Iluze? Ne,realita

20. srpna 2009 v 21:27 | Janík |  Povídky od vás
takže tato povídka je od Janíka,pro vás a jak jsem četl tak hlavně pro mě

docela mě dostala,co sem tam prováděl s,no posuďte sami s kým dneska ,jo mý real jméno je David,ale to přijmení ne

k povídce kurzívou je psaný co si člověk myslí
podtržený je co postava sděluje vám
a v (závorce) je kdo mluví
tak doufám že se vám bude líbit jako mě a ohodnotíte ji


,,Bráško?",,No?",,Budeš na tom počítači dlouho?" ,,No zrovna tu něco dělám.",,ach jo,já si asi budu muset jít koupit notebook,potřebuju odepisovat fanouškům."

o hodinu později(David)
,,Ségra, jestli chceš jít na compla, tak mužeš, já du ven." ,,Dík bráško, si zlato, tak zatím.",,Jo jo čus."Sedla jsem si před počítač a najednou vidím na liště ikonku.Co to asi je?. Pomyslím si, kliknu na ikonku a objeví se mi jakási stránka s povídkama. Nemusela jsem ani žádnou otvírat a došlo mi o čem jsou.Učila jsem se totiš japonsky. Bylo tam napsáno: kibiskyblogísek./kibova-láska a pak jsem zajela do bratrovy složky.Gomen, ale já jsem hrozně zvědavá. Byly tam různé obrázky jedné a té samé osoby: Kiba Inuzuka.
(Jana)
,,aha tak tohle tu celou dobu dělá a koukám, že se mu tenhle klučina líbí. No, vypadá to, že se oba aspoň nějak zajímáme o Japonko."Najednou mě něco napadlo, JAPONSKO!!Tam mám přece za tři dny turné
.Promiňte nepředstavila jsem se, jmenuju se Jana Tydenová,jsem popová zpěvačka, je mi 14 let, bydlím s rodiči a ještě se svým bráškou Davidem v rodiném domku v Brně

Bráškovi bude zejtra 19 let a já nemohla do tedka přijít na žádný dárek pro něj…..........vezmu ho s sebou do Japonska na mé turné. Už dlouho žvatlal něco o anime, tak ho vezmu do muzea anime:-) Ihned jsem popadla telefon a volala svému manažerovi, že potřebuju ještě letenku navíc,,Jistě hned to zařídíme slečno"odpověděl,položila jsme telefon.,,Ok, tak to bychom měli"a ještě ten den mi přišla ta letenka domů.

Mezitím(David)
,,Ach jo, proč nemůže existovat někdo takový jako si ty Kibo?"Smutnil jsem.,,Davidéééé!Ahoooj!"volal kdosi na mě.Byl to můj kamarád Lukáš.,,Čus Luko, jak je?",,Ale jo, jde to. Co ty?",, Jo v pohodě." ,,Ty máš vlastně zejtra narozky že?",,Jo",,Budeš dělat pařbu?",, Letos ne, rodiče chtějí oslavovat jen v rodiném kruhu.",,Aha, škoda, no stejně jsem rád, že jsem tě potkal, půjdem někam na pivko ne?",,Tak jo stejně nemám co dělat."Cestou jsme si povídali a sem tam mě někdo zastavil a ptal se zda jsem bratr Jany Tydenové. Té popové zpěvačky. Když jsem řekl, že jo prosili mě, abych jí pozdravoval. Co bych pro svou sestřičku neudělal. Mám ji rád. To já jsem jí pomáhal se zpěvem a ona je na mě hodná. Občas mě vezme na ňákej svůj koncert,takže se ulejvám ze školy:-).,,No koukám, že tvoje ségra je fakt oblíbená",,Jo, to je, pozejtří odlítá do Japonska na turné." ,,Tý vado, tak to se má.",,Jo, je šikovná, sem na ni fakt pyšnej.",, Můžeš byt rád, že ji máš., to já bych tu svou vykopl z okna."Začali jsme se oba lámat smíchy.

V hospodě(David)
,,Na, tady máš." ,,Co to je?",,Dárek ode mě k narozkám."Řekl Lukáš a podával mi hranatej balíček. ,,Jůůůů, to je skvělí, seš fakt kámoš."V balíčku bylo Dvd se všema dílama Naruta. Oba dva se zajímame o nanime. Lukášovi se sice líbí Blood+, ale mně stáhl všechny díli Naruta.,,Užij si to kámo."Ještě ňákou tu dobu jsme kecali a popíjeli. Pak jsme se rozloučili a já šel domů.

Doma(David)
,,Jsem doma!"zvolal jsem.,,Tak jak bylo venku bráško?"To se ptala moje malá sestříčka.,,Jo, jo bylo dobře, dostal jsem dárek od kámoše k narozkám, koukej, všechny díli Naruta." ,,No vidíš, tak si to užij, ode mě dostaneš dárek až zítra"usmála se na mě rozpustile sestra.,,No jo, hele, rodiče nejsou doma?",,Ne, oba mají noční, ale zítra maj volno.",,Jo to vím no."Šel jsem se do koupelny osprchovat, mezitím co mi ségra chystala večeři.
Kuchyně(Jana)
Chystala jsem bráškovy večeři, má rád toasty, zpívala jsem si při tom svojí novou písničku co vyšla nedávno, zatímco jsem ucítila něčí pohled.,,Jak ty to jen děláš ségra, takhle se ani mamka v kuchyni neotáčí jako ty.",,To chce cvik a dobrou náladu."Usmála jsem se na něj. On jen zakroutil hlavou, podala jsem mu talíř s toasty,,dík" řekl a zmizel v pracovně k počítači.Já se jen usmála.

Ráno(David)
Probudil jsem se celkem se skvělou náladou, přece jen, dneska mi je 19.,,Dobré ráno." ,,Čus brácha, jak ses vyspal na dnešek?",,No, celkem do růžova:-)."Zase ten její rozpustilý usměv.Pohladil, spíš poplácal, po hlavě, trochu to připomínalo, jako když páníček hladí psa.,,Ahoj Děti, tak jsme doma!" To byla mamka s tátou. Mamka ihned začala dělat snídani.Měli jsme slaninu a vajíčka.Správná americká snídaně.Táta si nalil kafe,máma taky. Koukli jsme na ranní zprávy. Táta něco brblal o Američanech a mamka si prozpěvovala. Ségra v klidu jedla a četla si něco v časáku o sobě a já jsem myslel zase na svého Kibu.

Odpoledne(David)
,,Děckáááá oběěd!!!"volala mamka.,,Dobrou chut"popřáli jsme si, měli jsme špagety po milánsku. Mňááám, moje oblíbený jídlo a segra je zbožnuje taky. Jedli jsme potichu.,,Po obědě ti dáme dárky. Později dort a pak si mužeš jít dělat co chceš ano zlato?" řekla mamka.,,Jo" odpověděl jsem. Mamka sklidila poslední talíř do myčky a přesunuli jsme se do obýváku.,,Všechno nejlepší synku"popřál mi otec a předal mi malou krabičku. ,,Teeeda tatíííí, díky moc, to je skvělí"a obejmul jsem ho.,,To máš ode mě a mamky",,Díky mami" a objal jsem také ji. V krabičce byly klíčky od auta! MÉHO VLASTNÍHO AUTA !,,stojí v garáži, je to stříbrný Viper GTs coupe"než jsem však stačil udělat krok, praštilo mě něco do hlavy, to byla ségra, snad si nemyslíš, že teďka odejdeš aniž by si dostal dárek ode mě"zubila se na mě sestra.,,Au, no jo no, promíííň.",,Na" podávala mi jakousi obálku, co to?",,Otevři to ty pako.",,No jo"otevřel jsem obálku. Byla tam,, to snad ne ségra, ty si super!"objal jsem ji. Byla tam letenka do Japonska.,,Pojedeš se mnou na turné. A to ještě není vše,koukni do obálky"měla pravdu. V obálce byl nějaky dakší lístek. Přesněji vstupenka.Byla to vstupenka do anime dílny NARUTA!!,,Séga! Díky, fakt moc díky, všem, mám vás rád"a běžel jsem se ještě kouknout na své auto.Bylo užasný.,,Chceš se semnou projet ségra?".,,Že váháš."Nasedli jsme a jeli. Máma mě ještě varovala ať jedu opatrně. V autě se jelo super. Přijeli jsme domů až večer, protože jsme se stavili k pár lidem a pak Janiny fanoušci. Večer jsem si ještě zabalil věci na zítřejší let.

Ráno(David)
,,Tak se tam mějte hezky děti a užijte si to" loučili jsme se s rodiči na letiši.,,Jo jo ahoj!"řekli jsme oba.

V letadle
,,Ségra, do toho muzea jdeme kdy?"optal sem se.,,Dneska"odpověděla.,,Supeeer., takže dneska uvidím Kibu." Byl jsem jako malé dítě.
Cesta byla celkem rychlá a už jsme stáli na letišti v Japonsku. Janin manažer nás odvezl do hotelu, kde budeme ubytovaní.,,Rychle se převleč nebo vysprchuj nebo cokoliv jinyho, za chvíli jedem do toho muza."Houkla na mě ségra. Měli jsme každy jeden pokoj pro sebe.,,Jo"odpověděl jsem jí, rychle jsem si vybalil, převlíkl, vzal foták a čekal na ségru.
Ta vyšla celkem rychle ze svého apartmá a šli jsme před hotel. Bodyguard Jany nám zavolala taxíka. Sedl si na sedadlo spolujezdce a jelo se. Díval jsem se z okna na město, bylo krásný.

V muzeu(David)
,,Zde se vytváří pohyb postav"říkal právě průvodce. Uměl celkem dobře anglicky. Já ho bedlivě poslouchal a fotil jsem co se dalo, když nás zavedl do místnosti, kde měla každá stěna svou anime postavu. Já se ihned rozešel k hnědé stěně, na níž vyselo mnoho obrázků mého oblíbence. Samozřejmě ihned sem to fotil,,ségra vyfotíš mě u toho plís?" poprosil jsem Janu.,,Ok"vzala foták a několikrát mě u té stěny vyblejskla. Nemohl jsem od těch obrázků odtrhnou oči, až když průvodce řekl, že se jde dál, musel sem odejít.

Po prohlídce
Vyšli jsme před muzeum, byl jsem trošku smutný, že jsem to místo musel opusti, vydžel bych u té stěny s obrázkama Kibi stát klidně i staletí. Ale co, všechno jendou končí.

V hotelu(David)
Osprchoval jsem se, převlíkl do pyžama, ještě koukl na fotky a pak jsem usnul. V noci mě však probudila bouřka. Vstal jsem, šel se napít a šel jsem si opět lehnout.

Ráno(David)
Ráno musela ségra jít s manažerem něco vyřídit, tak jsem poprosil jendoho z její ochranky, aby se mnou šel projít po městě. Prošel jsem nějake obchody a stánky. Koupil jsem si přívěšek a ségře jsem koupil také jeden.
Když jsem scházel nějake schody najednou do mě někdo vrazil.

Spadl jsem na zem a neznámí taky. Když jsem se trošku vzpamatoval a podíval se na neznámého zatmělo se mi před očima a musel jsem několikrát zamrkat. Jestli se mi to náhodou nazdá byl to,,ty" začal jsem, ale neznámí mě předběhl, uklonil se a japonsky pronesl ,,gomanasi"pak se na mě podíval, zjistil, že nejsem z Japonska a tak se mi omluvil znova anglicky,,Jo, jo v pohodě" řekl sem jako v mrákotách.,,Jmenuju se David Tyden a ty si"chtěl jsem už řict jeho jméno,,Kiba Inuzuka"řekl a natáhl ruku. Potřásl jsem si s ním,,ale jak to, že jsi tady, ty přece nejsi.Dyť" začal jsem koktat,,ano správně bych tu vůbec neměl být"řekl klidně, protože mu došlo, že ho znám.,,Jak je teda možný, že si tady?"To všechno Lady Tsunade.Dokáže vytvořit portál, díky němuž můžem s povolením chodit sem, do lidskeho světa" vysvětlil.,,A kde máš Akamaru?",,Nechal jsem ho u Hinaty"řekl.,,Aha"

O něco později(David)
Celou dobu jsme si povídali. Já se ho ptal na jeho svět, na kamarády a připadal jsem si jako ve snu. On existuje je tady a já sním mluvím.,,Nemáš hlad?" zeptal jsem se ho.,,Jo docela jo"tak jsem ho vzal do ňáké restaurace. Objednali jsme si jídlo a mezitím si dál povídali.,,Tvoje sestra je zpěvačka že?" Řekl a ve mně hrklo.,,Jak to víš?",,No ste si podobní a řekl si, že máš sestru a navíc to příjmení a to, že nejsi odsud a taky, že tu má dnes večer koncert"řekl.,,Jo, to že jsem tady za to vděčím jí. Dostal sem to od ní jako dárek k narozeninám a taky jsem byl včera v muzeum anime Naruto.",,Jo to muzeum znám a ty si měl narozeniny? Kolik ti bylo?"Zeptal se zvědavě.,,Devatenáct a kolik je tobě?",,Mně je osmnáct"odpověděl.
Když jsme dojedli a zaplatili,šli jsme po městě směrem k hotelu, kde jsem se sestrou ubytovaný.,,Hele, máš kde bydlet?Nebo se vrátíš zpět do Konohy?" ,,Já sem můžu chodit pořád. Jelikož mám povolenku od hokage-sama, takže pudu zpět." ,,Aha" řekl jsem trošku zklamaně.,,Hele, myslíš, že by mi tvá sestra dala autogram? Líbí se mi její zpěv.",,No jasně, pojď se mnou, už bude v hotelu."

V hotelu(David)
,,Ségra podívej",,.Co to?" podivila se a pak najednou vykulila oči.,,To je, to je ňáký vtip?!"zeptala se a koukla na mě.,, To je přece Kiba!"řekla.,,Ona mě taky zná?!",,No jasně, že tě znám bratr se na anime Naruto kouká skoro furt.",,Ségra, mohla bys mu dát autogram?",,No jasně"ihnezd z tašky vytáhla jedno CD a podepsala se tam i s věnováním.,,Jestli chceš, mužeš přijít na koncert, když pudeš se mnou a Davidem"prohodila jen tak návrh.,,Vážně bych mohl jít na koncert?!" Řekl nadšeně.,,No jasně, budeš s Davidem v zákulisí.",,Super ! ! Díky moc"poděkoval.
Celej den jsme si povídali. Ptal jsem se ho co on a holky, řekl že se mu jeden čas líbila Hinata, ale ta teďka chodí s Narutem a plánují svatbu a že on se na holky vakašlal. Pak už byl čas jit na koncert.

Na koncertě(David)
,,Tak co jak se ti líbí koncert ségry?",,Zpívá užasně" řekl, když jsme tak spolu poslouchali písničky. Začal jsem si Kibu pozorovat. Opravdu byl ještě krásnější než na obrázcích. Kiba si mého pohledu všiml a opětoval ho. Pak vstal a udělal pro mě něco uplně nepředstavitelněho. Sedl si mi na klín a díval se mi přímo do očí.,,Co to ?!"vykoktal jsem.,,Já vím, že se ti líbím.",,E?",,Začal se přibližovat až se dotkl svými rty těch mích. Jemně se o ně třel, pak mi olízl jemně spodní ret a jemně kousl. Byl jsem jako v mrákotách. Tohle bylo užasný. Můj sen se vyplnil. Už jsem to nemohl vydržet. Přitáhl si ho blíž k sobě a políbil ho. Nechal se. Pootevřel rty a já mu do nich vklouzl jazykem. Začal jsem prohledávat každičké místečko. Ani on nezůstávál pozadu. Když už nám chyběl kyslík , ač neradi jsme se od sebe odtrhli. Dívali jsme si navzájem do očí.,,Tak takhle si to myslel s tím, že na holky kašleš." Usmál jsem se na něj a políbil ho znova. Líbali jsem se dlouho.Vlastně po celý koncert, když pak ségra přišla do zákulisí po koncertě. Jen se nas nás dva koukla a usmála. Já poznal, že nejspíš asi ví co jsme tu vyváděli.,,Nechceš být chvíli s námi? Jedeme domu až příští týden" řekla ségra.,,Já se na ní jen překvapene koukl.

Bylo mi to divný,vždyt jsme měli jet domů už zítra. Ségra se na mě podívala a poznala, že jsem zmatený, jen na mě mrkla já pochopil.,,Moc rád"řekl Kiba a mrkl na mě. Já se na něj usmál.

v hotelu(David)
,,Tak teďka budeš muset bábi Tsunade říct, aby udělala portál u nás v ČR. Přesněji v Brně."Zašklebil jsem se na Kibu, když mi opět seděl na klíně.,,Neboj, já to ňák zařídím" řekl a začali jsme se líbat. Kibovi to nejspíš nestačilo, odtrhl se od mích úst a začal mě líbat na krku. Bylo to užasný. Pak mě jemně kousl do ucha a vzápětí mi na něj dal pusinku. Když Kiba ucítil, že se mi z toho začíná dělat problém v kalhotách, lišácky se na mě usmál a pokračoval v té mučící hře dál. Sténal jsem mu do ucha. V tu chvíli už jsme měli oba dole všechno oblečení. Kromě poslední části. Kiba se jako naschvál vrtěl na mém klíně a mě to přivádělo k šílenství.,,Kibooo prosííím.",,Copak?"Zeptal se naoko nevinně.,,Už mě nemuč prosím"usmál se a vášnivě mě políbil. Jemně mě hladil po hrudi, kde si po celou tu dobu hrál s mími bradavkami. Potom mě začal líbat od krku dolů přes bradavky, až došel k pupíku, kde mě chvilku dráždil. Pak sjel o kousek níž až došel k lemu mích trenek. Koukl se na mě, já v tu chvíli měl oči zavřené slastí. To se mu líbilo, když už to vypadalo, že se konečně něco bude dít. Přestal a začal mě opět líbat na rty. To už jsem se přestal ovládat. Vstal jsem. Kibu vzal do náruče a přesunul jsem se s ním na postel. Lehl jsem si na něj a začal mu vše oplácet stejnou mincí. Užíval jsem si každičký kousek jeho těla a Kiba podemnou a mími doteky sténal. Nakonec jsme se zbavili i poslední časti oblečení a já se tak mohl kochat krásou jeho těla.,,Prosím už to nevydržím"prosil mě Kiba.,,Chci tě, chci tě mít v sobě." Zasténal ta krásná slova. Začal jsem ho připravovat. Nechtěl jsem mu ublížit. Když už Kiba řekl, že to stačí, vzal jsem jeho nohy, dal si je na své ramena a začal do něj opatrně pronikat. Byl to užasný pocit. Chvilku jsem vydržel, aby si zvykl, když kývl, že je to v pohodě, začal jsem pomalu přirážet. Postupně jsem zrychloval tempo. Oba jsme sténali a vzdychali, když jsem cítil, že už brzo budu. Vzal jsem Kibův penis a začal jsem ho třít ve stejném tempu v jakém jsem přirážel.
,,Kibooo" ,,Davidee"vykřikli jsme oba naráz a ocitli se na samém vrcholu blaha. Sesunul jsem se na Kibu. Oba jsme těžce oddechovali, srdce nám skákali jako o závod.,,Miluju tě " řekl jsem Kibovi" ,,Já tebe taky" řekl Kiba, když jsme se uklidnili. Šli jsme se osprchovat a hádejte co jsme tam asi prováděli. No jasně dali jsme si druhé kolo.
Od té doby Kiba chodí portálem jenž bábi Tsunade vytvořila na Kibovo prosbu i v ČR, přesněji v Brně. A ještě přesněji, u nás na zahradě. Ségra dál zpívá a stává se více populárnější. Kiba mě jednou vzal do Konohy, kde mě seznámil se všema a byly jsme štastní. Rodiče se celkem v klidu vyrovnali, že mám přítele, ale ani já a ani sestra jsme jim o tom, že Kiba pochází z jiného světa neřekli.

K O N E C 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Uchiha Mono tvoje milované(xD) a milující SB Uchiha Mono tvoje milované(xD) a milující SB | Web | 21. srpna 2009 v 10:12 | Reagovat

To je zajímavý, docela dost se mi to líbí..

2 BiB!nQa BiB!nQa | Web | 21. srpna 2009 v 10:55 | Reagovat

*zvedá se z kaluže slin na zemi*
Tak to bylo úžásný xD
Já chcy být taky kluk xD*evil smile*
Fakt moc pěkná povídka

3 terkic terkic | Web | 21. srpna 2009 v 11:30 | Reagovat

mooc zajímavá a hezká povídka:)

4 Luca-chan (Luchia)>>SB ♥♥♥ Luca-chan (Luchia)>>SB ♥♥♥ | Web | 21. srpna 2009 v 13:32 | Reagovat

jůůů krásný :-) moc se mi to líbilo
ale co chudák Naruto?? (xD xD)

5 Janík Janík | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 17:00 | Reagovat

Sme s  Davidem rádi že se vám líbí povídka.......kdybyste ho jen viděli jak se tvářil když sem mu jí poslala...jako malé dítě .....XDXDXD

6 May Darrellová ^___^ May Darrellová ^___^ | Web | 23. srpna 2009 v 22:59 | Reagovat

Ahojky,
hezké. *perverzně se usmívá*
Moc se mi to líbilo ^___^

7 Lilirose Lilirose | Web | 24. srpna 2009 v 20:19 | Reagovat

jáchaháá (co já stimhle slovem mám xD ) tak tohle se fajt povedlo.. zajimavé... taky bych chtěla aby se mi takhle splnil nějakej ten sen... moc pěknýý

8 Kira Kira | 25. srpna 2009 v 5:19 | Reagovat

zvláštní.... originální nápad :) teda, vím že bude znít hnusně ale.... Blood+! Kisaragi Hirotaka! oh Bože, jeslti seš, já vím, že miluju Bleach, ale ta autorka tě prostě předčí! tu by se mělo uctívat! Kisaragi Hirotaka.... *zamilovaná do manga ka*

9 Gira Gira | 25. srpna 2009 v 19:29 | Reagovat

Heh, moc hezke xD Uaaa.. Nekdy fakt lituju ze jsem holka xD *perv smile*

10 BiB!nQa(Yonade) BiB!nQa(Yonade) | Web | 26. srpna 2009 v 13:34 | Reagovat

[9]: To já skoro pořád..xD

11 Janík Janík | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 16:41 | Reagovat

jej lidi ..tg  dík za komentíky....(promin Davídku...*já nic já muzikant* .......) ..kdyžtg by sem napsala povídku pro někoho z vás...jen se stačí ozvat na maila....(icq dám radši později..:-D) ...................Davídku fakt sorry......já ti to vynahradím tou povídkou co pro tebe tedka písám...ju?....  

12 Janík Janík | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 16:58 | Reagovat

ale musím přiznat ..že tu povídku po mě musel maličko poopravovat David...a dal jí název......:-D---tgže vlastně je částečně taky jeho ...

13 I_LOVE_KAKASHI I_LOVE_KAKASHI | Web | 29. srpna 2009 v 10:49 | Reagovat

boože já brzy začnu ty vaše povídky nazývat přenašeči slintavky :D
úžasná povídka ^^

14 Chiyo Chiyo | Web | 28. září 2009 v 22:15 | Reagovat

Pááni :D MOc hezoučká povídka :))) Mooc mooc se mi líbit xD Taky bych chtěla, aby nějaká moje oblíbená postava ožila xDDDhehe...pěknýý;)

15 Vivi13 Vivi13 | E-mail | 22. listopadu 2009 v 3:25 | Reagovat

*snazi se napsat koment nez se ji utopi pocitac v slinach* xD moooocc pekna povidka...nevim jak jinak to napsat....rposte kawaiiiii ^^

16 Janík Janík | E-mail | 14. května 2010 v 21:07 | Reagovat

Davide já tě asi praštím ...koukej napsat další povídku ..šup honem....:-D  a nebo jí mam napsat já ? a jo ..koukej se starat o svůj blog...chudák ...vůbec se mu nevěnuješ

17 Rukia-chan Rukia-chan | 21. července 2011 v 11:47 | Reagovat

to Bylo užasný díkí vam chci být kluk XD

18 Janík Janík | E-mail | 26. června 2012 v 21:57 | Reagovat

Davidééééé :D měli by sme spáchat nějakou povídku zase :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama