!! ^^

3 Tamara Tamara | Web | 11. ledna 2009 v 21:05 | Reagovat

jooo úúža! moc hezu a dobry napad! :DDD

4 Deny Deny | Web | 11. ledna 2009 v 21:41 | Reagovat

hustý :o)

5 Iruka sensei Iruka sensei | Web | 17. ledna 2009 v 23:04 | Reagovat

Páni,to mě dostalo

Fakt dobrý XD !!!!

6 To-bi To-bi | Web | 25. července 2009 v 23:38 | Reagovat

hej luxus :)

7 Kee-chan Kee-chan | Web | 22. srpna 2009 v 19:04 | Reagovat

sugoi! vážně super povídka... a výbornej nápad :) ...

8 Janiishek Janiishek | 26. srpna 2009 v 16:19 | Reagovat

juuuuuu haluuz kawai nemam slovXDD neeej

9 Jana Jana | Web | 22. listopadu 2009 v 14:31 | Reagovat

dokonalý!

10 Arya Arya | 6. února 2010 v 22:15 | Reagovat

ja len musim suhlasit do-ko-na-leeee

11 kai kai | E-mail | 13. května 2010 v 19:08 | Reagovat

jo bomba příběch .akorat pochybuju že ina a sakura by se jen smaly asi by narutovy utrhly hlavu.ale je to bomba příběh.

12 Evil-doer Evil-doer | E-mail | Web | 29. května 2011 v 20:16 | Reagovat

oh..nice :D moooc se líbilo :D flaška je super hra :D a musím říct že jsem si už podobnou flašku zažila akorát skončila uplně jinak :D

13 Zou Zou | 6. června 2011 v 14:38 | Reagovat

píšeš neskutečně skvělě,je to dokonalý♥^^

14 Kai Kai | 21. července 2011 v 18:28 | Reagovat

No tak to si nedovedu představit sakura a ino jak se jen dívají jak naruto libá sasukeho ???? No nevím spíš by naruto rozrhaly na kusy zastřelily uštkrtily nebo tak :)

15 Hagumi-chan Hagumi-chan | Web | 24. července 2011 v 23:13 | Reagovat

ÚŽÁSNÁ POVÍDKA VÁŽNĚ SE TI POVEDLA ;)

16 Nuy Nuy | 4. srpna 2011 v 12:12 | Reagovat

Panebože dělaš bomba povídky nadhera :) ♥^^

17 Lulu Lulu | E-mail | 27. srpna 2011 v 22:16 | Reagovat

Teen orgie ako na pravej žúrke :D

18 Shinsuke Shinsuke | Web | 2. ledna 2012 v 3:27 | Reagovat

Dokonala povidka *_* a nadhernej konec, SasuNaru zboznuju :3 moc krasne jsi to napsal :-)

19 Shakia Shakia | 31. března 2012 v 20:27 | Reagovat

Mno... Není to úplně zoufalý, ale máš tam pravopisných chyb jak naseto...

20 zakuro zakuro | Web | 16. května 2012 v 18:44 | Reagovat

*uchylny smich* to bylo nadherne a necekane XD

21 AnonYmouS AnonYmouS | 5. října 2012 v 22:24 | Reagovat

Pribeh dobrej, ale ty chyby... To je děs! Měl by sis na to dát pozor a příště když něco pises tak si to aspoň prekontroluj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama